Kde si půjčit auto?

0
před 3 měsíci Radomír

Zdravím, Již řadu let nevlastním auto a jsem spokojený. Občas však auto potřebuji a tak bych to chtěl řešit formou auto půjčoven. Mám zájem pouze o lepší auta a samozřejmě co nejlevnější... Máte někdo zkušenost s nějakou půjčovnou? Předem děkuji

0
před 3 měsíci Mates

Ahoj, a odkud jsi? Já mám jednu dobrou, kde si pravidelně půjčuji BMW 3, ale ti jsou spíše pro Brno a okolí.

0
před 3 měsíci Radomír

Ty jo tak to byla rychlá odpověď. Já jsem z Olomouce, ale přítelkyně, žije v Brně, takže by to neměl být problém a pro bavoráky mám slabost, to je to co jsem myslel tím lepším autem (BMW,AUDI,MERCEDES atd...)

0
před 3 měsíci Mates

No tak jo. Já už jsem od nich měl auto 4x. Nemají kamennou pobočku, takže ti auto přistaví kam chceš. Ceník najdeš na stránkách http://pujcsibavo.cz/. Ale pokud se ti nechce nic hledat tak jim rovnou zavolej: Martin Dlouhý Telefon: +420 730 581 770

0
před 3 měsíci Radomír

Takže pujcsibavo, o nich jsem nic neslyšel, ale zkusím tam brnkout. BMW za 999kč/den je super cena. Naposledy jsem měl nějakého Opela za 1399kč/den, tak je to pěkný rozdíl.

0
před 3 měsíci Petronil

No já koukal na stránky pujcsibavo.cz a BMW se dá půjčit již od 599 Kč/den. Je to sice na měsíc a jedničkový bávo, ale jde to. V tomto případě, mě ta cena irituje ještě více a budu o tom přemýšlet.

0
před 3 měsíci Lukáš Kořínek

Tak ono 599kč/den je cena při půjčení na měsíc a více. Pro většinu z nás, je to asi moc dlouho, ale i 1 – 4 dny, 799 Kč/den cena není špatná, pořád je to BMW. Osobně jsem si u nich již půjčil auto 3krát. A až budu zase potřebovat, tak půjdu znova. Z vlastní zkušenosti tedy pujcsibavo.cz doporučuji.

0
před 3 měsíci Martin Štekl

No jak se to vezme na dlouho, u nás v práci se jezdí na služební cesty docela často. A firma bere octávky za 5500kč/týden, takže to by se vyplatil i ten měsíc. Rozhodně je to zajímává půjčovna, kterou až někam služebně pojedu zkusím šéfovi doporučit.

0
před 2 měsíci Malfoy

Jak se tak dívám tak ta cena opravdu nevypadá špatně. Každopádně, levný koníček to není. Panu Dlouhému jsem již volal a auto mám domluvený, tak potom napíšu jak to ve skutečnosti všechno je :)

0
před 2 měsíci xxMarcelxx

Díval jsem se na to, jaká auto mají v nabídce, a nejsou tam jen BMW, to už je nějaký jiná pobočka, nebo jen rozšířili výběr?

0
před 2 měsíci xxMarcelxx

A mají tam kontaktní formulář:http://pujcsibavo.cz/kontaktujte-nas/Je lepší zavolat, nebo tohle? Myslím tedy, jestli na kontaktní formulář reagují. Mě už se totiž párkrát stalo, že jsem něco někde vyplnil odeslal a nic...

0
před 2 měsíci Mates

Nidky jsem tento formulář nevyužil, rozhodně si myslím, že je lepší zavolat.A nemusíš nic hledat: Martin Dlouhý Telefon: +420 730 581 770

0
před 5 týdny Milan Peroutka

A nebo jako to v dnešní době chodí, prostě jim napište na FB https://www.facebook.com/pujcsibavo.czTím se podle mě taky nic nepokazí.

0
před 3 týdny Adolfík

A zase ten facebook.... No tak, opravdu ne každý musí využívat sociální sítě. Osobně nechápu, proč prostě jednoduše nezavolat? Vždyť to tam mají tak hezky popsaný: http://pujcsibavo.cz/kontaktujte-nas/ Martin Dlouhý Telefon: +420 730 581 770 E-mail: info@pujcsibavo.cz

0
před 3 týdny Adolfík

No marcel, podle stránek pujcsibavo.cz, je v nabídce, Auid A6, BMW 1 a 3, Smart a dokonce i motorka BMW... Ale nevím, protože já si bral vždycky BMW a vždycky jsem si jen nechal dovézt domů a vracel jsem doma.

0
před 2 dny Radim Stacke

No pánové, já když jsem si od nich auta půjčoval, tak jsem se ptal jaký způsob kontaktování mají nejraději. A tady je odpověď: Preferovaný způsob komunikace: Telefon, email.A můžete využít i tento:Martin Dlouhý Telefon: +420 730 581 770 E-mail: koryntus@gmail.com

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 5


Přidat příspěvek