Konferenční stolek

0
před 5 měsíci Slávka

Pěkný den přeji :) A mám hned dotaz... Jak řešíte nákup jednotlivých kousků do obýváku? Mám koupenou stěnu a teď bych k tomu ráda nějaké další kousky, jako je konferneční stole, komoda a tak :) Po krámech lítat nechci, určitě bych netrefila barvu...:/

0
před 4 měsíci Zdeňka

Ahoj Slávko, tak tohle přesně znám. V listopadu jsme se stěhovali, koupila jsem si stěnu a potřebuji ještě nějaké dopňky... Nemám ale barvu v oku, nejsem schopna ji odhadnout... No, tak jsem si našla tuto stránku https://www.biano.cz/ a hledám tam :) Tam mají fakt všechno, takže pěkně z pohodlí domova a svého nového gauče, btw taky z biano, hledám další kousky :)

0
před 3 měsíci Slávka

No právě, já bych na netu i nakupovala, jako taky mě to napadlo... ale bojím se právě toho, že třeba netrefím barvu nebo tak,no... Hele a jak to u toho Biana funguje? Koukala jsem se na ty stranky a zboží stejně kupuju u prodejce, ne? Takže případné vrácení zboží pak řeším s nimi, že?

0
před 3 měsíci Lili

Jj, přesně tak, jak píšeš, tak to tam funguje. Jako to Biano má prostě nabídky několika desítek obchodů a ta se ti právě zobrazí. Pokud se ti něco zalíbí, tak se proklikem dostaneš na stránky prodejce...

0
před 3 měsíci Ivana

Mně se při nákupu nábytku osvědčil Jelínek http://www.jelinek.eu/ Prodávají kvalitní dřevěný nábytek, který dlouho vydrží. Nám dělali obývák celý na míru, ale můžeš u nich sehnat i jednotlivé kusy nábytku.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 1


Přidat příspěvek