Kontaktní čočky

0
Obrázek uživatele Irča
před 3 roky Irča

Chtěla bych si pořídit jednodenní čočky, v optice mě vyšetřili a i dali zkušební - 5 ks. Nyní bych si je chtěla objednat přes internet, protože tam vyjdou podstatně levněji, akorát že bych potřebovala doporučit nějakou osvědčenou značku. Jelikož ty jejich nemají název, jsou to zkušební a výrobce neřeknou, jelikož chtějí, aby si je člověk vzal od nich - podstatně to vyjde dráž. A ještě jednu věc jsem zjistila, při naměření mám zakřivení 8,40 ale na internetu všichni výrobci uvádějí téměř shodně jen zakřivení 8,50. No, a teď jak se říká: "Babo raď. Moc budu vděčná za jakoukoliv radu.

před 3 roky VašeČočky

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
Obrázek uživatele Martin Vozka
před 3 roky Martin Vozka

Já už 2roky používám Acuve Oasys, jsem s nimi naprosto spokojený. Používám 14ti denní a používám je s roztokem Opti-Free ReplendiSH. Při správném čištění je používám i 5týdnů. To ale nikomu neříkejte, to by se lékaři a hlavně výrobci čoček chytli za hlavu a vědecky by zdůvodnili, proč to nejde :-)
Ze začátku jsem používal taky 1denní, ale nevyhovovaly mi cenou a po přechodu na 14ti denní už ani komfortem. 1denní jsou z jiného (méně propustného materiálu). Problém s přechodem na 14ti denní čočky je ten, že nemají stejné parametry zakřivení jako 1denní a musela byste se nechat znovu přeměřit. Mně to udělali v Brně zdarma, ale dělali s tím cavyky.

0
před 3 roky eva

Zkušební nemají název? Já měla tedy párkrát taky zkušební a vždycky jsem věděla, jaké zkouším a pak jsem si je objednala přes internet. Osvědčená značka neexistuje, každému vyhovují jiné. Já nosím měsíční Air optixy už roky, občas je vyzkouším za nějaké jiné, ze zvědavosti. Příjemně mě překvapily I-vision, přesto že jsou asi nejlevnější, co vůbec jsou na trhu. Z jednodenních mi vyhovovaly Acuvue TruEye. Zakřivení neřeš, já mám rozdíl mezi naměřeným ještě větší a problém není. Dneska u používaných materiálů to není až tak aktuální, čočky se přizpůsobí.

0
před 2 roky Lidka

Ahoj, jaký roztok na čočky používáte? Já jsem se zatím dívala jen na tyhle roztoky . Myslíte si, že je lepší spíš ten Solocare nebo ten Aosept? Nebo používáte nějaký jiný? Díky moc:)

0
Obrázek uživatele Martin Vozka
před 2 roky Martin Vozka

Používám roky Optifree ReplendiSH a jsem spokojený. Stojí ale celkem dost. Letos jsem si zapomněl roztok doma a odjel na dovolenou a koupil si normálně v lékárně za 100,-Kč Optosol Plus od Wilens. Žádný rozdíl nepozoruji.

0
před 12 měsíci Davidák

Lidičky máte někdo taky zkušenosti , že z kont. čočkek máte červené, podrážděné oči? Co s tím?

0
Obrázek uživatele Martin Vozka
před 11 měsíci Martin Vozka

Nenosit je pořád (hlavně u PC a řízení se dost vysušují protože se málo mrká), důkladně čočky čistit, čím déle leží v roztoku, tím více jsou hydratované. V Dr.Max lékárně jsem si na to podráždění koupil přímo "jejich" kapky. 
Vůbec se mi tak nějak zdají "jejich" výrobky více než dost dobré. Už používám od nich i roztok, který mi připadá stejně dobrý jako ten výše zmíněný Opti-Free ReplendiSH a je proti internetu za poloviční cenu.

0
před 11 měsíci Jiří

Jj střídat brýle a čočky, to ti možná  pomůže Davidáku. 
Jinak mám dobré  zkušenosti s očními kapkami Avilut ;-) 
Uleví unaveným, podrážděným očím a zvlčí je.

0
před 11 měsíci Davidák

díky oboum, zkusím si o těch kapkách něco načíst a zeptám se  v lékárně a zkusím nějaké. 
No střídat s brýlemi, jidně o víkendu bych moh mít asi brýle, v týdnu chodím z práce pozdě dom

0
před 11 měsíci Davidák

Tak jsem si koupil po doporučení ty Avilut kapky. Tak jsem zvědav.

0
Obrázek uživatele sona.koutna8
před 3 měsíci sona.koutna8

Ahoj děcka...Dotaz...Mám v plánu první koupi čoček z netu. Máte někdo s nějakým webem dobré zkušenosti? Už jsem se tak nějak dívala a narazila jsem na http://www.cocky-kontaktni.cz/. Docela se mi tam těď líbí ty jejich balíčky. Má s nimi někdo zkušenosti? Díky moc!

0
před 5 týdny Libuše

Já jsem teda nakupovala na cocky-kontaktní a koupila jsem tam www.cocky-kontaktni.cz/topvue-premium-6-cocek a jsem moc spokojena...kupuju jen tam :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 9


Přidat příspěvek