Krematorium pro zvířátka

0
před 4 roky Alena

Ahoj prosím neví někdo kde se dá nechat pejsek? z okolí České Lípy?

0
před 4 roky Martina

Jak to myslíš? jako v útulku? nebo až umře?

0
před 4 roky Alena

až umře, chodím s ním teď každý druhý den k veterináři, vytahuje mu vodu z těla a připravuje mě na to, že už tu moc dlouho nebude.....

0
před 2 roky Ivana

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenosti se službami https://www.krematoriumzviratpraha.cz/? Jak to chodí? Myslím, že je to zajištění velmi slušného a důstojného odchodu...

0
před 2 roky Babeta

Ivano, ano my. A jsem moc ráda, že v Praze tato služba je a že je dostupná všem. Je to podle mě jediný možný způsob důstojného rozloučení. Za nás jejich služby moc doporučuji.

0
před 2 roky Linda

No bych řekla. Bohužel žádná jiná varianta není, než to https://www.krematoriumzviratpraha.cz. Teda ano je - kafilérky nebo zvířátko zakopat, ale kdo má v Praze tyto možnosti :( Ale to krematorium je důstojný způsob odchodu mazlíčka.

0
před 2 roky Klára

Ne, kafilerka rozhodně nepřichází v úvahu! To je hodně hodně krajní řešení, když už není zbytí. Al opravdu se snažte vyhledat jiná řešení. To Krematorium zvířat Praha je krásné a hlavně důstojné řešení.

0
před 2 roky Lola

Holky, taky už jsem o nich slyšela, ale jen bych se chtěla optat... Jak ta kremace probíhá? Mám doma starého pejska, je to doga :( To nejhorší čekáme každým okamžikem... :( Odvezou mi ho pak třeba i? Nebo ho ke kremaci zavezu sama?

0
před 12 měsíci Krista

Nn, dopředu to řešit nemusíš, ale můžeš... Třeba jen aby o tobě věděli. Ale až to přijde, tak opravdu stačí zavolat na tu nonstop linku, která je zdarma.

0
před 11 měsíci Veru

No, my třeba z Prahy nejsme, jsme z Loun a ta cesta do krematoria zvířat Praha nám teda za to stála!

0
před 10 měsíci Luisa

Tak holky, super, moc všem děkuji za info. Služeb https://www.krematoriumzviratpraha.cz/ jsme využili. Mají tu nonstop linku, což je skvělá věc, protože tohle je situace, kterou dopředu neovlivníš a nenaplánuješ. Krásná poslední vzpomínka.

0
před 10 měsíci Jitka

Jo, mají? No, to je skvělá zpráva, protože já jsem právě nevěděla, jak to mám řešit, protože nikdy nikdo nevíč den a ni hodinu. Dekuji moc, teď jsem klidnější.

0
před 9 měsíci Jessica

Prosím tě, nevíš na kolik ty jejich služby vyjdou? Jako já počítám, že vše zaplatím, jen jaksi vůbec nemám představu, kolik to tak stojí...

0
před 9 měsíci Karolína

Vážně? Tak to je ale skvělé zjištění. Nikdo nikdy neví, kdy to přesně příjde, takže objednávat tyto služby dopředu... No nevím, no :(

0
před 8 měsíci Mirka

Neměj strach. Oni jsou super… Zajistí ti odvoz, ale cenu ti nikdo neřekně...ona se dost liší. Mají nějaké základní ceny, které jsou od 2 tisíc, ale tady http://www.krematoriumzviratpraha.cz najdeš vše podstatné.

0
před 8 měsíci Žaneta

Já bych teda chtěla říct, že https://www.krematoriumzviratpraha.cz/ je perfektní služba a za mě jediný důstojný způsob posledního rozloučení s domácím mazlíčkem!

0
před 7 měsíci Tammy

Ne, kafilerka rozhodně nepřichází v úvahu! To je hodně hodně krajní řešení, když už není zbytí. Al opravdu se snažte vyhledat jiná řešení. To Krematorium zvířat Praha je krásné a hlavně důstojné řešení.

0
před 7 měsíci Alka

Děkuju moc za info. Jj, koukám, cena se odvíjí zejména od velikosti mazlíčka. Díky moc za info.

0
před 6 měsíci Pavla

Ahoj všem! My jsme služeb http://www.krematoriumzviratpraha.cz/ využili zrovna minulý týden :( Jsme rádi, že jsme se pro ně rozhodli. Jinak k tvému dotazu - krásně to mají popsané na stránkách - Nejdříve zvířátko vložíme do speciálního vaku a uložíme v chladicím boxu. V termín kremace jej vyjmeme z vaku a vložíme do ekologické rakve, zvážíme jej a proběhne individuální kremace. Při kremaci je v peci zvířátko vždy samo. Samotná kremace probíhá v moderní kremační peci, která je jen menší model kremační pece lidské. Kremace trvá dle váhy zířátka, obvykle kolem 60 - 90 minut. Poté je z pece vyndán popel a je vsypán do chladicích nádob. Po vychladnutí se popel zpracuje v kremulátoru a na konci tohoto procesu je z popela hladký sypký prášek, který se poté vsype do urny.

0
před 5 měsíci Míša

Ano, přesně. Je to krásná vzpomínka. Můžeš si tam objednat i jejich doplňkové produkty - třeba ten otisk tlapky je krásná vzpomíka.

0
před 4 měsíci Ilona

Jinak holky, tady se pokusím popsat, co jsem našla a zjistila. Na stránkách krematoria zvířat Praha to mají krásně popsané - Nejdříve zvířátko vložíme do speciálního vaku a uložíme v chladicím boxu. V termín kremace jej vyjmeme z vaku a vložíme do ekologické rakve, zvážíme jej a proběhne individuální kremace. Při kremaci je v peci zvířátko vždy samo. Samotná kremace probíhá v moderní kremační peci, která je jen menší model kremační pece lidské. Kremace trvá dle váhy zířátka, obvykle kolem 60 - 90 minut. Poté je z pece vyndán popel a je vsypán do chladicích nádob. Po vychladnutí se popel zpracuje v kremulátoru a na konci tohoto procesu je z popela hladký sypký prášek, který se poté vsype do urny.

0
před 4 měsíci Tonicka

Ahoj všem, moc moc děkuji za tuto diskuzi, najdu zde veškeré info... Jen by mě zajímalo, jak je to s "objednávkou" služeb u toho krematoria?

0
před 4 měsíci Karla

Ahojky, je to jednoduché... Na všem se s nimi dá domluvit. Ale pokud chceš nějaké bližší info, pak mrkni na https://www.krematoriumzviratpraha.cz/o-nas.

0
před 3 měsíci Kajka

To jako fakt? Tak to je ale super přístup :)

0
před 3 měsíci Arna

Nn, žádná kafilérka. Já osobně jsem za Krematorium zvířat Praha neskutečně ráda, protože díky nim je možné zajistit důstojný odchod mazlíčkovi.

0
před 5 týdny Ella

Kolik stojí jejich služby?

0
před 5 týdny Mia

Orientačně se to dozvíš na jejich webu https://www.krematoriumzviratpraha.cz/cenik/, tam k cenám mají info. Jinak teda samo musíš počítat cokoli navíc. Třeba upomínkové předměty.

0
před 5 týdny Nella

Holky, nakonec jsme opravdu využili služeb https://www.krematoriumzviratpraha.cz/ a byli jsme moc skopojeni. V tu smutnou chvíli nás hřál klidný pocit toho, že jsme našmu milákovi do konce jeho cesty dali úplně vše.

0
před 6 dny Hanny

Ahoj Nello, koukala jsem se na jejich web a zajímalo by mě, kolik stojí jejich služby komplet se vším všudy? Díky moc za info.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 9


Přidat příspěvek