Kde si půjčit on-line?

0
před 3 roky Martina

Půjčoval si ti někdo z vás online? jak to funguje? co je k tomu potřeba prosím?

0
před 3 roky Karel

Výpis z účtu a občanka většinou, já si půjčuju často před výplatou, máš peníze do pár minut na účtě

0
před 3 roky Marek

Jo přesně jak píše Karel, tak nějak to funguje, já má třeba osobně dobrou zkušenost s www.vataonline.cz, peníze za chvíli na účtě a solidní úrok

0
před 3 roky Mirek

Taky si od nich často půjčuji do výplaty, jako 1% denně není fakt žádná hrůza, když si berete třeba 2000

0
před 3 roky Alena

Za sebe můžu doporučit tuto společnost: https://quickpujcky.cz/pujcky/. Nepotřebujete nic zvláštního, stačí příjem 12 000 a nesmíte být v insolvenci nebo exekuci. Jsou solidní a korektní.

0
před 3 roky Míša

Solidní je TC domov. Já mám bohužel insolvenci tak mám smůlu. ale kamarádka u nich je a chválí si to.

0
před 3 roky Ondro

fér půjčku můžete získat i od nebankovní společnosti, důležité je neskočit po první možnosti, ale vše si dobře promyslet, zvážit všechny dostupné nabídky a až pak si vybrat tu nejlepší, skvělý přehled nabízejí některé internetové porovnáče např. https://www.hyperfinance.cz/pujcky/nebankovni-pujcky/

0
před 3 roky Aleš

quickpujcky.cz jsou od T&C Domov, měl jsem od nich půjčku a jsou opravdu vstřícní, doporučuji.

0
před 2 roky Jirka

Ahoj. Jestli mohu doporučit, tak zkus mrknout třeba na nějaké srovnání půjček. Já si také obča beru online půjčky před výplatou a většinou vybírám tu nejvýhodnější na https://www.bezvamoney.cz/ Mají tam hezky přehledně seřazené půjčky od různých poskytovatelů.

0
před 2 roky Radim

Ahoj, já za sebe mohu doporučit web www.rekonstrukce.cz, půjčoval jsem si tam naposledy na rekonstrukci bytu a byl jsem nadmíru spokojen. Dej vědět, u koho si půjčoval ty :)

0
před 2 roky Tomáš

Poradíte mi prosím společnost, která poskytuje nebankovní půjčku pro problémové klienty? a nemusím se bát skrytých poplatků, na kterých bych zaplatil jednou tolik co mám ve smlouvě úrok?

0
před 2 roky Vojta

Osobně jsem si půjčoval 100 tisíc korun na jeden rok od společnosti https://acema.cz/pujcky-a-uvery a mohu doporučit, měl jsem to s úrokem 6,9 % a nepřeplatil jsem vůbec nic navíc.

0
před 2 roky Tomáš

Nevíte jestli se tam dá poslat i mimořádná splátka?

0
před 2 roky Vojta

Ano mají možnost mimořádných splátek. Podívejte se na jejich stránky mají tam i přehlednou kalkulačku půjček.

0
před 9 měsíci Jiří Málek

Nevíte náhodou někdo, zda se dá prodat byt, který je v exekuci mimo dražbu?

0
před 9 měsíci Filip

Dá, já jsem se na tomto domluvil s realitní kanceláří z Prahy, která byt vyplatila, a potom prodala na tržní cenu, takže se zaplatil dluh, a mě z toho dokonce i něco zůstalo.

0
před 9 měsíci Jiří Málek

Opravdu? tak to by mi opravdu velice pomohlo, prosím se kterou realitkou jste se na tomto domluvil?

0
před 9 měsíci Filip

Domluvil jsem se na tomto postupu s realitní kanceláří www.edoxreality.cz, jsou tam opravdu velice ochotní, a rychle dokáží pochopit, v jaké jste situaci, zkuste jim zavolat na číslo 800 503 305, kde se na prodeji určitě také domluvíte.

0
před 6 měsíci Radek

Doufám, že nevadí, že se tak trochu vrátím k tomu tématu půjčování online. Já jsem toho názoru, že půčovat si peníze online je hloupost. Bral bych to vždy jako poslední možnost. Myslím si, že mnohem důležitější je naučit se řádně hospodařit s těmi penězi, které člověk má, i když je to málo. Já to takto dělám už nějakou dobu a musím říct, že zatím se mi to vyplácí. Dokonce se mi nějaké peníze podařilo i našetřit, tak teď přemýšlím co s nimi. Přemýšlel jsem nad tím, že bych je možná mohl zkusit někam investovat. Nedávno jsem narazil na tento investiční magazín https://www.investice.cz/ a co jsem tak koukal, tak tam mají ohledně investování spoustu užitečných rad a tipů.

0
před 5 měsíci Lebron

Zrovna nedávno se mi rozbilo moje staré auto a už to nemělo cenu opravovat, takže jsem se rozhodl pro půjčku na nové. Nakonec jsem narazil na výhodnou půjčku přes srovnání na https://www.duofinance.cz/bankovni-pujcky , takže mám opravdu skvělý úrok.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 7


Přidat příspěvek