Krematorium pro zvířátka

0
před 4 roky Marek

Ahoj, vezl jste už někdo svého mazlíčka do krematoria?

0
před 4 roky Karel

Ano my jo, není na tom nic zlého, je to lepší, než ho někde zakopat

0
před 4 roky Majkl

Také jsem vezl našeho mazlíka do http://krematoriumzviratcl.cz/, jsou velice ochotní :-)

0
před 4 roky Marek

Tak díky za názory, bydlím kousek od České Lípy, tak se s nimi domluvím

0
před 2 roky Vlasta

Dobrý den, teď doma aktuálně řešíme úmrtí naší dogy Leily... Tak se chci zeptat, zda nemáte prosím někdo zkušenosti se službami https://www.krematoriumzviratpraha.cz/? Jak to chodí? Myslím, že je to zajištění velmi slušného a důstojného odchodu...

0
před 2 roky Inka

Vlasto, podle mě je tohle nejlepší řešení, jak se s psíkem důstojně rozlouučit. I my jsme služeb Krematoria zvířat Praha využili a jsme moc rádi. Krásná vzpomínka.

0
před 2 roky Ester

Inko, kolik ty služby toho https://www.krematoriumzviratpraha.cz tak stojí? Já vůbec nemám představu, jak se tak ta cena může pohybovat...?

0
před 2 roky Inka

No, to ale záleží na více faktorech. Záleží na tom, zda si objednáš odvoz a hlavně teda taky na velikosti mazlíčka. Ale Krematorium zvířat Praha mají vše na stránkách.

0
před 2 roky Akinomka

Ano ano, oni mají všechno na webu, takže si to krásně můžeš spočítat https://www.krematoriumzviratpraha.cz/cenik/. Pokud ale ovšem váháš, pak si jim klidně zavolej a oni ti všechno odpoví.

0
před 2 roky Jarka

Jinak holky, tady se pokusím popsat, co jsem našla a zjistila. Na stránkách krematoria zvířat Praha to mají krásně popsané - Nejdříve zvířátko vložíme do speciálního vaku a uložíme v chladicím boxu. V termín kremace jej vyjmeme z vaku a vložíme do ekologické rakve, zvážíme jej a proběhne individuální kremace. Při kremaci je v peci zvířátko vždy samo. Samotná kremace probíhá v moderní kremační peci, která je jen menší model kremační pece lidské. Kremace trvá dle váhy zířátka, obvykle kolem 60 - 90 minut. Poté je z pece vyndán popel a je vsypán do chladicích nádob. Po vychladnutí se popel zpracuje v kremulátoru a na konci tohoto procesu je z popela hladký sypký prášek, který se poté vsype do urny.

0
před 12 měsíci Čekanka

Ano, přesně. Je to krásná vzpomínka. Můžeš si tam objednat i jejich doplňkové produkty - třeba ten otisk tlapky je krásná vzpomíka.

0
před 5 měsíci Mia

Nn, dopředu to řešit nemusíš, ale můžeš... Třeba jen aby o tobě věděli. Ale až to přijde, tak opravdu stačí zavolat na tu nonstop linku, která je zdarma.

0
před 3 měsíci Pavla

Já jsem si od nich nechala udělat ten šperk a mám díky němu krásnou vzpomínku https://www.krematoriumzviratpraha.cz/produkty/sperky-s-popelem/. Mají jich několik tipů…

0
před 3 měsíci Radunka

No, ceník najdeš na netu https://www.krematoriumzviratpraha.cz/cenik/. Ale je to spíše, abys měla představu, cena se samozřejmě odvíjí od toho, jaké služby využiješ…

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 9


Přidat příspěvek