Kryolipolýza

0
Obrázek uživatele renatka.kopalova
před 5 lety renatka.kopalova

Dobrý večer chtěla bych podstoupit zákrok Kryolipolýza, hodně jsem o tom četla na internetu, různé články a spoustu ženám to pomohlo od přebytečného tuku a to bych také potřebovala, snažím se stravovat zdravě, ale né vždy se daří. Ale hlavní důvod proč píši je, kde bych to měla podstoupit? 

1
před 5 lety Jana

Tak kde tu proceduru podstoupit, to je na Vás. Sama si musíte vybrat, kam na to chcete jít. Můj osobní názor ale je, že na zhubnutí buď pomůže sport a úprava stravy a nebo klasická liposukce. Já tady těm procedurám moc nevěřím, že se tukové buňky rozbijí ultrazvukem. Dvě kamarádky se na to nechaly nalákat a stejně u nich nebyl poznat žádný výsledek. Jenom za to utratily peníze a to bylo všechno. No ale rozhodnutí je na Vás samozřejmě :)

0
Obrázek uživatele veru.red
před 5 lety veru.red

Dobrý den, já jsem si vždycky říkala, že nikdy na plastiku nepůjdu ani na liposukci. Ale pak jsem dost přibrala po těhotenství, po dvou dětech. To už žádný sport ani diety nepomáhaly =( a to jsem dost makala v posilce. Rozhodla jsem se tedy podstoupit liposukci, ale tu klasickou tumescentní, Ta, o které píšete vy, tu moc nedoporučují, výsledek téměř nulový. Byla jsem na plastice v Brně, dr. Justana můžu jen doporučit. 

0
Obrázek uživatele luckaM22
před 5 lety luckaM22

Tady je srovnání pár liposukčních technik. Nejsou tam všechny, ale pro orientaci je to ok: http://www.vaserlipo.cz/o-vaser-lipo#srovnani

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 11


Přidat příspěvek