Kam s použitou elektronikou?

0
před 12 měsíci Milada

chtěla bych se zeptat, kam můžu odnést použitou elektroniku a příslušenství, když nemáme u nás kontejner na elektro.

0
před 12 měsíci Petr

Muzete to odnest vyrobci, nebo do smesi hodit.

0
před 12 měsíci Milada

Do směsi to právě hodit nechci a prodejce elektra mě poslal k šípku. Potřebuju se zbavit prázdných kazet do tiskárny.

0
před 12 měsíci Petr

jsou urcite firmy co vam to vykoupi ty kazety, ja se ted divam na net a vidim tu zmservis.cz a ze tu vykupujou si tam napiste

0
před 12 měsíci Milada

Jo super díky a tam si asi budu moct koupit i novou kazetu že?

0
před 12 měsíci Kamil

Milado Z+M servis se zabývá tiskárnami, můžete si u nich nejakou vybrat a koupit :-)

0
před 12 měsíci Milada

Děkuji Kamile za reakci...ptala jsem se však na kazety..ale děkuji..už jsem se dívala na jejich web a vše potřebné jsem se dozvěděla :-)

0
před 12 měsíci Kamil

Tož tak to jste šikovná :-) a jakou máte tiskárnu? právě si chci nějakou koupit a nevím kterou zvolit

0
před 12 měsíci Pavel

Hmm, oni dodávají i IT techniku do firem, toš to bych mohl navrhnout šéfovi, chce nakoupit nové pc a notasy. Díky za tip ;-)

0
před 11 měsíci Jarda

Dobrý den, máme použité tiskárny ve firmě, ale nechceme je jen tak vyhodit. Nevíte o nějaké firmě na Ostravsku, která by si je vzala a třeba nám za to pak dala ještě nějakou slevu na další tiskárny? Tiskárny jsou některé už úplně nepoužitelné, některé už nesplňují naše požadavky - proto chceme vše úplně nové.

0
před 11 měsíci Petr

Tak zkuste firmu Z+M servis - ta prodává úplně nové tiskárny a navíc vyrábí taky nějaké tiskařské řešení, takže takové staré tiskárny budou moct možná ještě využít nebo třeba nějak zlikvidovat. Každopádně přes tiskárny jsou nejlepší, takže vyzkoušejte je...

0
před 11 měsíci Jarda

Fakt? A za kolik tak ty tiskárny prodává? Nikdy jsem teda o Z+M neslyšel, ale podle stránek to vypadá hodně zajímavě. A mohla by nám poskytnout i nějaký servis, nebo to není její náplní práce? Podle jejich webovek se totiž nedokážu zorientovat.

0
před 11 měsíci Petr

No prodávají to tak různě. Některé jsou hodně profesionální, které se podle mě hodí do profesionálního grafického studia, jiné jsou takové obyčejnější třeba i na doma apod. Je to fakt hodně různé. A cenově prodávají ty tiskárny tak od 5 000,- až po několik desítek. Servis jinak Z+M servis taky nabízí, takže určitě je to velká výhoda oproti ostatním prodejcům, kteří jsou skutečně jen prodejci. =) Jinak taky vyrábí svoje vlastní kartrige, takže pokud si nebudete chtít kupovat drahý značkový, i s tím se na ně můžete obrátit.

0
před 11 měsíci Jarda

Tak to je v pohodě. Pokud bychom totiž sehnali tiskárnu do 15 000,-, tak bychom se vešli naprosto bezvadně do stanovené budgetu a nebyl by sebemenší problém. No a ještě jsem si všiml, že nabízí jakési výukové centrum Omnneo. Co to je? Je to taky pro firmy, nebo je to jen pro školy? Na výuku jazyků by to pro nás bylo super.

0
před 11 měsíci Petr

To je výukové centrum jak pro malé dětičky, tak i pro dospělé. Dá se na tom celkem zábavnou a zjímavou formou učit třeba cizí jazyk. Takže pro firmu je to určitě vhodné. Pokud třeba máte nějaké zahraniční klienty nebo dodavatele a stojíte si za tím, že vaši zaměstnanci musí umět cizí jazyky, tak je to super. Alespoň se jen tak nebiflujete jen nudně slovíčka, ale je to něco jiného. Pak je to ale dobře třeba i na výuku všeho možného jiného, ale to je spíše pro školáčky a předškolní dětičky. To už asi není moc dobré do firmy. Ale zase se to může hodit třeba do firemní školičky, pokud nějakou máte. Takže pokud byste chtěli něco zajímavého na výuku jazyků, můžu to Omnneo taky doporučit. Je to taková podnož od toho Z+M servis.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 9


Přidat příspěvek