Kam vyrazit a pobavit se - aktivně- Praha a okolí

0
před 2 roky Petros

Ahoj všichni- nějaký nápad kam s partou na výlet? Nejlépe mimo Prahu. Někam do přírody například. Chceme si užít den a zabavit se. Nechceme jenom tak sedět na zadku jestli mě chápete. Baví nás procházky, kola, lezecké stěny, dráhy...
Poradíte kde se dá něco podobného podniknout ? Kde se vám to líbí ?

0
před 2 roky Kolarka

A co cyklovýlet ? My jsme tak jeli nedávno a skončili jsme náš výlet v Proseku- mají tam lanovou dráhu, bobovou dráhu, dobrou restauraci - kterou v tomhle horku určitě využijte :D
rozhodně se nebudete nudit .. ..

0
před 2 roky Petros

O tom slyším prvně, maj stránky nebo Facebook ? Že bych se mohl mrknout. Zjistit ceny, trasu apod..

0
před 2 roky Milka

Dobrý den, stránky mají-  Restaurace-bobovka . cz a facebook taky, tam si zadejte bobová dráha Prosek a snad vám to najde. Cenově je to dostupné, člověk se tam odreaguje a užije si tam hodně srandy. Já jsem tam byla s manželem a dětmi a líbilo se nám to všem. Dobře vaří a v takovém horku se tam můžete dobře zchladit něčím dobrým a vychlazeným :) to bodne každopádně ! 

0
před 2 roky Petros

To se mi líbí. Už aspoň vím, co navrhnu přátelům jako výlet. Nemám moc rád cestování po památkách a po zoo. Tohle je taková aktivní činnost a baví to myslím všechny generace. Díky moc..!

0
před 2 roky Milka

no šak my jsme právě tam byli s manželem a dětmi a užili jsme si to všichni, viděla jsem že tam chodili i daleko starší než jsme byli my. Naopak mezi náma běhala taková ''omladina'' která se předháněla, kdo bude na bobové dráze rychlejší :D 

0
před 2 roky Alice bur

Aktivni pobaveni je pro mne v posledni dobe letajici joga, doporucuji, znate to a chodite nekdo?

0
před 2 roky Ditula

Drive jsem nato chodila a to dosti pravidelne, ted co jsem otehotnela jsem toho musela nechat, ale hned po porodu zacnu zase chodit..:-)

0
před 2 roky Mrákorka

Bobová dráhaa ? zajímavý náapad zkusím s dětmi- mám je takové živější tak by je to mohlo bavit 
A létající joga ? tu zkusím zase já ať se trochu po těch dětech dostanu do formy :D

0
před 13 měsíci Andrea

Já jsem byla na výletě letos s dětmi poprvé na westernu a užili jsme si to maximálně. Nikdy jsem doteď nic takového neviděla a byl to zážitek.

0
před 13 měsíci Terka

Děcka, mám pro vás tip na super výlet. Je to sice trochu dál než jen do Prahy, ale zato je to větší paráda. Doporučuju adrenalinové jízdy v Ostravě! =) Jsou fakt parádní. Teď o víkendu jsme tam byli s celou rodinou a nemůžu si to vynachválit! Fakt paráda! =)

0
před 12 měsíci Martina

A kde jste to byli Andreo na tom westernu?

0
před 12 měsíci Andrea

Není to sice Praha a okolí, ale byli jsme tady www.westernova-mestecko.cz, ale bylo to tak super.

0
před 10 měsíci Edita

Aktivní výlet doporucuju do lanovýho parku v Hostivar- http://www.ilanac.cz/. Byli jsme tam s detma, které byly nadsené. Mají tam nekolik urovní obtíznosti a dá se tam domluvit i opákacka. 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 6


Přidat příspěvek