KRMIVO pro psy

0
před 3 měsíci Michaela27

Dobrý den,máme doma fenku, která má citlivější zažívání, jaké krmivo byste doporučili? Zkoušeli jsme více značek granulí, převážně tedy ze supermarketů, ale s žádnými jsme zatím nebyli zcela spokojeni.  Ráda bych šla už na jistotu, tak pokud máte někdo nějaké dopručení na kvalitní krmivo a kde ho sehnat, budu moc ráda. Děkuji.

0
před 3 měsíci Laura

Náš pejsek má taky citlivější zažívání, takže máme už nějaké ty zkušenosti a myslím, že pokud máte také pejska s tímto problémem, tak určitě není od věci do stravy trochu víc zainvestovat, opravdu si nemyslím, že by krmivo ze supermarketu stačilo. My kupujeme tyto https://czech.husse.com/ocean-care-sensitive :-)

0
před 3 měsíci Michaela27

Dobře, děkuji moc za tip, určitě se podívám a něco si o značce zjistím :-)

0
před 3 měsíci Sanny

Já jsem z této stránky objednávala předevčírem a teď někdy by mi měly granulky přivézt, tak jsem zvědavá, ale objednávala jsem poprvé, takže ještě také uplně nevím a hlavně uvidíme, jak budou pejskovi granule chutnat a jak mu sednou, pak kdyžtak mohu dát vědět do SZ :-) Objednávka a vše okolo zatím ale v naprostém pořádku.

0
před 6 dny Ilona

A mají prosím i kamennou prodejnu ? Potřebovala bych totiž s výběrem granulí poradit a netroufám si je objednat přes internet.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 8


Přidat příspěvek