Knihy pro děti

0
před 12 měsíci Šárka

Ahojky maminky, chtěla bych se vás zeptat. Kupujete dětem knížky? Jako dneska ten internet, televize, mobily, tablety, achjo… Ja bych tak ráda, aby ty moje smráďata četly :)

0
před 12 měsíci Lila

Ahoj Šárko, no já jsem teda odpůrce tady té techniky. Jako jo, klidně ať si ji děti užijí, ale v rozumné míře. Rozhodně ne nonstop. Každopádně pak ale kupuju i ty knížky, to teda v každém případě. Hodně ráda nakupuju třeba na presco.cz. Tam mají knihy pro dětičky i pro puberťáky, takže super.

0
před 10 měsíci Jiřula

Já tam kupuju ty knihy Ella a Max. Ty jsou super, znáte je? My jsme koupili jednu, tak jako na zkoušku a moc se zalíbila, že už máme doma tři https://www.presco.cz/knihy-pro-deti-ella-a-max/. Fakt jsou to krásný knihy, s krásnýma příběhama.

0
před 10 měsíci Jessica

My knihy kupujeme asi od 2 let. Když se na to Presco podíváš, tak oni mají leporela. Tak s nimi jsme začali. Ale tuhle knihu https://www.presco.cz/velka-knizka-praha-pro-male-vypravece/ máme taky a je moc hezká, pro nás ideální. Prohlížíme si ji se stařší dcerou (4 roky) a jí se moc líbí. Takže pro to prtě bych volila ta leporela :)

0
před 10 měsíci Karolína

A jakou tu knihu z https://www.presco.cz/knihy-pro-deti-ella-a-max/ jsi koupila? Nebo jaká se líbila nejvíc?

0
před 9 měsíci Radka

Ahoj, tyto knihy známe, taky je kupujeme. Knihy jsou čtivé, hlavně ty příběhy jsou krásné. Rádi z nich čteme, denně, aspoň tu půlhodinku před spaním.

0
před 9 měsíci Endy

Ahoj, moc díky za tip. Kouknu na ně. Podle ta leporela jsou přesně to, co bych pro tu naši malou rošťandu vzala. Prostě obrázková knížka, která dává možnost fantazii. Ještě jednou děkuji za doporučení.

0
před 9 měsíci Simča

My na presco bereme ta leporela. Ta se mi líbí fakt hodně. A i dětem, a to je nejdůležitější.

0
před 7 měsíci Tammy

Jasně, nemáš vůbec zač. I u nás jsou ta leporela opravdu hodně oblíbená. Na rozvíjení dětí je to senzační. Každý večer si s knížkou zalezeme, malej si ji vezme už sám a vypráví, co na obrázcích vidí. Každý večer vymyslí jiný příběh. Určitě budeš nadšená. My máme doma už tři leporela.

0
před 7 měsíci Kamila

Taky je kupujeme. My jsme začínali na pohádkových příbězích. Nevěděla jsem, jak se na to děti budou tvářit, tak jsem vsadila na jistotu, protože pohádkové příběhy dokážu vyprávět i já. Ale úspěch byl veliký. Děti se pro příběhy nadchly, samy je vymýšlí, vypráví. No a teď máme doma celou sbírku leporel Ella a Max.

0
před 6 měsíci Moly

Jj, ta jsou senzační. Ale holky, mám dotaz. Nekupovala jste některá od Ella a Max ty jejich samolepkové sešity? Přijde mi to fajn - zábavné a poučné :) Jen než koupím, tak jsem si říkala, že se optám na zkušenosti. Díky moc za info.

0
před 6 měsíci Elena

Ahojky, ano, my je kupujeme. Podle mě to je senzační způsob trávení času. Malá si ten sešit bere i do školky. Je to krásně barevné, nálepky jsou roztomilé, jsou tam nejrůznější šatičky, doplňky, kabelky, klobouky, Pro holčičky jak dělané.

0
před 5 dny Iveta

Ahoj hledám něco pro zabavení svých dětí, nechci, aby mi koukali na televizi, hrajeme spolu tedy i různé hry, ale už je to nebaví. Potřebovala bych něco jiného, čím by se mohly na chvíli zabavit. Mám dcerku 7 let a syna 4 roky.

0
před 2 dny Sabina

Já to mám naopak, syn se zabaví i sám, rád si staví z lega. Ale dcerce jsem koupila knihu se samolepkami a jsou v ní příběhy o kočičce. Dcera má kočky moc ráda.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 4


Přidat příspěvek