Kávovar?

0
před 11 měsíci Evka

Dámy, je tu prosím některá, která má zkušenosti s kávovarem zn. Jura? Jak jste s ním spokojené? Je tato značka vhodná i do domácnosti nebo jsou to kávovary spíše na použití třeba ve firmě?

0
před 10 měsíci Erika

Ahoj, určitě bych při koupi sázela na kvalitu! Jedním z nejlepších kávovarů jsou švýcarské kávovary JURA https://www.svycarskekavovary.cz/jura. Tak na ně zkus mrknout a uvidíš sama. Klidně zavolej na jejich podporu a domluv se s nima, jak to celé vidí oni... A když jim řekneš co a jak, tak ti moc rádi poradí, jaký kousek vybrat.

0
před 9 měsíci Sandy

Holky a máte doma i kávovar? Jde mi teda hlavně o kávovar na zrnkovou kávu ne o kapslový. Jak jste s ním spokojeni a jakou značku byste mohly doporučit?

0
před 8 měsíci Alena

Ahoj, já jsem na svycarske kavovary kávovar koupila a jsem neskutečně spokojená. Kávovar je to skvělý, rychlý, tichý a káva je z něj naprosto lahodná. Mám konrétně tento https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/jura-d.

0
před 3 měsíci IvaH

Aleno, jak se ten kávovat udržuje? Jako myslím, co se týká čístění...? Je to složité? Hledám kávovar uživatelsky jednoduchý...

0
před 5 týdny Barka

Hele, jak je to u té Jury s podporu a pak třeba se servisem? Víš co, přeci jen je to nákup přes net, tak se ptám… díky moc!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 9


Přidat příspěvek