Kontejner na textil v Praze

0
před 3 roky Draha

Dobrý den, prosím vám, doma se mi nahromadilo dost nepotřebného oblečení... Co s ním? Praha... Děkuji.

0
před 3 roky Marie

Ahoj Draho, v Praze jsou oranžové kontejnery a textil, tak bych ho dala tam. Já tam textil dávám, vím, co se s ním pak děje. Info o koloběhu textilu najseš na webu Potexu. Jinak seznam míst, kde kontejnery jsou, najdeš tady - http://www.recyklujemetextil.cz/kde-najdete-kontejnery

0
před 2 roky Ilona

Marie, děkuji, přeně tohle info jsem potřebovala... Kam se pak textil po vhození do potex kontejneru dostane?

0
před 2 roky Klaudie

Ilono, když se podíváte na ty stránky Potexu, tak tam je celý koloběh textilu krásně a podrobně popsaný :)

0
před 2 roky Klaudie

No, musím teda říct, že pro mě je využití kontejneru od potexu je jediná a nejschůdnější volba, co se starým textilem... Jako co jiného, že? Charita - když nevím, kam textil jde? Do jiných kontejnerů, kdy je pravděpodobnost, že oblečení skončí na hadry do nějaké úklidovky...? :/ No, takže Potex je jediná volba právě kvůli tomu, že je dopředu jasné, co s textilem stane :)

0
před 2 roky Dara

Hele, já jsem po tom nijak nepátrala, jo, ale slyšela jsem, že ten Potex je jen v Praze...? :-O Jako pokud to tak je, tak by možná nebylo od věci rozšířit se i do jiných, alespoň krajských, měst :)

0
před 2 roky Jolana

Daro, no, bohužel. Jako kontejnery jsou v republice skoro všude, ale společnost Potex, ta je jen v Praze. Je to škoda, protože jejich kontejnery jsou podle mě nejlepší. 

0
před 2 roky Dara

Já jako vím, že ty kontejnery na textil jsou v celku všude dostupné. Jen mám problém s tím, že ne u všech vím, kam textil putuje... U toho Potexu je to tak pěkně popsané... Ale nic no, to je jen můj názor.

0
před 2 roky Majda

No, někde možná dostupné jsou, jinde zase míň. Co je ale pravda je to, že v Praze jsou díky Potexu dostupné opravdu skvěle...

0
před 2 roky Inka

Já bych jen ráda doplnila informace o tom, jak Potex pomáhá - http://www.recyklujemetextil.cz/komu-pomahame Tady najdete veškeré informace :)

0
před 2 roky Emilli

Inko, tak tohle je super informace, moc za ni děkuji!

0
před 3 měsíci Lenka

O této stránce jsem nikdy neslyšela, ale zní to zajímavě. :-) Určitě dobrý nápad. To já to s nenošeným oblečením dělám tak, že ho většinou buď rozdám nebo prodám do sekáče. Teď naposledy si například ode mě spoustu oblečení vykoupil tento second hand: https://www.onlinesekac.cz/ za což jsem velmi ráda, protože mám teď ve skříni mnohem víc místa.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 7


Přidat příspěvek