Kvalitní peněženka a kabelka

0
před 6 měsíci Sonia

Ahoj, sháním na poslední chvíli pro sestru na Vánoce kvalitní kabelku a peněženku. Nějaký tip na eshop, kde bych něco takového sehnala ?

0
před 5 měsíci Dáša

Teď už je to asi pasé, ale já jsem objednával pro mamku odsud koženou kabelku a peněženku www.nejkufry.cz

0
před 3 měsíci Ilona

Dovolím si vstoupit do diskuze. Sice už je to asi pasé, ale jestli můžu doporučit opravdu kvalitní kabelku či peněženku, tak jedině v kůži a to od www.novakabelka.cz. Mají kvalitní a značkové kabelky, které narozdíl od těch syntetických něco vydrží, pokud se o ně člověk patřičně stará.

0
před 3 měsíci Karolína

Dívala jsem se na jejich eshop a oni mají i kabelky MK a Pierre ? :O To je teda mazec a mají je fakt za dobré ceny, v kamenných prodejnách mají tady značky strašně předražené.

0
před 2 měsíci Ilona

Jojo Kájo mají :) akorát mě mrzí, že nejsem z Prahy a nedostanu se na tu jejich prodejnu a nemůžu si věci osahat, ale naštěstí je jejich eshop spolehlivý a cokoliv jsem si objednala tak jsem byla maximálně spokojená .. potrpím si na kožené věci, protože se mi osvědčily nejvíc ... hlavně co se týče kvality a výdrže

0
před 2 dny Mariana

Stylové peněženky a klíčenky jsou nedílnou součástí stylu každé dámy..zvolte si i vy peněženku na míru, z kůže nebo jiného příjemného materiálu..například tady se najdou fakt pěkné kousky-

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 8


Přidat příspěvek