Kvalitní dobré víno

0
před 11 měsíci Martin

Ahoj, poradíte mi, kde prodávají kvalitní a dobré víno? a nejlépe i online?

0
před 11 měsíci Honza

Já jsem vždy vybrala velice dobře víno na www.vinovyhodne.cz, mají velice kvalitní vína za dobré ceny, které v obchodě jen tak nenajdete

0
před 11 měsíci Aneta

A jak to chodí zabalené, nepřišlo někdy třeba rozbité?

0
před 10 měsíci kambuska

Ahoj. Pokud máte rádi kvalitní moravská vína, pak si určitě oblíbíte náš nový eshop www.Pojdnavino.cz

0
před 10 měsíci Honza

Mají to velice dobře zabalené, nikdy se mi nestalo, že by byla zásilka nějak poškozená, díky vinovyhodne.cz, jsem ochutnal velkou spoustu netradičních vín, které jen tak někde nekoupíte, zaměřují se opravdu na velice kvalitní kousky a odrůdy

0
před 10 měsíci Manka

Ahoj všem :) Dneska mi omylem došel mail od vínovýhodně a omlouvali se v něm nějakému zákazníkovi a jako omluvu mu zaslali kód se slevou... Sleva mi funguje, sice se dá objednat jen jeden karton, ale podle mě to i tak super... Tak přidávám tip na výhodný nákup výborného vínečka. Sleva se uplatí na stránce https://www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva a kód je omluva35.

0
před 10 měsíci Mercy

Manko, tak to je sila... I mě to funguje, musejí mít nějakou systémovou chybu nebo co :) Ale díky za tip :)

0
před 4 měsíci Nelia

Čavec. Miluji víno. Když jedeme na dovolenou, nebo prodloužený víkend, vždycky to je do nějakého sklípku. Moc dobré víno je Moldavské víno. Když jsme byli na dovolené v Českém Krumlově, tak jsme tam objevili famózní vinárnu a díky ní, jsme ochutnali a poznali výborné Moldavské víno.

0
před 4 týdny donlabuznik

Nedávno jsem byl účastníkem degustace vína v https://alifea.cz/aktuality/cat/degustace/ kde jsem zjistil, že mi nejvíce chutná Sauvignon, od té doby piji minimálně jednu lahev měsíčně.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 9


Přidat příspěvek