Kavitace - bolí to?

-1
před 7 lety Jana

Musím z vlastní zkušenosti potvrdit, že kavitace (bezbolestná liposukce) není opravdu nic, čeho byste se měli bát dámy. Vše se provádí přístrojem, bez skalpelu a opravdu to nebolí. Výsledek je vidět hned při první návštěvě. U mě to byly 3 cm dole.

0
před 7 lety Breklinka

Stačí nežrat jako prase, ušetříte za liposukci a tučné výrobky. Viděla jste někdy pořad jste to co jíte, nezdá se Vám že všechny zúčastněné mají jedno společné? postejný jídelníček a stejné chyby? Je hezké ke konci sledovat jak se ze zrůd stávají pěkné holky. Jde to i jinou cestou, jen si to prasnice musí srovnat v hlavě.
Nepíšu o lidech nemocných, kteří za obezitu nemohou, těch mi je líto, je jich naštěstí jen minimum.

0
před 7 lety Jitka

Jak můžete o někom napsat,že je prasnice? Je pravda,že si to musí obézní lidé srovnat v hlavě. Ale tím, že jim bude někdo nadávat do prasnic, se ničeho pozitivního nedocílí. Lidé bohužel mají zkreslené představy o tom, jak zhubnout. Mám ve svém okolí bohužel dost příkladů lidí, kteří, jak vy říkáte, přestali žrát. A to skoro doslova. Jenže to se nedá dlouho vydržet a jojo efekt je na světě. Navíc mám dojem, že toto je diskuze o kavitaci a ne o sprostých nadávkách.

1
před 7 lety Breklinka

Jitka to máte pravdu, urazila jsem tak hezké zvířátko. Také mi to uniklo, asi jsem nakažená slovně od přítele. Já těm obézním a doslova vyžraným holkám nerozumím, co pak netouží být tak nějak pěkné. Hubnutí není o hladovění a utrpení, je to hlavně o změně jejich životního stylu, nákupu a změnu jídelníčku.
Ano je tu řeč o kavitaci, stejně si zde dělá někdo reklamu na sebe a ještě píše pod jiným jménem do jiné diskuze. Proto jsem chtěla říci, že zhubnout lze i jinak, musí se však správně, a nečerpat informace z časáku, ale od lidí co tomu opravdu rozumí a nebo právě čerpat z již jmenovaného pořadu.

-1
před 7 lety Jitka

Vidím, že máte problém sama se sebou. Protože kdo je spokojený sám se sebou, ten neuráží druhé. Nedokážu posoudit, jestli je prasnice hezké zvířátko. Je to živý tvor, stejně jako ty obézní holky, kterým tu nadáváte. Vídám kolem sebe i rodiny, kde jsou všichni hubení a jedno dítě má nadváhu. Myslíte, že je to tím, že by ho rodiče schválně cpali něčím jiným, aby bylo tlustší než druhé dítě? To si nemyslím. Určitě je to i v metabolismu a genetice. A jestli se dá přírodě trochu pomoct, proč ne? Já bych do toho sice nešla, kdybych to potřebovala, ale někteří jsou už tak zoufalí, že vyzkouší cokoliv.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

no jo, tyhle zázračné způsoby hubnutí....nebo si radši koupit léky, které vás zhubnou? Dokud člověk nezmění pohled na svět a hlavně na sebe, tak to bude neustále jojo efekt, ať jdete na liposukci se skalpelem nebo ne. A ať už to breklinka myslela s těma prasnicema jakkoliv, má pravdu. Bohužel dnešní lidi maj vymytý mozky televizními pořady typu jste to co jíte (ikdyž tenhle už docela ujde, aspoň naučí jíst 5x denně), zajímalo by mě jak ty holky vypadají dnes. Ono když se to hubnutí bere jako "dieta", tak je jojo efekt zaručený, nemusí být hned, ale půjde to zákonitě nahoru.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

největší problém dnešní doby je, že lidi maj pocit, že sami prostě nezhubnou a že musí používat "podpůrné prostředky" a to je cesta do pekla

0
před 7 lety Breklinka

Nepíšu o lidech nemocných, kteří za obezitu nemohou, těch mi je líto, je jich naštěstí jen minimum. Vždycky budou výjimky, třeba o které píšete. Jsem zcestovalý člověk a můžu s klidem říci, že takovou koncentraci obezních lidí jako je u nás jsem ještě neviděla. Jako by všechny ženský po dětech o sebe přestaly pečovat a zařadily se do koleje, kterou vidí kolem sebe. Pak si zaplatí za pilule a nebo jiné a myslí si, že to někdo oddře za ně. Základem je si udělat v hlavě pořádek správným směrem, vědět proč jím co jím a proč tohle jíst nemám. Souhlasím s vercounek. Je to ověřeno na lidech.

0
před 7 lety Jitka

Asi takoví existují, ale nepřemýšlejí takto všichni. Já vím, že si za to většina obézních může sama. Ale vždy mě dokáže vytočit, když někdo někoho nazývá prasnicí nebo něčím podobným. Co je komu do toho, jak ten druhý vypadá? My měli ve třídě spolužačku s nadváhou. Navážel se do ní jen jeden kluk. Byl hubený, měl propadlý hrudníček, prostě hnus. Dnes je to takový zámora pořád a sebevědomí si dodává tím, že si pořídil pistoli. Jinak s tou spolužačkou problém nikdo neměl. Ona měla vždy k svačině jen jedno jablko a oběd v jídelně skoro nikdy nesnědla.Přesto byla neustále silnější než všichni ostatní. Myslím, že to bylo tím, že jí ten debílek znepříjemňoval život hloupými poznámkami a ona proto ve škole radši nejedla. Zřejmě domů přišla hladová a vyjedla lednici. Takže se vlastně hloupý člověk, který si sebevědomí musel dodávat tím, že urážel druhé, podílel na její obezitě.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

no ale ony ty nemoci právě vznikají z jídla, léta špatných návyků a nemoc je tu. Jídlo je základ všeho. Ano, ženský po dětech asi mají pocit, že život skončil, nevím proč. No ale ještě víc mě zaráží, že sou kolikrát tlustčí, než při těhotenství. Já mám deseti měsíční mimi a dost se nalítám, tak nevím kdy to sthnou nabrat, asi jedí málo a hodně.

0
před 7 lety S:K

Já vás tady hezký zdravím,ale vidím to trochu jinak.Nejsem hubená ani tlustá,jelikož sportuji.Jen se musím nad tím zamyslet,není to náhodou taky o tom kdo jaké má spalováni,protože mi nepřijde fér,že někdo sní bamhurgry,hranolky a všechny ty věci co nám chutnají a najdou se takoví co si jen líznou a májí kilo navíc!!Ano polovina si za to může sama,ale to neznamená když se tu někdo svěří tak místo rady dostane přezdívku!

0
před 7 lety Breklinka

Ale že napíší, že se z nich mohou stát krásné holky již nehodnotíte.
Chtěla jsem ale hlavně z prvu říci, že je celkem zbytečné dávat peníze za liposukci, pokud není daný člověk připraven na změnu životního stylu, a pokud není uvědomělý ke svým činům. v tom případě zcela podle mého vyhodil peníze a do samého problému může opět spadnout. Ano, je to rychlé řešení, ale co skutečně řeší. Stravování člověka určitě ne.

1
před 7 lety Breklinka

Jana se nesvěřila, udělala si jen reklamu, v jiné diskuzi je zase pod Pavla se stejný odkazem na stránky. Příspěvěk několik minut po sobě.

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 7 lety Jana H.

Musím říct,že některé názory v této diskusi mě trochu šokovaly... patřím k těm kteří měly velkou nadváhu, poprala jsem se s tím, ale nebylo to snadné. Pokud někdo s nadváhou přijde na tyto stránky, tak nejspíš proto, že chce něco změnit a hledá cestu jak to udělat co možná nejlíp, hledá rady a tipy a místo toho se dozví, že je zrůda a atd... Je mnoho dalších závislostí kromě jídla taky cigarety, alkohol, kousání nehtů a mnoho dalších... musí se každý člověk, který kouří, má nadváhu, kouše si nehty cítit méněcenný... ?Fakt bych doma nechtěla chlapa, který posuzuje lidi podle toho jestli jsou tlustí nebo hubení... podle toho se kvalita člověka nepozná...každý má právo si o svém životě rozhodovat sám a ne vždy jsou všechna rozhodnutí správná... takže pokud se někdo rozhodl pro fast foody, tak mu nefandím, ale má na to právo a pokud je to např. moje kamarádka, nic se pro mě ve vztahu k ní nezmění.
Tohle je můj názor bez ohledu na to jestli si tu chtěl někdo udělat reklamu a bez ohledu na to jestli sem Kavitace patří nebo ne!

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

no hlavně by ta liposukce nic nevyřešila že? Ono odsát tuk je hezké, ale ten tuk se tam velmi rychle vrátí zpátky. A co pak? Znovu odsát? Nebo raaději prášek?

0
před 7 lety Jitka

Samozřejmě že liposukce nic nevyřeší.Stejně tak zmenšení žaludku nebo různé pilulky. Jsem pro co nejméně zásahů do těla. A kavitaci příliš nevěřím. To chce opravdu změnit celý život. Ale, jak píše Jana, taky bych nedokázala žít s člověkem, který o druhých lidech říká, že jsou prasnice. To je fakt hnus. Kamarádka, která druhé hodnotila podle vzhledu, už také není mojí kamarádkou. Vím,že se tato diskuze zvrhla asi jinam, než měla na mysli zakladatelka a za to se omlouvám. Ale nedokážu mlčet, když se někdo takto chová.

0
Obrázek uživatele whoisqi@
před 7 lety whoisqi@

Trapna reklama na stupidni liposukce.... ale pravda, ze neni treba urazet lidi s nadvahou....i kdyz si za to mohou sami....

Otazka je: neurazi dost casto taky "tlusty" ty hodne "hubeny"
Odpoved: ano,z vlastnich zkusenosti mohu rict ano :-) a je to kazdy druhy,neboli setkavam se s tim temer pravidelne a prevazne je to od lidi,hadejte kterych?kteri se preziraji jak prasata,od pohledu jsou nezdravy,maji desitky nemoci,ale nikdy si nedokazou pripustit, ze zakopany pes v jejich zdravotnim stavu je prave to jidlo....
ano rekl jsem taky prase,ale to si nikdo nemusi brat osobne,tak jako si ja neberu pravidelne pohnutky na moji muzskou stihlou postavu :-)))
Vetsinou lide kteri neco takoveho vypusti z pusy maji komplexy a musi si to kompenzovat na ostatnich.
Takze mila pani JANO,jdete se s liposukci a touhle ubohou reklamou v tomto diskuznim foru bodnout. Sem tohle nepatri!

0
před 7 lety Máma

Tak jsem si pročetla celou tuto diskuzi a dovoluji si napsat svoji zkušenost. Celé roky, jako mladá holčina na zábavách jsem vážila jak se říká "50 kg i s postelí", nyní mám na krku 40 a kila jdou stále nahoru :-( Už jsem se naučila i snídat, snažím se dodržovat svačinky a rozmezí mezi jídly 2-3 hodiny, ale pořád to nepomáhá. Doufám, že mě teď neukamenujete, když se tedy zeptám na radu, jak na to? Potřebovala bych dostat dolů tak 5-7 kg, ale fakt to nejde a věřte, že si to nevymýšlím ... Musím však přiznat, že strašně moc dělá stres, to pak můžete jíst 5x denně zdravá jídla, ale tělo stejně všechno ukládá a nehodlá pustit dolů ani gram. Tak to jen můj postřeh, budu ráda, za vaše názory či rady ...

0
před 7 lety Breklinka

Pro mě jsou důležitější hodnoty u muže než když o někom řekne něco něco negativního. Pokud to nějaká osoba neslyší osobně, nikomu tím neubližuje(i). Buďte alespoň objektivní, napsala jsem, že se z nich mohou stát hezké holky a je velká škoda, že se sami takto nechávají pohlcovat do sádla. Hezké je pochvala, nepsala jsem jen šeredná slova, jiné mě v tu chvíli nenapadla.
Nikdy jste nikoho za zády nepomluvili, nikdy jste si neřekli o politikovi nic sprostého, nikdy jste o druhém řidiči neřekla to je debil, nikdy jste v duchu neřekli nic negativního o nikom, nijak tomu nevěřím, ale budiš. Obzvlášť u holek v kolektivu a hlavně v práci.
Whoissqi děkuji za objektivitu, i vercounce.

Pokud chce někdo zhubnout držím mu pěsti, cesta přes prášky a liposukci to určitě není. Odměnou jim bude zlepšení zdravotního stavu, sebevědomí a krásu. Kdybych měla kamarádku, která je tlustá a chtěla by zhubnout podám ji pomocnou ruku a to myslím zcela upřímně.

0
před 7 lety Breklinka

Máma: musíte o sobě napsat více, jak vypadá váš den, kdy vstáváte, co děláte přes den, co jíte, co snídáte, obědváte, večeříte a v kolik hodin, jaký máte pohyb a podobně. Jestli vaříte na oleji či sádle, jíte salámy. Co máte v ledničce a podobně.

0
Obrázek uživatele whoisqi@
před 7 lety whoisqi@

Máma@ presne jak rika Breklinka...nekde delate chybu i kdyz si to neuvedomujete. kdyz se rozepisete radi vam tady poradi.
Ale pokud se hodne vystavujes stresu,tak to bude prvni pricina kterou budes muset odbourat.
Jak leta rikam,pri jidle se ma clovek maximalne soustredit,nespechat,vychutnavat si kazde sousto a poradne kousat.
Jakmile telu nedas informaci ze jis,ale jen ho v rychlosti zapatlas jen aby jsi nemela pocit hladu,tak to je spatne...

0
Obrázek uživatele whoisqi@
před 7 lety whoisqi@

JITKO@ beres si to moc osobne :-)

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

breklinka: no není zač :) já to beru, s váhou už měl problém asi každý, tedy kromě whoisqi :D ale je spousta lidí co se užíraj snad schválně či co. Je opravdu děsivý, jak rychle tloustneme a asi nehjorší je, když potkáte tlustou maminku, nebo i tatíka a maj sebou tlusté dítě, to bych označila jako týrání fakt. To dítě má zničenej život a rodiče mu ještě podstrojujou, pak z něj vyroste přesně taková pr..... jako už tu bylo řečeno a ta se vesele bude cpát dál a asi jí to přijde i normální.

0
před 7 lety Jitka

whoisqi: neberu si to osobně. Mně prostě vadí takové urážky. Samozřejmě, že si občas na někoho zanadávám. Ale je rozdíl, když řeknu, co ten debil dělá, nebo se budu navážet do někoho kvůli jeho vzhledu. Mně tato diskuze už nebaví. Prostě lidé s nízkým sebevědomím budou druhé nazývat prasnicemi a my ostatní je budeme brát takové jaké jsou. Pokud o to budou stát, můžeme jim pomoct. Pokud ne, je život v jejich režii.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

no a lidi, kteří si všechno moc berou a neustále se akorát rozčilujou se budou akorát dál rozčilovat. Každý si za svojí situaci a váhu může sám a jen ten dotyčný s tím musí něco udělat

0
před 7 lety Petra

Mám doma QE Subsonic, co jsem koupila na kupnik.cz - fakt to nebolí. Teď se můžu zeštihlovat každý den a ještě to možná půjčím kámošce...ale to se mi nechce :)

0
před 7 lety Breklinka

a nebo hezkou holku. Petra pokud jste se rozhodla pro sebe něco udělat je to skvělé a vydržte. Prasnicí určitě nejste, když jste se rozhodla s tím něco dělat.

Jitka: vyjmete si z věty jen to co se vám hodí. Zajímavé je že na negativní vulgární věci lidi reagují daleko více než na ty kladné a pozitivní.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

Jitka: myslím, že už to dost přeháníte

0
před 7 lety Jana

Dovolím si s Jitkou s něčím nesouhlasit a to s tím co nám je do toho. Kdo všechno platí ty jejich nemoci - infarkty, cukrovku,léčbu a prášky co musí spolykat na bolest zad, tlak, srdce, cévy,.... Spravedlivé by bylo pokud holdující člověk tučným jídlům, dále i kuřáci a alkoholici by platili větší zdravotní pojištění. Chováš se zodpovědněji ke svému tělu zasloužíš si slevu. Obezní lidé jsou finančně nároční na léčbu a kolikrát jsou peníze zbytečně vyhozené z okna, protože pacient nedbá doporučení doktora, aby zhubl a nejedl dále tučná a přesolená jídla.
Pak bude třeba více peněz na léčby pro pacienty co nemohou za své nemoci a pojišťovna jim léčbu neproplácí.

0
před 7 lety Jitka

Na tento příspěvek musím reagovat. Souhlasím s tím, že by kuřáci a alkoholici měli víc přispívat na zdravotní pojištění. Ale zároveň by měli přispívat výrobci potravin nemalou částkou. Vždyť nás systematicky tráví. Spousta lidí věří reklamě a někdy bohužel i doktorům a koupí si třeba margarín s vědomím, že dělají pro své tělo něco dobrého. Nechci tím obhajovat obézní, ale neumím si představit, jak by jim někdo dokazoval, že si svojí obezitu způsobili špatným životním stylem.To bych spíš dala vyšší daň na nevhodné potraviny. Jenže to by se výrobcům nelíbilo, protože by jim ty šmejdy nešly na odbyt.

0
Obrázek uživatele pedro
před 7 lety pedro

divím se, že tento zjevně reklamní příspěvek admin nesmaže. pokud kvůli dále rozvedené diskuzi, tak smazat minimálně název studia a webovou stránku.

0
Obrázek uživatele ZdraváPotravina.cz
před 7 lety ZdraváPotravina.cz

Pedro: Díky za upozornění, ten odkaz nám trochu unikl.

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 7 lety Jana H.

příklad toho co dokáže změna jídelníčku je včerejší pořad Jste to co jíte... Paní na začátku pořadu brala 12 léků na různé nemoci... s pořadem a pod dozorem svého lékaře zhubla myslím asi 14 kg za 3 měsíce a skončila se 2 pilulkama...není to pořad úplně podle mých představ, ale rozhodně může některým lidem otevřít oči, pokud budou chtít

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

bohužel tenhle komerční pořad je postaven právě na tom, aby bylo vidět, jak paní zhubne jen díky těm dvoum a to co nejvíc a co nejrychleji. Ale docela by mě zajímalo, jak ty lidi vypadají dnes, vsadím se, že většina zase sklouzla a dál se cpou. Tenhle pořad řeší momentální kila, ne lidi

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 7 lety Jana H.

to souhlasím,ale to pak má každý ve svých rukách... třeba to někomu ukáže cestu...

0
před 7 lety Hana

Jana: ten díl jsem také viděla. Je to ukázka toho jak doktoři neuzdravují, pokud se chce člověk uzdravit musí se hodně zajímat a vzdělávat sám, doktor vám pomůže se pouze léčit a nějakým záhadným způsobem přežívat. Záleží, ale opravdu na člověku samotném a na jeho přístupu ke svému životu, on je za něho zodpovědný. Nikdo za něho to neudělá. Osobně mě by donutily už ty 2.500,- za léky s tímto stavem něco dělat. Vezmu-li v potaz co dobrého a kvalitního za tuhle sumu pořídím navíc k běžnému nákupu, tak si žijeme opravdu v luxusu. Jak píše Jana, hodně lidí nechápe a neví, opravdu tento díl může otevřít někomu oči.

0
Obrázek uživatele karča
před 7 lety karča

Taky si myslím, že je to dobrý pořad. Poradí člověku, jak změnit jídelníček, životní styl....a on v tom pak může dál sám pokračovat, záleží na něm. Myslím si, že spoustu lidí ten počáteční váhový úbytek inspiruje k tomu, aby se i nadále drželi.

0
před 6 lety ???????

Když jsem začala číst tuto diskuzi, tak jsem myslela že tady najdu lidi co chtěj druhým pomoct nějakou radou,nebo osobní zkušeností.Třeba Jitka a Jana- proč by měl kuřák přispívat více na zdravotnictví? Pokud i on jde k lékaři,tak si taky musí vše hradit sám a platí zdravotní pojištění stejně jako vy ne? Nebo ty co jsou nemocný na srdce-co to tady melete. Já mám např. vrozenou srdeční vadu. Nepiji,nekouřím,nejím tučný a přes to vše jsem silná a nemohu zhubnout. Proč? Protože musím brát Warfarin a u těch nesmíte jíst převážně zeleninu a ovoce.Nemůžu cvičit,protože se rychle zadýchám a nesvedu moc cviků,nemohu na žádné zákroky,nebo by to to srdce neutáhlo. Ale když mě potkáte na ulici,tak si jen řeknete-koukněte na ni jak je tlustá,ale zeptali jste se někdy těch lidí co na ně ukazujete PROČ JSOU TLUSTÝ????? Ne-radši je budete pomlouvat na netu ne? To je přeci lehčí že? Mam doma dceru a už kvůli ní bych tady chtěla zůstat dlouho,ale díky obezitě nevím jak dlouho to bude.Už mam za sebou i mrtvičku a pár operací srdce atd... Takže podle Vás když jsem obézní my má stát zvýšit už tak dost vysoké náklady na zdravotnictví-při mém invalidním důchodu? Asi ano-jen ať se mají štíhlí lépe ne? A co Anorexie - bulímie ? Těmhle lidem co tím trpí také zvedneme náklady ne? Však s takovýma jsou podle Vás taky problémy ne? A nebylo by lepší nás rovnou postavit ke zdi a odstřelit jak židé za války? Přemýšlejte nad tím co píšete ano? Nebo nikam nelezte a nevyjadřujte se pokud nemáte sami zkušenosti!!!!!!!

0
před 6 lety Jitka

Já rozhodně nepsala nic o tlustých lidech,dokonce jsem se jich zastávala. Ale jestli si někdo dobrovolně ničí zdraví cigaretami, tak proč bych na něj měla přispívat? Jestli i vy kouříte, tak vám asi moc nezáleží na tom, jak dlouho tady budete. Obezita může být způsobená nemocí. Ale kouření? Kuřáci se sami dobrovolně zabíjejí a ještě ničí zdraví svému okolí. Ať tedy platí víc na zdravotní pojištění. To je můj názor a stojím si za ním.

0
před 6 lety Marta

Paní otazníková, nezlobte se na mě, ale asi jste si diskuzi špatně přečetla, protože v ní je jasně napsané, že vyšší příspěvky by se měly týkat pouze těch lidí, kteří si za to mohou sami!!! Nikoliv těch nemocných, u těch je to pochopitelné. Já sama se tlustým nebo silnějším lidem neposmívám, je mi jedno jak vypadají, ale pokud si někdo vědomě ničí zdraví, tak nevím, proč bych měla přispívat na jeho zvýšené náklady na léčbu. Myslím si, že kdyby se nezdravé potraviny danily vyšší daní a část té zvýšené daně šla do zdravotnictví, tak by bylo více peněz na léčbu lidé, kteří jsou nemocní a nemohou za to. Kdyby nezdravé potraviny byly zdaněné vyšší daní, tak se každý může svobodně rozhodnout, jestli bude platit víc či míň, žádné omezování. A šlověk, který zhřeší občas, tak toho ten vyšší příspěvěk jednou za čas nezabije.

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Myslím, že ve zdravotnictví je peněz až dost, ale špatně se s nimi hospodaří: není zájem o jednoduchou a účinnou léčbu: volí se hned ta nejdražší varianta: podívejte se třeba, jak rychle doktor navrhne operaci. Přišla jsem jednou na fyzioterapii kvůli kloubům, paní zkoušela pohyblivost a řekla: "Na operaci to není." Zalapala jsem po dechu, protože 1)tenhle postoj jsem nečekala 2) necítím se být nemocná ani nepohyblivá a trochu občasné bolesti si způsobím nevhodným jídlem nebo velkou fyzickou zátěží. To všechno mohu sama zvládnout! Nedávám zbytečně své zdraví do cizích rukou, protože nikdo to se mnou nemyslí tak dobře jako já sama. :-))

0
před 6 lety Marta

Danah, v tomhle s Vámi souhlasím, ale bohužel systém je takový, jaký je a obávám se, že s tím nic neuděláme. Ale spousta lidí je bezhlavé stádo ovcí (tímto nechci nikoho pohanit) a berou to tak, že to co dělají je v pořádku, protože jim to všichni vtloukají do hlavy. Většina lidí může z velké části ovlivnit své zdraví k lepšímu, ale buď nechtějí nebo nevidí důvod proč by to měli dělat, vždyť až mi bude zle, tak zajdu k doktorovi, tam si postěžuji jakou mám bolístku a oni mi dají prášky. Ale lékaři nejsou všemocní, někdy jsou dokonce i neschopní. Vím o tom své, jelikož rodiče i bratr dělají ve zdravotnictví a vidí ten bordel! Navíc si o lékařích myslím své, hlavně díky tomu, že už mě zbytečně operovali, protože jsem měla zánět ledviny a oni mi řekli, že to ledviny určitě nejsou, že to je slepák. To je opravdu plýtvání peněz, ale jinak lékaře navštěvuji co nejméně a snažím se zabránit tomu, abych jej musela navštěvovat. O to víc mě mrzí, že peníze, které já defacto státu ušetřím (tím,že se snažím být zdravá) už potom nezbývají pro lidi, kteří je opravdu potřebují, ať už je to způsobeno špatným hospodařením nebo právě lidmi, kteří si své zdraví záměrně ničí a poradit si nedají a ještě k tomu jsou podporováni tím, že je to tak vlastně OK! Špatný je celý systém, ne lidi. Lidem jsou jen cíleně vymývány mozky. :-(

0
před 6 lety Emilka

Za 6 měsíců jsem schodila 27 kilo.odbourala jsem smažené a tučné. Sladkost si někdy sem tam dám.Zas omezovat se naprosto nedoporučuju.Žijete jen jednou.Takže i něco dobrého když ej oslava nebo vánoce dejte.

0
Obrázek uživatele petrusenka.kratka@
před 5 lety petrusenka.kratka@

Ahoj moc se v této diskuzi neorientuji, ale název je kavitace...Prosím vás mohl by mi někdo říci co to přesně je a jak si tom představit...jelikož něco málo jsem o tom četla a nevím co si myslet...

0
před 5 lety Janice

Já jsem se také o tom in formovala a odpvěděli mi toto:Funguje to tak, že z hlavice jdou utrazvukové vlny, které působí na vaše tukové buňky, které se rozkmitají a tuková buňka praskne. Respektive její buněčná stěna. Je to asi tak, jako když vám praskne ret, vyleje se trochu krve, ret se zavře a vy ji taky už nedostanete do krevního oběh, stejné je to s tukem, který se pomocí lymfatických cest dopravuje do jater, játra si to přefiltrujou, rozeberou, vyberou z toho to, co potřebujou a zbytek vy vyloučíte přirozenou cestou.

0
před 5 lety Kamil

Tyjo zní to velice zajímavě. Kolikrát jste na to byla a jak často by se mohlo chodit? A o kolik už jste lehčí?

0
před 5 lety Pavla

Ahoj, já osobně kavitaci odzkoušenou nemám, ale byla na ní kamarádka, která si tuto metodu ze začátku nemohla vynachválit. Opravdu zhubla. Jenže pak přestala chodit a zhruba za půl roku měla vše opět nahoře. Stravuje se zdravě - zelenina, celozrné pečivo, netučná jídla, je abstinent, pitný režim má,pravidelně chodí cvičit,....Zakopaný pes bude zřejmě někde jinde.
Takže pokud někdo chce opravdu zhubnout a na trvalo, tak by měl nejen mít pohyb, zdravý jídelníček, ale dát si do pořádku i trávení, zažívání, překyselení organismu, atd. Nejlepší asi bude navštívit kvalitního výživového poradce.

0
před 5 lety Pavla

Ještě něco mě napadlo, uvedla jsem v diskuzi na zácpu webovky www.bylinyprozdravi.shop1.cz. Paní se mi tam věnovala, vše vysvětlila a jak jsem je pak následně projížděla, je tam něco i na hubnutí. Tak se zkuste podívat tam, nebo se tam zkuste zeptat. Třeba Vám pomůžou.

0
před 5 lety Lenka

ahojky dneska jsem poprvé slyšela o kavitaci a docela mě to zaujalo, máte s tím někdo dobré zkušenosti? Já jsem si to nechala goglem najít na netu a znělo to docela dobře, kde to máte někdo vyzkoušené? Určitě bych to chtěla zkusit, u nějaký čas bojuji s nadváhou. Děkuji předem za odpovědi.

0
před 4 roky Andrejka

Tady je zajímavé srovnání různých druhů liposukce včetně výhod a nevýhod:

0
před 4 roky Andrejka

ještě ten odkaz: 

0
Obrázek uživatele radim
před 4 roky radim

Stejně se vám ty špeky udělaj znova, jestli zůstanete tam, kde jste.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 1


Přidat příspěvek