Kuchyňská linka

0
Obrázek uživatele Anywetta@
před 4 roky Anywetta@

Dobrý den,

zajímalo by mě, jestli nějak řešíte ekologii materiálu, z čeho je vyrobená kuchyňská linka - při koupi nové. Samozřejmě neekologičtější je asi masiv (možná i dýha), ale co lamino? Myslíte si, že některé je lepší a některé horší, nebo je to jedno? Předem děkuji za odpovědi. :-)

0
Obrázek uživatele Josefík
před 4 roky Josefík

Za sebe bych se nebál ani corianu nebo umělého kamene. Jde hlavně o nenásakavost povrchu a dobré čištění. Nevýhodou bude cena. Masivu bych se bál - ať se budete snažit sebevíce, těžko ho udržíte čistý, nenasákavý - takže bakterie apod.

0
před 3 roky Patrik

Tak  lamino je určitě na přírodu trošku o dost horší. Dýha je vlastně zpracování dřeva viz co jsem koukal na fotky http://www.alpidyha.cz/ . Takže dýha bude asi ekologičtější. Ale mám rád tyto úvahy. Protože mnoho lidí si chválí elektromobily a přitom nikdo nemyslí na to, kolik čeho CO2 atd se vyplodí při výrobě baterií.

0
před 2 roky Marcela

Jak jste řešili podlahu ke kuchyni?

0
před 2 roky Radka

Jak jako řešili? Myslíš materiál nebo barvu nebo jak

0
před 2 roky Marcela

Materiál, protože přece jenom je to nejvíc používané místo a často něco spadne

0
před 2 roky Radka

Já mám jako podlahu danou v kuchyni a obývacím pokoj www.piedra.cz, protože na ní nejde nic vidět. A hlavně když něco rozliju, tak si ji nezničím, protože se pod ni nic nedostane

0
před 2 roky Marcela

Jak nedostane, to je nějaká vylívaná?

0
před 2 roky Radka

Kamínková podlaha, jsou zalité ve hmotě a díky tomu se tam nic nedostane a je příjemná i na dotek. Protože já doma nenosím žádné přezůvky.

0
Obrázek uživatele jangrew
před 2 roky jangrew

Chtěla bych do kuchyně skleněné dveře. Někdo nějaké zkušenosti? Kamarádka je má a říká, že dobré. Ač má malé dítě, otisky ručiček se rychle setřou a dveře jsou prý stále jako nové. Jak jste na tom se sklem v domácnosti, když máte děti? Bezpečnostní tvrzené sklo je prý ok

0
před 3 měsíci Lenka

Poradíte mi prosím nějaký kvalitní a pěkný odkapávač?

0
0
před 3 měsíci Lenka

Ten vypadá hodně dobře, díky moc už jsem ho objednala :-)

0
před 3 měsíci Katka

Já jsem se tam dívala na ta jejich kosmetická zrcátka, vypadají hodně luxusně

0
před 4 dny Jana Bratanova

Nemáte někdo prosím zkušenosti s touto značkou? https://eshop-schock.cz/540-cistici-prostredky - právě se mi líbí že je designová, ale chci od vás slyšet jestli jste s ní spokojeni.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 9


Přidat příspěvek