Kuchařská obuv a zástěry

0
před 2 měsíci Aneta L.

Dobrý den, asi trošku netradiční dotaz, každopádně pokud se tu najde někdo, kdo má nějaký malý podnik nebo jednoduše někdy něco podobného řešil, budu moc ráda za zkušenosti. Budeme si s manželem otevírat malý podnik a hodily by se nám nějaké kvalitní zástěry a kuchařská obuv. Na zakázku víme, že to nebude potřeba vzhledem k tomu, že jich nepotřebujeme mnoho (cca 10 ks) a stačí nám nějaký jednoduchý design, nevíte, kam by se bylo nejlepší obrátit, kde (ne)koupit atp.?

0
před 2 měsíci Dittta

Tak tohle "dilema" bohužel znám až moc dobře :-D A to přitom o nic moc nejde, my objednávali nakonec z klasika kuchařského eshopu, vše přišlo v pořádku a kvalita na jedničku. Pokud si vystačíte s několika kusy v klasických barvách a nevyžadujte žádný potisk atp, dá se toho na netu najít milion.

0
před 2 měsíci Aneta L.

To je u mě právě ten problém, já se samozřejmě prvně snažila hledat sama, ale jak je toho na trhu tolik, vůbec nevím, podle čeho finálně vybírat. Pokud jste spokojení, nehodila byste mi sem tip na tu vaši stránku? Jestli si ji ještě vybavíte…

0
před 2 měsíci Dittta

Jasně, to není žádný problém, byl to eshop Profikuchar, objednávali jsme tam už několikrát i skrz nože atp., tak si to pamatuji moc dobře :-D Dokonce myslím, že byste tam mohla najít i ty kuchařské boty (pokud se nepletu) tak kdyžtak mrkněte.

0
před 2 měsíci Aneta L.

Jee super tak to jste mě zachránila, vypadá to peckově! Já bych nejraději samozřejmě sehnala něco v kamenném obchodě, ale to většinou nehrozí, že by měli nějak víc kusů a my pro jistotu u nás ve městě ani žádný "vařící" obchod nemáme. Tak ještě jednou díky, myslím, že je jasno!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 7


Přidat příspěvek