Kuchyň

0
před 2 roky Alena

Dobrý den, potřebuji udělat novou kuchyni, máte někdo nápad od koho si ji nechat zrealizovat?

0
před 2 roky Marta

A jakou chceš, chceš kuchyni na míru? nebo spíše nějakou levnější skládanou?

0
před 2 roky Tamara

Ahoj, tak je to hodně o tom, jestli chceš nebo nechceš nějako zainvestovat do té kuchyně, dají se totiž koupit kuchyně za nějakých 10tis. a pak jsou kuchyně za stovky tisíc, takže je to taky hodně o tomhle, v každém případě to chce vědět, jak chceš aby kuchyň vypadala, jestli chceš aby ti jí udělali i se spotřebiči nebo jestli máš vlastní, to je všechno dost na Tobě. Sama jsem si tímhle prošla a i když mě to stálo víc času, tak vůbec nelituji, měli jsme kuchyň udělanou nakonec od oresi, přebyli druhou firmu cenou protože na poslední chvíli nám slevili ještě o 10% a za koupenou kuchyň jsem ráda, je to konečně takové jaké jsem si celý život přála, proto doporučuji vybírat opatrně a klidně poptat nakonec víc firem a pokud možno ať nemusíš za návrhy platit. Držím palečky ať vyberete něco podle vašich přání…:) 

0
před 2 roky Erika

Já si nechala kopmletně navrhnout kuchyni od http://interiery4u.cz/, pán mi udělal i vizualizaci, jak bude kuchyně vypadat :-)

0
před 2 roky Alena

Tak děkuji velice za rady :-) objednala jsem to u nich :-)

0
před 2 roky Milanka Remešová

Zdravím, za sebe doporučuju oresi, máme jí na chalupě a je lepší než tu co mám doma, líp se mi v ní vaří, trouba mi peče rovnoměrně, né jako doma, že na jediný straně to je přichycený a na druhý to není. Takže za sebe můžu doporučit tohle studio...

0
před 2 roky Veronika

Náš tip kuchyně je sektorový, sestavený nám na míru dle našich představ od https://www.interion.cz/kuchyne-1/

0
před 2 roky Alexa

Normálně zajdi do IKEA a vyber si kuchyň. My jsme typická IKEA family takže všechen nábytek jsme kupovali tam. Jen se skleničkami a talíři nemám moc dobrou zkušenost. Hlavně myčka je celkem rychle zničí. Takže takové věci jako talíře, sklenička, misky, nože, atd. doporučuji spíše z https://www.kuchyne-domacnost.cz/

0
před 2 roky Ludvít

Já jsem si nechal dělat kuchyň na míru u http://www.intekadesign.cz/nabidka/kuchyne-na-miru-brno . mám to raději, ale na druhou stranu když si koupíte kuchyň za lepší peníze i od velkovýrobců, co to dělají sériově, tak nebudete mít krám.

0
před 13 měsíci Barča

Já mám kuchyni od oresi, kde mi nejdříve udělali návrh. Cena byla sice trošku vyšší, ale jsem spokojená. Kuchyň funguje skvěle, trouba konečně peče jak má, a mikrovlnka už neohřívá jenom talíř :D 

0
před 12 měsíci Gába

Je podle vás lepší indukce nebo plyn? Díky

0
před 12 měsíci Monča

Jak vlastně v dneší době vypadají ty návrhy? Je to vše předpokládám na počítači... udělá si z toho pak člověk reálnou představu?

0
před 12 měsíci LateGo

Dnes už se to dělá snad vše na pc, ve 3D (prostorově) a je to velice věrohodné, představu z toho jistě získáš výbornou ;)

0
před 12 měsíci Anna

Vizualizace jsou dnes opravdu na špičkové úrovni. Člověk by ani nevěřil, co vše se dá na počítači a progeramech vykouzlit. Půl roku zpět jsem si též, před přestavbou nechala dělat vizualizaci u interiery4u.cz a udělali ji opravdu skvělou, kuchyň měla vše, co jsem si přála, takže jsem dlouho neváhala a objednala ji. Je opravdu radost vařit v krásné kuchyni, kde je ti vše přizpůsobeno.

0
před 11 měsíci Verča

Já si pamatuji jak mě dělali návrh u oresi, byla jsem úplně vyjukaná co dokážou vykouzlit :D já jsem teda většinu návrhu nechala na té slečně, protože jsem kuchyň kupovala poprvé a měla jsem doma ještě tu starou tak jsem vůbec nevěděla co se dnes nosí a co ne, a myslím že jí se to povedlo skvěle, vypadalo to přesně tak jak na tom návrhu :D

0
před 11 měsíci Dominika

Já nejdřív zvažovala truhláře, ale nakonec jsem šla taky do studia, je s tím podle méně starostí. Návrh si necháte udělat nich, takže i víte jak kuchyně bude vypadat a pak už jen vlastně čekáte až vám ji dovezou, jen si dejte bacha na montáž, u nás proběhla malá reklamace, ale všechno ostatní bylo ok. 

0
před 11 měsíci Lucka

Mě se fakt líbí jak dneska ty návrhy vypadají, udělají vám to na compu ve 3D takže vlastně přesně víte jak bude ta kuchyň vypadat, a to pro mě bylo fakt plus, nechtěla jsem riskovat že by mi kuchyň namontovali a mě by se kuchyň nelíbila. 

0
před 10 měsíci Mirka

Jo no, ty návrhy jsou fakt super věc. U nás šlo hlavně o to aby se nám kuchyně do bytu vešla, přece jenom v paneláku si nemůžete s prostorem tolik pohrávat. Já měla jediný požadavek a to ten aby byla kuchyň fakt praktická, přece jenom v ní denně strávím pár hodin, a povedlo se to.

0
před 10 měsíci Aneta

Já bych do toho možná ani nešla dřív, než bych viděla návrh, a dobrý bylo že u oresi byl i zdarma, asi byla zrovna nějaká akcička, a povedlo se jim do toho našeho koutu nacpat všechno. Jinak kuchyň mámě už nějakej pátek, a zatím furt dobrý, jen bych asi teď po těch letech zvolila skříňky bez uchytek, líbí se mi jak má kuchyň čistou linii, ale i tak se mi kuchyň pořád líbí.

0
před 9 měsíci Pácalka

to u mě byl návrh už jen takový dokončení toho co mám v hlavě, já už před návrhem totiž měla jasno v tom jak ta kuchyň má vypadat takže bych se klidně obešla i bez návrhu tedy...podle mě je lepší když už tam jdete s nějakou jasnou představou než to pak vymýšlet na fleku, to by vás kuchyň taky mohla brzo omrzet...

0
před 7 měsíci ZbyněkH

Dobrý den, podle mě je dobré si na rekonstrukci přizvat nějakého šikovného designéra a nechat si od něj udělat návrh. Nám třeba celý byt navrhovala firma http://pwinterier.cz/ a musím říct, že takhle pěkný výsledek jsem opravdu nečekal. Určitě doporučuji :)

0
před 7 měsíci Franta

Jak je to prosím s kuchyní na míru? na kolik to tak výjde a jak moc můžu já osobně sám do návrhů zasahovat? poradíte mi? chtěl bych mít kuchyni podle sebe, ale moc nevím jak na to.

0
před 7 měsíci Adéla

To asi záleží kde co a jaká firma nabízí. Já jsem si docela dost diktovala :) ale oni docela pochopili jak jsem to myslela, takže jsem to v tom měla docela jednoduché :) takže klidně můžu poradit

0
před 7 měsíci Franta

Adélko a co to bylo za firmu?nebo kde ji najdu? prostě chtělo by to od tebe trochu víc informací, než jen že jsi to měla jednoduché :D

0
před 7 měsíci Adéla

byla to tahle firma, společnost, nebo co to správně je...http://interiery4u.cz/kuchyne/ a musím fakt říct, že to bylo bez problémů, rychlé, přesné, kvalitní, no prostě tak jak to má být

0
před 7 měsíci Hedvika

Dobrý den Franto, co se týče návrhu tak já když si šla kuchyni zařizovat tak jsem vůbec neměla představu jak by měla vypadat protože jsme na ni měli dost malý prostor a u oresi mi docela pomohli, takže když jim jen nadhodíte jak by jste si to asi představoval tak vám všude pomohou podle mě. :)

0
před 7 měsíci Norbert

Já teda nevím, ale není to náhodou moc drahé takové ty kuchyně na míru a tak? moc se v tom nevyznám, ale chtělo by to :) tak kolik tak stojí taková kuchyně?

0
před 7 měsíci Zuzka

Ahoj, my si nechávali dělat jen nová dvířka a desku, jinak jsme kuchyni nechali stejnou a vypadá fakt parádně, ani byste nepoznali, že je to vlastně ta stará.. nám to dělal známý, který se tomu jinak nevěnuje, ale pokud budete vyměňovat i dřez, tak doporučuji mrknout na tuto nabídku - https://eshop-blanco.cz/538-dvojdrezy-s-odkapem :) Odtud jsme si ho koupili my a naprostá spokojenost, vypadá ještě stokrát lépe než na obrázcích :)

0
před 6 měsíci Eva

na kolik tak výjde kuchyně na míru v praze? chtěla bych si ji udělat, ale moc si nedovedu představit cenu. Nejlíp se vším všudy, tedy i se spotřebiči :)

0
před 6 měsíci René

Evičko, ono to tak nějak záleží jak je velká a jak moc designově a taky jaké spotřebiče, klidně ti rád poradím a pomůžu, jen mě musíš trochu pomoci :) co a jak

0
před 6 měsíci LukášR

Já v kuchyni řešil pouze podlahy Vybíral jsem a objednával z eshopu, protože v okolních obchodech jsou ty podlahy jak přes kopírák. Tak jsem měl klid a hoodně velkou nabídku :-D

0
před 6 měsíci Helena

Před rokem manžel sehnal firmu na výrobu kuchyně na míru a lidičky, byla jsem mile překvapená. Nevím kde na ně narazil, ale tak jak si poradili s prostorem, a jak to hezky vytvořili a rychle... no prostě kuchyně, tak jak má být. Pokud někdo hledáte, tak se koukněte http://interiery4u.cz/

0
před 6 měsíci Františka

koukala jsem se na jejich stránky a vypadají fakt docela slibně, tak uvidím. Budu je kontaktovat a Heleno, moc díky za tip, i recenze mají docela hezké, tak jsem zvědavá jak to dopadne :)

0
před 6 měsíci Helena

jojo, fakt jak říkám já jsem s nimi dost spokojená :) tak pak mi napiš co a jak :) vím že nebude hned, ale aspoň jak jde jednání a tak :))

0
před 6 měsíci Martin Mrázek

Zdravím! Z tohoto místa bych chtel velice doporucit jednu ceskou firmu ktera prodava granitove drezy, dřezy od 40 cm, rohové dřezy, baterie atd! Zde si můžete prohlédnout jejich nabídku: https://primagran.cz/ Jestli jste na vazkach jestli zvolit nerezove nebo granitove, tak urcite nevahejte a nainstalujte si drez granitovy. Je velice prakticky, Jednoduse se cisti ! Vypada elegantne - a to je defakto to co me priklonilo na stranu granitoveho drezu nejvice

0
před 6 měsíci JulčaF

Dobrý den, nám kuchyň dělala firma http://www.gabon.cz/ . Jelikož bydlíme v paneláku, tak nás dost zaujala jejich speciální řešení pro panelové domy a musím říct, že se výsledek vydařil ještě líp, než jsem čekala. Zkuste si od nich když tak nechat vypracovat návrh a pak uvidíte, ale věřím, že budete spokojení stejně jako my, :)

0
před 5 měsíci Dalík

na kolik vyjde takový kuchyně na míru i se spotřebiči? a dejme tomu jako opravdu velká... myslíte že je reálne abych se vešel do 350 000 - 400 000?

0
před 5 měsíci Martina

No ono záleží na tom, jaký typ kuchyně budete chtít, u nás to i se spotřebiči vyšlou oresi okolo 300K, máme jí do L s ostrůvkem.

0
před 5 měsíci Radka

Mě taky stála kuchyně kolem 300 000 ale jakože my ji máme fakt obrovskou na rodinném domě :) ta cena je velmi dobrá :) jsou i dražší, ale to je zase zbytečné. Hlavně aby se kuchyně líbila a byla praktická

0
před 5 měsíci Bára

A kde jste si ji teda nechali udělat, navrhnout a tak???? Prosím tedy o radu, třista tisíc taky můžu do toho investovat :)

0
před 5 měsíci Emil

záleží kde taky bydlíte, od toho se to taky odvíjí... já bydlím v Praze a nechal jsem si udělat kuchyni přes http://interiery4u.cz/ a bylo bez problémů, mrkněte dělají moc hezké kuchyně :))

0
před 5 měsíci Martina

My jsme si nechávali kuchyň dělat na míru do podkroví. Sestavovali jsme si skříňky z časopisu. Kuchyňský dřez jsme si sehnali granitový sami.

0
před 4 měsíci Radka

Teda koukala jsem se na ty Interiery4U a musím říct, že ty kuchyně jsou fakt nádherné. Škoda že mám kuchyni která je ještě v dobrém stavu. Kdybych mohla, hned si nechám vyrobit novou

0
před 4 měsíci Adéla

Též jsem se koukala a dle fotek co jsem viděla, tak musím říct, že nádhera :)))) kdybych tak mohla si pořídit novou kuchyň..

0
před 4 měsíci Honza

Já vám nevím jestli to není náhodou zbytečně moc drahé taková kuchyně na míru... jako je fakt že si asi dokáži s prostorem dobře poradit, ale zase ty peníze... jak to máte vy?

0
před 4 měsíci Dana

není! Pokud potřebujete využít prostor maximálně, tak se to rozhodně vyplatí... já to tak taky měla a teď jak jsem ráda, že ji mám na míru :)

0
před 4 měsíci Eliška

Souhlasím s Danou, taky jsem si nechala udělat na míru, a i přesto že jsem si u oresi trochu připlatila, tak nijak nelituju. Podle mě se to vyplatí hlavně když žijete třeba v panelovém bytě kde potřebujete využít každý cm.

0
před 4 měsíci Sabina

My jsme to vyzkoušeli přes ty http://interiery4u.cz/ a jako máme návrh... čekáme a brzo už to bude hotové :) těším se hrozně moc... ani nevíte jak :) v návrhu vypadá nádherně, tak uvidíme :)

0
před 3 měsíci Jitkra

Sabino a jak to dopadlo s těmi interiery4u? Jsem zvědavá, protože se také rozmýšlím nad tím jestli si nechám vyrobit kuchyni na míru nebo ne ;)

0
před 3 měsíci Milan

Doporučuji www.truhlarstvi-luxra.cz

0
před 3 měsíci Milan

Doporučuji  http://www.truhlarstvi-luxra.cz

0
před 3 měsíci Diana

Myslíte že mi bude stačit dvěstě tisíc korun na korun na kuchyni stavěnou na míru? Koukala jsem se a nikde jsem se vlastně moc nedočetla kolik to tak stojí...

0
před 3 měsíci Tom

jak jste dopadli vy co jste si tu kuchyni nechali postavit přes ty interiery4u??? Docela mě navnadili... tak se chci jen zeptat jak to jde..

0
před 2 měsíci Jan

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s dřezy z tectonite materiálu? Po tomhle článku (https://eshop-sinks.cz/content/40-moderni-drezy-cim-se-lisi-od-ostatnich) jsem se rozhodl že to je ideální materiál. Proto si myslím že si místo keramickýho dřezu pořídím tectonite.

0
před 2 měsíci Anka

Máte někdo zkušenost s http://interiery4u.cz/ ??? Četla jsem jejich recenze a koukala jsem se i na nějaké fotky a docela se mi líbí :) ale ráda bych slyšela i jiné ohlasy...

0
před 2 měsíci Uršula

Není to moc drahé takové kuchyně na míru? I když ono to v dnešní době asi vyjde docela dost nastejno ne? :) každá nová kuchyně je drahá

0
před 2 měsíci Lída

a co ty interiery4u? je to přes ně opravdu v pohodě? Bydlíme v praze a už máme kuchyni na bytě opravdu hroznou, tak to chce změnu a docela se mi líbí... jen by mě zajímalo jak časově je to náročné??

0
před 5 týdny bára

koukala jsem se po obchodech a i na internetu nějak extra hezkou kuchyni jsem teda opravdu nenašla..

0
před 4 týdny Anka

Báro, zkus se mrknout na http://interiery4u.cz/ dělají nádherné kuchyně :) já ji mám doma (teda díky manželovi, protože tomu vůbec nerozumím). Mrkni a uvidíš

0
před 4 týdny MIlan

Musím uznat, že na googlu mají ty interiery4u docela pěkné hodnocení, tak na tom asi něco bude. A nejsou moc drazí?

0
před 3 týdny Gába

je někde nějaký univerzální návod nebo informace o tom jak celkově probíhá výroba (od návrhu až po konec) kuchyně na míru?? Docela mě to zajíma i to jak dlouho to vlastně trvá

0
před 2 týdny Simona

ještě jsem si nikdy nekupovala vlastní kuchyni. Tam kde bydlím, tak už je zabudovaná, nicméně se budu stěhovat do nového bytu kde není vůbec nic, takže to budu muset řešit a docela se toho děsím

0
před 2 týdny Hanka

Podle mě se nemáte čeho bát, mě naopak zařizování si nového domova hrozně bavilo, hlavně koupelna a právě ta kuchyň, hlavně kamkoliv do studia si zajdete tak vám tam udělají návrh zdarma, nebo alespoň u Oresi a ještě někde to tak bylo, my pak vzali právě kuchyni od Oresi, a všechno co vám na ten návrh načrtnou tak tak to i bude, takže žádný strach, bude vás to bavit.

0
před 7 dny Radana

v Praze vím jedině o těch interiery4u jinak jsou tam taky i jiné společnosti, ale to teda co jsem se koukala na internetu tak dle hodnocení nic moc :(

0
před 12 hodinami Julie

před rokem jsme si s mužem postavili kuchyni na míru, tak jak jsme si přáli a jsme opravdu dosti spokojení :) jen jde o to jak si to navrhnete a koho si vyberete na zpracování

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 6


Přidat příspěvek