Kam v Ostravě zajít strávit pěkný den?

0
před 3 roky Terka

Ahoj, jedeme na Moravu..nebo tam k Ostravě kousíček a chceme vědět kam zajít :-) 

0
před 3 roky Lucy

No u nás v Ostravě určitě stojí za návštěvu Dolní Vítkovice, jestli máte děti tak tam zajděte určitě, si tam poblbnou a něčemu se třeba naučí :-)

0
před 3 roky Terka

Joo, neprobíhá tam náhodou ten jeden hudební festival, colors od ostrava nebo tak nějak? něco mi to říká :-)

0
před 3 roky Lucy

Ano, ano, přesně tam to probíhá. Ale krom toho tam je například Svět techniky s mnoha exponáty, pořádají se tam různé školní exkurze, ale také tam je třeba Gong, kde probíhají v celém roce různé koncerty atd. :) Odkuď jste, že DOV pořádně neznáte? :D

0
před 3 roky Lucy

Mrkněte na jejich stránky -> http://www.dolnivitkovice.cz/ a nebo na FB

0
před 3 roky Terka

Hm, zní to zajímavě..podívam se na ty stránky a já jsem z Kladna :-)  a ne že neznám..říkám, že už jsem o nich slyšela :-) ale nevím nic moc o tom :-) tak děkuji

0
před 3 roky Lucy

Jo však v pohodě..taky nevím jestli tam v Kladnu náhodou něco nemáte. Každopádně do toho Světa techniky si určitě zajďěte..vyhrají si tam malí i velcí..mají tam dokonce i 3D kino :) a je to unikátní..nikde v ČR na nic takového asi nenatrefíte, je to krásné industriální prostředí :)

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 3 roky sharunka03

Já nejsem z Ostravy, ale byli jsme nedávno s manželem v Klimkovicích v sanatoriu a bylo to tam krásné. Tak tam si zaplaťte třeba masáž, jsou tam šikovní :-) Jinak v Ostravě jsme byli v hornickém muzeu, taky to tam bylo prima. A mají krásnou zoo, jen nevím, jak tam teď mají otevřeno jestli ještě vůbec do Vánoc.

0
před 3 roky Mates

Terko: Ahoj zdravím, také vřele doporučuji navštívit dolní oblast vítkovic, je to tam parádní podívaná :-)

0
před 3 roky Anna

Ahoj, jsme z Ostravy a ještě jsem tam nebyla :D :( ale právě uvažujeme co o víkendu a docela by nás to tam i lákalo..nevíte kolik tam stojí vstupné?

0
před 3 roky Jana

Aničko máš to napsané na jejich webových stránkách..chvíli vydž, pošlu ti odkaz :-)

0
před 3 roky Jana

http://www.stcostrava.cz/web/guest/cenik a mimochodem, na facebooku mají často soutěže o rodinné vstupenky...my už vyhráli jednou :-)

0
před 3 roky Anna

Jé, děkuji moc :-) a to je teda přímo v těch vítkovicích jo?

0
před 3 roky Jana

Jojo, tam je nová budova skleněná a tam..docela mě udivuje, že vůbec nevíte :D

0
před 3 roky Anna

Jak říkám, ještě jsem tam nebyla nikdy..jen jsem projížděla okolo...bydlím v Porubě, tak to nemám zrovna kousíček na procházku :) jinač děkuji za infa

0
před 3 roky Jana

Nemáte vůbec zač :-) já to taky nemám zrovna 5 minut od baráku, ale pořádají tam pořád nějaké akce, takže už jsem tam nejednou zavítala.. :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 2


Přidat příspěvek