Kočárek

0
před 2 roky Radka

Ahoj, chci se poradit. Čekáme první mimčo, s tím, že budeme chtít určitě větší rodinu. Tak bych se chtěla zeptat, zda se vyplatí investovat do nějakého lepšího kočárku nebo jsou to vyhozené peníze ?

0
před 2 roky Alena

Ahoj, určitě se to vyplatí, je sice dražší, ale opravdu to stojí za to, kočárek ti v pohodě vydrží na dvě i tři děti. Pro prvního syna jsem kočárek dostala po švagrové (neteř v tom 2 roky jezdila), ale byl to kočárek za 5000,- z Polska, kolečka pořád zatáčela, špatně se řídil,no prostě hrůza. Sporťák už jsem kupovala nový a pak k němu pro druhého syna dokupovala i korbičku. Takže určitě se to vyplatí. Hlavně je potřeba opravdu dobře vybírat s ohledme na to kde bydlíš, po jakých cestách budeš jezdit apod. Tady je pěkný článek o tom, na co vše myslet při výběru kočárku, třeba ti to pomůže. http://maminky.eu/tehotenstvi/jak-vybrat-spravny-kocarek/-

0
před 2 roky Míša

Určitě se vyplatí investovat než koupit nějaké hrkadlo, které nic nevydrží a hlavně jestli budete chtít i druhé dítě ? 

0
před 2 roky Monica

jako stopro :) udelas jenom dobře :)

0
před 12 měsíci Petra

My jsme s manželem pořídili kočárek od emmaljungy www.babyplace.cz/hluboka-korba-sportovni-sedacka-emmaljunga-mondial-de-luxe-2015/ . Původně jsem chtěla kočárek kupovat přes internet, ale mažel byl zásadně proti, takže jsme si udělali výlet do Ostravy, kde jsme navštívili prodejnu baby place. Vřele můžu doporučit, protože nebýt úžasných prodavaček, tak odjíždíme s prázdnou, protože jsme nebyli schopni si z toho množství vybrat až po předvedení emmaljungy byl vítěz jasný :).

0
před 12 měsíci Bára

Ahoj, tak my jsme kupovali kočárek přes internet a vše proběhlo úplně v pohodě. Dnes už v něm vozím druhého syna a kočárek je skoro jako nový, máme tento https://www.mimulo.cz/detsky-kocarek-2v1-caretero-compass-grey/product-15675 v šedé, neutrální barvě :-)

0
před 11 měsíci Radka

Petra: A mají prodejnu i někde blíž ? Jsem totiž z Brna a nevím zda budu mít možnost se dostat do Ostravy.

0
před 11 měsíci Petra

Buďto přes internet z babyplace.cz nebo emmaljungu mají i v trendy baby v Praze nebo pak moje-miminko.cz a ti jsou v Brně

0
před 10 měsíci Dita

Jéé, my máme taky kočárek od emmaljungy a je to neskutečná bomba ! :))

0
před 10 měsíci Paťula

Dito: A vy máte konkrétně jaký tip ? Jak se s kočárkem manipuluje ? 

0
před 10 měsíci SIlva

My jsme vybrali tady tu kombinaci /www.babyplace.cz/hluboka-korba-sportovni-sedacka-emmaljunga-mondial-de-luxe-2015/ + www.babyplace.cz/podvozek-emmaljunga-classic-de-luxe-2015/ a jsem velmi spokojená.

0
před 7 měsíci Paťula

Jakou prodejnu jste Silvi navštívila ? Potřebuju jít někam, kde mi prodavačky dobře poradí.

0
před 5 měsíci Silva

Já jsem jela s manželem přímo do Baby place do Ostravy a tam se mi celou dobu věnovala paní prodavačka, takže já jsem byla nad míru spokojená, jak se servisem, tak s výběrem.

0
před 3 měsíci Julie

Ahoj, já mám koupenou Inglesinu a vybrala jsem si tento set - https://www.babyplace.cz/set-inglesina-trilogy-duo-podvozek-inglesina-trilogy-titan-kopie/ Jako s tou cenou to byla jasná volba!

0
před 2 měsíci Kika

Aha, vidíš… Na tuto stránku jsem se zatím nedívala… No a jaký od nich máš ty? Tu inglesinu?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 12


Přidat příspěvek