Koupě bytu-nástrahy

0
před 4 roky Olina

Ahoj, kupuji si nový byt, ale nemám chlapa a ani nikoho neznám, kdo by mi to prošel a řekl co bude potřeba opravit, neznáte někoho kdo to dělá?

0
před 4 roky Marta

Jasně to existuje mrkni se na http://www.revizenemovitosti.cz/, já si nechala prohlížet dům, který jsem chtěla koupit a když jsem pak viděla kolik je tam problémů, tak jsem si našla jiný :-)

0
před 4 roky Daniel

Také jsem si od nich nechal udělat prohlídku nemovitosti před koupí, a je to super, protože alespoň má pak člověk představu o tom kolik opravdu peněz potřebuje na nemovitost :-)

0
před 4 roky Milan

Kdybych o tomhle věděl dřív něž jsem koupil náš dům, tak bych ho asi nikdy nekoupil, protože jsem do oprav dal skoro stejně jako byla cena domu....

0
před 3 roky Iva

Ahoj, doporučíte prosím společnost, která se zabývá revizemi nemovitostí před jejich koupí?

0
před 2 roky Karel

Já jsem koupil byt od realitní kanceláře https://www.edoxreality.cz velice rychle a bez zbytečných komplikací a vše k zaplacení daně jsem měl připravené.

0
před 2 roky donlabuznik

Samozřejmě je potřeba nakupovat nemovitosti s rozmyslem, přecejen se jedná o vysoké částky a tak přešlapy nejsou žádoucí. Podle mě je také důležitý výběr financování, obzlášť, když je v dnešní době získání hypotéky tak náročné. My jsme s přítelkyní brali hypotéku od https://www.burinka.cz/hypouver/ a naprostá spokojenost.

0
před 2 měsíci Alice

Kdo rozumí stavu bytu nevím, ale každopádně když v něm budeš potom potřebovat něco opravit a nemáš muže, tak doporučuji hodinového manžela. Také bydlím sama a když se mi něco rozbije, tak to vždy vyřeší hodinový manžel. Šikovného jsem objevila na https://www.vyresmito.cz/hodinovy-manzel-praha a pokaždé si se vším poradil.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 9


Přidat příspěvek