Kávovar

0
před 3 roky Jindra

Mohu mít prosím dotaz? Podle čeho mám vybírat kávovar? Nechci kapslový... Děkuji :)

0
před 3 roky Kamila

No, to je otázka… My koupili Jura a s jeho výběrem nám pomáhal jejich odborník, pan Škrha… Ale je zase pravda, že ten nám teda vybral kávovar přesně podle našich představ…

0
před 3 roky Zoe

Je tu prosím někdo, kdo má zkušenosti s kávovarem Nivona?

0
před 3 roky Diana

Doma mame jeden od znacky Orava a jsem s nim moc spokojena.

0
před 3 roky Linda

Já mám doam tento kávovar http://grandecoffee.cz/ je parádní dělá jak kapsle, tak i z mleté kávy a to je bomba :-)

0
před 3 roky Hanka

A to připravý espresso z mleté kávy? kolik tlačí baru?

0
před 3 roky Linda

Tlaší 20 barů a ano udělá vám ho z mleté kávy a dokonce tam můžete strčit i kapsli

0
před 3 roky Daniel

Tak to je super cena, když má tak velký provozní tlak a navíc zvládne i přípravu z víc zdrojů

0
před 3 roky Soňa

Ahojky, ráda bych si koupila kávovar Nivona... Je tu někdo, kdo tuto značku má doma? Zajímala by mě její udržba... Děkuji.

0
před 3 roky Klaris

Ahojky, Nivonu mám, nějaké dotazy? :)

0
před 3 roky Jenn

Ahoj, mě velmi pomohl článek TOP 5 nejlepších pákových kávovarů, taky jsem nechtěla kapslový kávovar. Nakonec jsem zakoupila DeLonghi EC 685.W :)

0
před 3 roky Denisa

Nikdy jsem nepřišla na chuť těm automatickým kávovarům, ráda si kávu sama připravím a proto nedám dopustit na obyčejnoiu mocca konvičku, nejlepší kávovar co používala i moje babička. mají specifický tvar ale dají se pořídit i designové kusy pro inspiraci https://eshop.tescoma.cz/kavovary třeba tady jsou krásné

0
před 3 roky Anežka

Ahoj, ano prosím, já bych měla… Jde mi o to, jaký stroj máte? Já bych kávovar chtěla, ale nevím, na co se při výběru zaměřit… A dále, je ta Nivona kvalitní kousek? Není poruchová? A jak je to s údržbou? Děkuji moc!

0
před 3 roky Olina

ahoj, dívej, já mám NICR 520, ale jako každý má jiné požadavky. Dost bych ti doporučila zavolat na jejich podporu. Jsou tam odborníci, kteří přesně poradí, co a jak koupit, abys byla spokojená :) https://www.nivona-eshop.cz/kontakty

0
před 3 roky Martinka

Ahoj všem, jen se chci zeptat.. Ty kávovary se tak jako běžně pohybují třeba kolem 20 tisíc… Vyplatí se jejich koupě?

0
před 3 roky Eliška

Ahoj, dívej, musís si zvážit kvalitu toho kávovaru. V tom se odráží taky jeho životnost. Pak si taky sečti, kolik kávy v něm udělaáš v poměru s tím, kolik bych utratila za profi kafe… Takže ano, vyplatí se to.

0
před 2 roky Emma

No, tak to se teda vyplatí. Jako pokud jsi milovník kávy, tak tohle je nejlepší volba :) A Nivona vůbec teda :)

0
před 2 roky Renata

Hele a je možnost se třeba o těch kávovarech s někým poradit? Já jako přesně nevím, na co se při výběru zaměřit…

0
před 2 roky Joe

No, jasně že ano. Zavolej na Jura shop - https://www.shop-jura.cz/kontakty. Tam jsou perfektní odborníci, co přesně poradí kávovar, aby odpovídal tvým požadavkům.

0
před 2 roky Patty

Joe a ty jsi to tak udělal? Nechal sis poradit? A jak jsi teď spokojený?

0
před 2 roky Joe

Ano, nechal. Zavolal jsem na jejich podporu a tam mi se vším poradili.

0
před 2 roky JitkaKa

Hele, ta Jura, to jsou švýcarské kávovary, že?

0
před 2 roky Klára

Já mám doma obyčejný pákový od Oravy a je naprosto dostačující. Jsou tam nástavce na mletou kávu, na kapsle i na balenou v sáčcích....

0
před 2 roky Eliška

Který přesně? Mají tam dva, dívala jsem se k nim na stránky.

0
před 2 roky Klára

Je to kavovar orava es 150, má to spoustu obchodů na netu ;-) k tomu i mlýnek

0
před 2 roky Iveta

Nad nějakým mlýnkem přemýšlím. Jak mele? dá se nějak regulovat velikost mletí?

0
před 2 roky Klára

Je tam jedno tlačítko a podle toho, jak dlouho ho držíš, určíš hrubost zrnek :-). Podívej se na net je to tip Orava KM-800

0
před 2 roky Iveta

Objedla jsem nám dneska oboje. I mlýnek i kávovar. Snad do pátku dojde a na víkend bude na naší lince.

0
před 2 roky Klára

Ať dobře slouží :-)

0
před 2 roky Iveta

Už jsme i zkoušeli. Je to nebe a dudy oproti rozpustnému.

0
před 2 roky Klára

To byl důvod, proč jsme chtěli kvalitní kávovar. Budete spokojení :-)

0
před 2 roky Endy

Dobrý den, mám dotaz. Docela se mi líbí tento kávovar https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/kavovar-jura-impressa-e8. Nikdy jsem ale kávovar neměla a ráda znala názory zkušeněšíc. Díky moc.

0
před 2 roky Edna

Endy, jako já nevím, co chceš slyšet. Jako, když se na ten kávova podívám, tak ti řeknu tohle - Jura? Ano, výorná volba, skvělá a kvalitní značka. https://www.svycarskekavovary.cz? Ano, výnorný shop, skvělá komunikace. JURA E8 Platin? Tak to nevím... Nevím, co od kávovaru očekáváš... ale něco ti poradím. Zavolej na kontakt uvedený na tom webu. Tam jsou moc milí lidé. Jejich pracovník ti poradí s výběrem, aby jsi měla jistotu, že kupuješ to, co ti bude maximálně vyhovovat.

0
před 2 roky Roza

Ahoj, dívej, musís si zvážit kvalitu toho kávovaru. V tom se odráží taky jeho životnost. Pak si taky sečti, kolik kávy v něm uděláš v poměru s tím, kolik bych utratila za profi kafe… Takže ano, vyplatí se to.

0
před 2 roky Milka

Já jsem si třeba koupila tento kávovar https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/jura-d6. A musím říct, že ač byla prvotní investice docela zásadní (aspoň ro mě), tak teď jsem ráda, protože se mi vrací každou lahodnou kávou.

0
před 2 roky Elena

Počkej a vybírala sis podle čeho? Měla jsi nějaká kritéria, čeho ses držela nebo ses poradila s pracovníky toho shopu svycarskekavovary.cz?

0
před 12 měsíci Mikeška

Ahojky :) prosím o radu... hledám domácí kávovar. Na trhu je toho ale tolik, že nevím, podle čeho si vybrat… Jak jste kávovar vybírali vy?

0
před 12 měsíci Linda

Pokud hledáš doporučení, tak já rozhodně dám ruku do ohně za tyto kávovary https://www.svycarskekavovary.cz/jura. Stopro neuděláš chybu :) My od nich kávovar máme a jsme spokojeni.

0
před 11 měsíci Ronja

No já jsem stejnýho názoru. Jako pokud se ptáš na zn. Jura, tak ta je rozhodně top mezi kávovary. Rozhodně neuděláš chybu, když si ji pořídíš!

0
před 11 měsíci Erika

Já jsem si od nich kávovar kupovala a mám tento https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/jura-d6. Jj, to nevadí, úplně klidně jim zavolej a oni ti poradí s výběrem tak, abys byla spokojená.

0
před 10 měsíci Jully

Já jsem si teď vybrala tento kousek https://www.nivona-eshop.cz/e-shop/nivona-nicr-759. Ještě čekám na schválení od manžela :) I když... Ať řekne, co řekne, stejně si ten kávovar koupím.

0
před 10 měsíci Petricie

No a jaký ten kávovar přesně máš? Jako on se dá od té Jury sehnat i poměrně v pohodě peníze, ale pak mají taky v nabídce kousky za i kolem 50 tisíc a výš…Třeba tenhle je senzační https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/jura-e8-piano-white

0
před 9 měsíci Donna

Je tu prosím někdo, kdo má doma kávovar Nivona - https://www.nivona-eshop.cz/. Uvažuji o koupi, tak bych ráda nějaké rady, tipy, zkušenosti :)

0
před 9 měsíci Olga

A jinak kávu pijete jak? Zrnkovou z kávovaru nebo si doma kávu třeba melete a pak si ji děláte v mocca konvčce?

0
před 8 měsíci Radka

Ahoj, dívej, musís si zvážit kvalitu toho kávovaru. V tom se odráží taky jeho životnost. Pak si taky sečti, kolik kávy v něm udělaáš v poměru s tím, kolik bych utratila za profi kafe… Takže ano, vyplatí se to. Jinak co ti ale doporučím je určitě to, aby ses s poradila s odborníkem ohledně výběru.

0
před 7 měsíci Jitula

Já teda musím říct, že my jsme moc spokojeni s kávovarem zn. Nivona - https://www.nivona-eshop.cz/e-shop/kavovar-nivona-nicr-768Tuhle značku určitě můžu doporučit, jejím výběrem budete nadšeni.

0
před 7 měsíci Mia

Hele, ta Jura, to tu koupím tady https://www.svycarskekavovary.cz?

0
před 3 měsíci Vlasta

Ahoj, podle mě ji koupíš na více místech, ale my ji kupovali tady a jsem teda ráda, že jsme si tento shop vybrali, protože jejich podpora je senzační. Se vším ná poradili... Spolupráci určitě doporučuju.

0
před 5 týdny Alice

A jaký kávovar sis vybrala nebo koupila na doporučení?

0
před 3 týdny Petrasek

Prosímvás nemáte někdo náhodou zkušenost s takovými těmi vodními filtry do kávovarů? Asi bych tdo toho svého potřeboval nový. Po nějakých jsem se díval a zamlouvá se mi například tento: https://www.penepex.cz/delonghi-dls-c002-vodni-filtr-do-kavovaru/ Myslíte, že je to dobrá volba? Díky.

0
před 6 dny Vlasta

Ahojky :) My máme doma kávovar Jura a máme konrétně tento https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/kavovar-jura-impressa-e8 a jsme moc spokojeni. Určitě doporučuju!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 4


Přidat příspěvek