Knihy pro děti

0
před 11 měsíci Olga

Ahojky maminky, chtěla bych se vás zeptat na knihy pro děti. Dneska je ta doba trochu jinde, ale knihy jsou prostě pořád klasika. Kupujete dětem knížky?

0
před 10 měsíci Jiřka

Ahoj, my tedy ano. Knihy jsou pro mě nejlepším dárkem. Kupujeme je už od dětství. Cca od dvou let jsme koupili leporelo (dřív jsme kupovali takové ty měkké knihy, knihy se zvuky a podobně)... Jinak z toho leporela jsme ale nadšeni, je to skvělá věc. Doporučím tohle https://www.presco.cz/velka-knizka-pohadky-pro-male-vypravece/.

0
před 10 měsíci Milena

Ahoj, my kupujeme knihy už od útlého dětství :) Jinak i my máme oblíbené knihy máme. Taky kupujeme knihy Ella a Max :) a doporučuju. Pro děti jsou senzační.

0
před 9 měsíci Lubka

Ahoj, osobně mám teda stejný názor. My doma čteme už od narození skoro. Když jsem uspávala malýho, tak jsem u něj seděla a četla mu. Teď je ale větší a už se docela zajímá. Knížku si přinese sám. Taky jsme koupili leporelo a je to skvělý. Sedíme spolu, koukáme na obrázky a on vypráví. Krásně si rozvíjí fantazii a rozmluvil se  toho. Velké pokroky dělá. Teď u  nás hodně frčí zvířátka, takže jsem koupila tohle https://www.presco.cz/velka-knizka-zvirata-pro-male-vypravece/. Ideální.

0
před 8 měsíci Rachel

To je právě to, co mě nadchlo. To, že si děti u těch knížek rozvíjejí fantazii. My jsme zkoušeli kde co. Měli jsme takové ty měkké knížky, ale ty nás nějak nezaujaly. Tak jsem hledala, co by se nám mohlo ještě líbít a právě jsem našla ta leporela. A co jsem si tak hledala na netu, tak maminky jsou s nimi hodně spokojené a taky je docela dost doporučují. Tak my je zkusíme koupit a uvidíme.

0
před 8 měsíci Lucka

Moc dekují za inspiraci. Já právě hledám něco, u čeho mi vydrží, ale co jí zároveň něco dá. Protože u tabletu mi vydrží teda stoprocentně, ale já z toho teda radost nemám. Zkusím to leporelo a uvidíme :)

0
před 7 měsíci Danna

Já teda osobně musím říct, že mi ty knihy z edice Ella a Max vyhovuje proto, že mají knížky pro děti, který jsou zajímavý a poutavý. Mám doma školáka (8 let) a teď jsem mu zkusila koupit knížku https://www.presco.cz/pribehy-pro-kluky-2-kteri-se-neboji-byt-vyjimecni/ a super. Knížka má úspěch, malej čte, takže mám radost. Kniha navazuje na první díl, který měl taky úspěch, tak doporučuju!

0
před 6 měsíci Mia

Moc děkuju za doporučení. Taky jsem se na jejich nabídku koukala a hned jsem si vybrala. Koupila jsem synovi https://www.presco.cz/pribehy-sampionu-pro-budouci-sportovni-hvezdy/ k vánocům. Je to velký sportovec, dost se i o sport zajímá. Myslím, že bude mít radost.

0
před 5 měsíci Janka

Jsem ráda, že jsem na tuhle diskuzi narazila, protože jsem díky ní objevila další shop s knihami. A musím říct, že je senzační. Hned jsem udělala vánoční objednávku. Nejvíc mě zaujala kniha https://www.presco.cz/astrid-lindgren/. Co jsem se dívala, tak je krásně ilustrovaná a kromě toho vypráví o knihách, které Astrid napsala. Tak se těším. Dcera bude mít radost.

0
před 4 měsíci Olga

Opravdu? Moje děti Astrid milují. Tuhle knihu jim musím koupit. Ta se bude krásně číst před spaním. Děkuji moc za inspiraci.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 4


Přidat příspěvek