Kuchyňské vybavení

0
před 2 roky Ivana

Kde kupujete kvalitní kuchyňské vybavení?

0
před 2 roky Hanka

Já jsem nakoupila opravdu hodně kvalitního vybavení do kuchyně z eshopu www.kulina.cz

0
před 2 roky Ivana

Co jste tam už kupovala? Jak dlouho trvá než to příjde?

0
před 2 roky sharunka03

Teda, tady jsou samí bohatí :-D Zrovna na mě vybafla litinová nádoba ve tvaru dýně az pouhých 6979 korun :-D

0
před 2 roky Hanka

Kupovala jsem tam titanovou pánev a takové tyčový mixér. Občas to trochu trvá, protože jsou jediní, kteří prodávají tyto kvalitní značky.

0
před 2 roky Olina

nejlepší je si projít co nejvíce obchodů na internetu nebo osobně a pak si vybrat :) jako na kvalitě opravdu záleží. déle to vydrží

0
před 2 roky sharunka03

To je pravda, kvalita především, ale nemusí to stát majlant.

0
před 2 roky Julie

Když si člověk tak jakože vybaví kolik co stojí, tak je to vlastně hrozné.. jen když si zase řekne že to vydrží nějakou dobu, tak už to tak moc hrozné není.. jen kde najít kvalitní vybavení do kuchyně? co?

0
před 2 roky Mája

Sháním hrnce a nikde nemůžu najít žádné hezké, za přijatelnou cenu.. nemáte někdo tip kde mají pěkné a kvalitní hrnce co vydrží? Nebo alespoň něco inspirujícího co se tak vyrábí a tak?

0
před 2 roky rebeka

tak se koukni na internetu, je toho plný... příkladem může být https://www.kulina.cz/ tam mají moc hezký výběr a kvalitu :) kupovala jsem si tam hrnce a paráda

0
před 2 roky Ester

Teda ale tam mají zboží, to ti teda povím. Nestihla jsem to všechno ani projít, ale docela se mi to líbí :) je to tam teda v klídku?

0
před 2 roky Dita

prosím vás kde jste si koupili termohrnky? chtěla bych koupit příteli nějaký moc hezký termo hrnek k narozeninám a moc nevím kde nějaký kvalitní a hezký sehnat..

0
před 2 roky sharunka03

Já si koupila přímo plechovku s pítkem v Orionu, to je obchod s domácími potřebami :-) A termo hrnky tam mají taky ;-)

0
před 2 roky Michal

bacha, termohrnky se vyplatí kupovat kvalitní, protože ty nekvalitní vydrží jen chvilku.. hned se rozbijí a nedají se používát, tak čím kvalitnější, tím lepší

0
před 2 roky Síma

souhalsím, jenže kolik stojí takový kvalitní termohrnek? termoska? nebo tak? není to náhodou až tak kolem tisíce a více?

0
před 2 roky Dominika67

Tak ono dost záleží co.. ty nejlepší hrnce a kastroly mám z IKEA, nicméně nedávno jsem si koupila novou pánev a sadu nožů v Pepcu a musím říct, že mě kvalita příjemně překvapila. Zrovna je tam mají v akci, tak když tak doporučuju mrknout na leták, třeba tu: https://www.letakomat.cz/pepco/ :)

0
před 2 roky bára

Já mám zase doboru zkušenost s www.kulina.cz tam jsem si naposledy kupovala příbory a paráda :) kvalitní jsou teda dost. takové jsem doma ještě nikdy neměla

0
před 10 měsíci Adéla

Máte někdo zkušenost s titanovými hrnci, nebo s pánvemi? Jak jste spokojeni a kde kupujete?

0
před 10 měsíci Hanka

Já už jiné než titanové nádobí nepoužívám. Kupuju na https://www.zgastro.cz/.

0
před 9 měsíci Miska

Holky a co ty titanové pekáče? Máte některá doma? Jaké jsou?

0
před 9 měsíci donaaald

Zrovna jsme nedávno získali přes https://www.burinka.cz/uver-bez-zajisteni/ úvěr na rekonstrukci kuchyně, a tak potom její výbavu budeme taky samozřejmě řešit. Nějaké tipy kde ji nakoupit levně?

0
před 6 měsíci Leoš

Zdravím, měl bych takový dotaz... Před časem jsem si do kuchyně pořídil nový sporák, ale bohužel k němu nebyla taková ta ochranná deska. Rád bych si ale nějakou koupil. Koukal jsem, že docela slušný výběr takových ochranných desek mají například tady: http://emako.cz/ochranne-sklenene-panely-na-sporak/ Nemáte náhodou s tím obchodem někdo zkušenost? Díky mockrát.

0
před 5 měsíci Milan

Ahoj. Kdyby tu náhodou byl někdo, kdo by se chystal kupovat do kuchyně nový dřez a nevěděl jaký vybrat, tak se mi nedávno podařilo narazit na docela zajímavou stránku, kde mají o dřezech snad všechno. Tady je: http://drezy-kuchynske.info/ Třeba to někomu pomůže. :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 10


Přidat příspěvek