Kvalitní nábytek

0
před 3 roky Adam

Ahoj, prosím budu kompletně měnit nábytek v celém domě, a potřeboval bych sehnat nějaký kvalitní co dlouho vydrží a bude za dobrou cenu, poradí mi někdo?

0
před 3 roky Marek

A o jaký nábytek máš zájem? dřevotřísku masiv?

0
před 3 roky Adam

Ne ne, dřevotřísku nechci, chtěl bych masivní nábytek, aby něco vydržel, ale zase ne aby byl moc drahý

0
před 3 roky Patrik

Tak pak doporučuji jednoznačně https://www.nabytek-aldo.cz/, mají velice kvalitní a krásný nábytek, mají nábytek do dětských pokojů, ložnic, koupelen a vše za velice dobrou cenu, já od nich mám vybaven téměř celý dům

0
před 3 roky Marta

Nám se skvěle osvědčil náš dřevěný jídelní stůl vyráběný českou firmou www.consulo.cz/jidelni-stul kde jsme si ho vybrali a máme ho zhruba rok, stůl je pořád ve stavu v jakém nám ho přivezli, bez jediného škrábnutí nebo poškození, když jsme ho měli nový tak nám provoněl celou jídelnu tou krásnou vůní dřeva :-) Takže mohu doporučit.

0
před 2 roky Luboš

Ahoj. Moc pěkný a kvalitní nábytek mají třeba tady: https://kancelarske-zidle.nabytker.cz/ Já si u nich před pár měsíci kupoval novou kancelářskou židli do pracovny a musím říct, že je vážně skvělá. Docela uvažuji nad tím, že bych si u nich časem koupil i nový pracovní stůl a nějaké doplňky do obývacího pokoje. :-)

0
před 2 roky Lucka

Zeptej se tady: http://interiery4u.cz/interiery/ nám dělali nábytek, jsou šikovní.

0
před 2 roky Petra

Jak cca rychlí jsou?

0
před 2 roky Lucka

u nás to měli za asi 5 týdnů.

0
před 2 roky Magda

A delaji i treba kuchyne na miru?

0
před 2 roky Lucka

Ano delaji vsechny skrine na miru a jsem moc spokojnea opravdu. :-) Kuchyne take, kdyz se podivate na odkaz co jsem tady davala, tak tam maji fotky realizaci.

0
před 9 měsíci Eva

Nejhorší podle mě je, že dnes je hrozný problém sehnat nábytek, který by byl kvalitní, něco vydržel a ještě k tomu vypadal dobře. Tedy to jsem alespoň zjistila, když jsem sháněla nějaký nový nábytek k nám domů. To, co mají normálně v obchodech jako asko atd se mi většinou moc nelíbí, protože to má doma každý. Mám u nábytku ráda originalitu. Třeba teď nedávno jsem byla v jedné kavárně a tam měli moc pěkný a originální nábytek. Něco takového by se mi klidně líbilo mít i doma. Zkusila jsem se zeptat odkud ho mají a prý od http://www.dublino.cz/ ale bohužel ho prý dodávají jen hotelům, restauracím, kavárnám atd a normálně se koupit nedá. Škoda...

0
před 2 měsíci Pablos

Zdravím. Jestli můžu mít jeden tip, tak pokud vybíráte nábytek do bytu, tak se docela vyplatí poradit se i s nějakým bytovým architektem. Já to udělal, konkrétně s architektem z http://www.pwinterier.cz/ a rozhodně tohoto rozhodnutí nelituji. :-)

0
před 2 měsíci Jana Procházková

Nedávno jsme rekonstruovali celý byt a většinu nábytku jsme kupovali z webu https://www.nabytek-interior.cz/ Dodání bylo expresní a jsme velice spokojeni.

0
před 2 týdny Uršula

Vlastníte doma erotický nábytek? https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/eroticky-nabytek-a-sukaci-stroje

0
před 2 dny Anyta

Uršulo erotický nábytek doma nemám, ale jinak sem v tomto eshopu už nakupovala a pokud jde o mě tak můžu jenom doporučit. Nakupuje se mi tu skvěle a s doručením jsem pokaždé taky moc spokojená

0
před 4 hodinami Uršula

A doručují tak jak uvádí?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 7


Přidat příspěvek