Kde si půjčit auto?

0
před 4 týdny Radomír

Zdravím, Již řadu let nevlastním auto a jsem spokojený. Občas však auto potřebuji a tak bych to chtěl řešit formou auto půjčoven. Mám zájem pouze o lepší auta a samozřejmě co nejlevnější... Máte někdo zkušenost s nějakou půjčovnou? Předem děkuji

0
před 4 týdny Mates

Ahoj, a odkud jsi? Já mám jednu dobrou, kde si pravidelně půjčuji BMW 3, ale ti jsou spíše pro Brno a okolí.

0
před 4 týdny Radomír

Ty jo tak to byla rychlá odpověď. Já jsem z Olomouce, ale přítelkyně, žije v Brně, takže by to neměl být problém a pro bavoráky mám slabost, to je to co jsem myslel tím lepším autem (BMW,AUDI,MERCEDES atd...)

0
před 4 týdny Mates

No tak jo. Já už jsem od nich měl auto 4x. Nemají kamennou pobočku, takže ti auto přistaví kam chceš. Ceník najdeš na stránkách http://pujcsibavo.cz/. Ale pokud se ti nechce nic hledat tak jim rovnou zavolej: Martin Dlouhý Telefon: +420 730 581 770

0
před 3 týdny Radomír

Takže pujcsibavo, o nich jsem nic neslyšel, ale zkusím tam brnkout. BMW za 999kč/den je super cena. Naposledy jsem měl nějakého Opela za 1399kč/den, tak je to pěkný rozdíl.

0
před 3 týdny Petronil

No já koukal na stránky pujcsibavo.cz a BMW se dá půjčit již od 599 Kč/den. Je to sice na měsíc a jedničkový bávo, ale jde to. V tomto případě, mě ta cena irituje ještě více a budu o tom přemýšlet.

0
před 7 dny Lukáš Kořínek

Tak ono 599kč/den je cena při půjčení na měsíc a více. Pro většinu z nás, je to asi moc dlouho, ale i 1 – 4 dny, 799 Kč/den cena není špatná, pořád je to BMW. Osobně jsem si u nich již půjčil auto 3krát. A až budu zase potřebovat, tak půjdu znova. Z vlastní zkušenosti tedy pujcsibavo.cz doporučuji.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 6


Přidat příspěvek