Kvalitní kávovar na zrnkovou kávu

0
před 2 roky Dita

Dobrý den, měla bych dotaz. Domů bychom si chtěli s manželem pořídit kávovar na zrnkovou kávu. Naše podmínka výběu je poměrně jednoduchá - chceme osvědčenou kvalitu, které nebudeme neustále řešit nějaké poruchy a podobně. Díky moc za každý tip.

0
před 2 roky Brenda

Ahoj Dito, velmi kvalitní jsou švýcarské kávovary zn. Jura. Ambasadora jim dělá Roger Federer. Určitě jsi o nich slyšela, minimálně díky němu :) No, každopádně tohle je jedna z nejlepší značek zrkovývh kávovarů https://www.svycarskekavovary.cz Tady se podívej na nabídku, mají nejlepší ceny. Pokud by sis nevěděla rady, tak úplně klidně zavolej na jejich linku, kde ti jejich pracovník moc rád a velmi ochotně poradí.

0
před 2 roky Gábina

Pokud nehledáš automat, tak ze své zkušenosti můžu doporučit kávovar od Oravy. Máme ho už asi rok a dělá kávu výbornou.

0
před 2 roky Radka

Dívám se na něj a vidím, že má více typů modelů. Něco takového by nám stačilo. Který máte přesně vy?

0
před 2 roky Gábina

Je to model Orava ES-250 K je navíc super, že není veliký a vejde se tak i do malé kuchyně.

0
před 2 roky Radka

To by mě asi bylo docela jedno, máme takový pultík, kde bude stát, ale líbí se mi, že není veliký, to má výhodu. Prosím tě a nemele kafe, ze?

0
před 2 roky Gábina

Nemele, ale Orava má i fajn mlýnek zvlášt k dokoupení, mrkni se.

0
před 2 roky Radka

Mlýnek jsem našla za docela vpohodě cenu https://kavomlynky.heureka.cz/orava-km-802/ mám ho už objednany, díky za tip

0
před 2 roky Gábina

Ten máme taky, vidíš :-)

0
před 2 roky Ewa

Ahojky všem :) Lidičky, mám takový plán. Chtěla bych si koupit kávovar, ale jde mi hlavně o kvalitu. Proto docela reálně uvažuju o zn. Jura. Našla jsem si ho tady https://www.svycarskekavovary.cz/jura. Budu ráda za vaše zkušenosti s tímto shopem. Díky moc.

0
před 2 roky Jarka

Shop je naprosto skvělý. Naprostá špička mezi prodejci. Sama jsem si tam kávovar kupovala a protože jsem nevěděla, jaký koupit, tak jsem jim prostě zavolala a se vším mi moc ochotně poradili. Takže já rozhodně doporučuju'

0
před 2 roky Ilonka

My jsme měli víceméně předvybráno, ale nakonec nám jejich pracovník poradil tento kousek https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/jura-d6. A jsem moc ráda, že jsme na jeho rady dali, protože je to skvělá mašinka.

0
před 12 měsíci Radka

Ahojky, tak nějak by mě zajímalo, jak máte nejraději kávu? Zrnkovou z kávovaru, z konvičky nebo preferujete kapslovou?

0
před 6 měsíci Hanula

Ahoj všem, hledám kvalitní kávovar. Jako trhj je docela nabušenej a já si už nevím rady, proto vlastně píšu… Z celé nabídky mě zaujala Jura www.svycarskekavovary.cz. Máte zkušenosti?

0
před 5 měsíci Pavla

Pěkný den, prosím o info ohledně kávovaru zn. Jura. Jak je na tom kvalitou? A je hlučný? Mám zájem o kávovar na dva šálky, protože ty na jeden mi přijdou pomalé…

0
před 4 měsíci Karla

Ahojky, já jsem minulý týden koupila tento https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/jura-e8-piano-white. Dám ho chlapovi k vánocům. On je znalec a chtěl jen tuto značku, takže věřím, že to bude kvaita, kterou určitě doporučím.

0
před 2 týdny Pavlínka

Ahoj Karlo, taky uvažuju nad Jura kávovarem. Kam jste s ním doma spokojeni? Vyhovuje vám? Je to značka profíků, tak se ptám, zda je to oukej do domácnosti?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 4


Přidat příspěvek