Kam chodíte nejraději nakupovat?

0
Obrázek uživatele Dita
před 8 lety Dita

Prosím podělte se kam nejraději chodíte nakupovat. Zajímalo by mě jestli jsem sama ujetá na krámky nebo dáváte přednost super hyper a proč. Kolik zhruba za týden utratíte za jídlo.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 8 lety Jirka

Drobní zemědělci, zahrádkáři, stánek, malé pekařství, malé řeznictví, Farmářské trhy, Billa. Asi 800 kč.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 8 lety happy.lenulka@

trhy, zdravá výživa, malé obchůdky, ale pro ty věci do zásoby - toaleťák, pasty, prací prášek, atd chodím do obchoďáku. A oblíbila jsem si i značku Albert Bio, sice těch potravin zatím moc nemají, ale je fajn, když člověk může jít i do supermarketu pro potraviny s bio kvalitou...

0
Obrázek uživatele carme
před 8 lety carme

Zeleninu nakupuji v kamenné prodejně a zajímám se o původ, někdy přímo od pěstitele a zahrádkáře. Za jídlo vydám za dvě osoby okolo 2.tisíc za měsíc.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 8 lety happy.lenulka@

2 tisíce za měsíc? ty jo a jak to děláte? já za 2 osoby tak 4 tisíce a to se ještě dost omezuju... :-/ a přítel navíc přes týden není doma a peníze co utratí za jídlo do nákladů nepočítám... :-/

0
Obrázek uživatele carme
před 8 lety carme

Hlavně nad tím přemýšlím, nekupuji stylem hurá akce a musím to koupit, vůči tomuto jsem dost odolná a nekupuji věci, které nepotřebuji. Pak člověk zjistí, že zase tolik neutratí a může si dopřát jiné věci. Za pečivo z pekárny měsíčně utratím max. 400 kč - to je naše snídaně, občas i večeře. Hodně vařím z těstovin, brambor a rýže, občas i luštěniny. Je pravda, že dost potravin vůbec nekupuju. Nejlevněji se dá uvařit pokrm z těstovin. Občas i nějaká ta polívka taky zasytí. Jsou i měsíce, kde se k 3.000 přiblížím, to je však výjimečně.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 8 lety Jirka

Hledím na vás děvčata jak jste skromné. Já toho sice moc nesním, ale jak narazím na něco dobrého, živá štika, čerstvý králík a podobně, tak se neudržím. Navíc si nemůžu moc vybírat podle ceny, ale podle toho jestli to můžu vůbec sníst nebo ne. Takže jezdím na 30 let starém kole, oblečení dokud se nerozpadne, ale jídlo je to poslední kde bych se odbýval. Samozřejmě sleduju slevové akce a pokud je něco kvalitního a dá se to nakoupit do zásoby tak mám narvanou špajsku.

0
před 8 lety Marta

Kde se dá taková štika pořídit? Vypadá báječně. Děkuji za odpověď.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 8 lety Jirka

Na farmářských trzích, chutná taky báječně. 250kč/kg živé váhy, ve vnitř jikry na polévku.

0
před 8 lety Marta

:) přesněji? v Praze, ale na jakém trhu? děkuji moc za odpověď :)

0
Obrázek uživatele Jirka
před 8 lety Jirka

V Přerově a v Brně, v Praze nevím, možná to bude vědět 6sense nebo Frodik.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 8 lety Jirka

V Brně se prodávají nepravidelně u Hansenu na farmářských trzích, na zahrádce Besedního domu.

0
před 7 lety alan

pane a kdy jste byl naposledy v Brně?vzhledem k vašemu onemocnění to odhaduji na nějakou desítku let.roztřískaný tácek a hlavně vaření na teflonu zdraví zrovna nepřidá!

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

V Brně jsem byl naposled u Svaté Anny, ale mám tam rodinu. Z invalidního důchodu se těžko nakupuje, takže mě ten tácek vůbec nevzrušuje.

0
Obrázek uživatele Alča
před 7 lety Alča

Nejraději nakupuju na farmářských trzích, mají pro mě příjemnou atmosféru a fakt se na ně vždycky těším.
Ale vzhledem k tomu, že farmářky nejsou zase tak často, tak si pro některé věci samozřejmě zajdu do obchodu, někdy menšího, někdy většího...prostě jak kdy a jak pro co.

0
Obrázek uživatele petas
před 7 lety petas

Drobní zemědělci, trhy, z hyper se mi nejlíp nakupuje v Globusu. Přijde mi ze všech nejlepší, hlavně je to jediný market, kde si odvážím koupit maso a mas.výrobky.
Farmářské trhy jsou 40km daleko, takže každý týden dojíždět nemohu, děláme většinou 1-2 za měsíc velký nákup, co dojde dokupuji tady v krámkách, zeleninu tu prodávají soukromníci na trhu. ;)

Jinak za jídlo utratíme dost, tak 5tis.měsíčně (3osoby)

0
před 7 lety Jitka

Jsem z města s nějakými 15000 obyvateli a malé krámky tady už dávno "vymřely". Takže stejně nezbývá nic jiného, než nakupovat v supermarketu. Bohužel zde není ani bioobchod, takže chodím po obchodě a čtu etikety na výrobcích, abych nakoupila aspoň trochu kvalitní zboží. Vlastně jeden obchůdek na periferii je. Ale ten funguje tak, že se jede do supermarketu, nakoupí se zboží a to se pak s přirážkou prodává v krámku. A to včetně pečiva. Takže návštěvu takového obchodu si ráda odpustím.

0
před 7 lety Honza

Zdravím. Dělám průzkum na téma Kde nejraději nakupujete. Jedná se o výzkum obecného postoje k různým formátům obchodů. Můžete se ho také zúčastnit. Výsledky pak budou k dispozici. Průzkum je na adrese: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/kde-nejradeji-nakupujete/ Díky a mějte se hezky!

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Na tržnicích, farmářských obchodech a ve vesnickém krámku, což je nejblíž. Ale utratím za jídlo hodně. :-))

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Dannah: to máte pravdu, za to jídlo padne v podstatě většina peněz, ale určitě méně, než potom léky apod.;-)

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Lucka: při představě,že bych se měla stát pacientem, jdou na mě větší mdloby než při pohledu na prázdnou peněženku. :-))

0
před 7 lety hlanetka16

Nejraději nakupuji v kamenných prodejnách, chodím nakupovat často a jen potřebné věci. Co můžu vyrobím si sama, například paštiky, kompoty, zavařeniny, šťávy, nakládané houby, pečivo. Soused mi dá občas králíka, od strejdy mám maso a to je asi tak všechno. Mouku si melu ze špaldy v mlýnku a včera jsem dosušila těstoviny určené do polévky.

0
před 7 lety Jankablatkova

Nejradši mám klasické socialistické sámošky, mají svou atmosféru, navíc tam nestrávíte půl dne a seženete vše, co potřebujete. Čili u mě vede toto. Šetřím čas i peníze. A taky nejezdím od marketu k marketu a nevykupuji co mají zrovna ve slevě, nechodím tam.

0
před 7 lety Jana

V poslední době BIO potraviny často nakupuji v DM drogerii. Jsem spokojená s kvalitou, sortiment se neustále rozšiřuje.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Dannah: To je fakt, asi bych byla taky radši na nějaký čas s provětranější peněženkou (za kvalitu a zdraví) než s prázdnou peněženkou a nemoci k tomu=)

0
před 7 lety jajík

tedy koukám kolik z vás nakupuje na farmařských trzích. taky se mi tam moc líbilo (hlavne potraviny pro syna-20měs) ale po tom co mi sdelila kamaradka co se tam vlastne prodává (její příbuzný prodává na farm.trzích) tak me nadseni preslo. On tam tedy prodava opravdu farmarske potraviny- soustredi se jen an jeden druh zeleniny,ale co se ptal svych "kolegu" tak ty berou ovoce zeleninu z velkoskladu stejne tak jako vietnamci a jiní obchodníci :(

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Toho se také bojím, je to to, co mě na tom asi nejvíc štve, že tihle falešní farmáři kazí i to málo poctivého, co se u nás najde. Bohužel je fakt, že asi není moc lehké to nějak ohlídat a nebo je malá snaha o to, protože jsem se s tím už také sama potkala, kdy bylo ovoce a zelenina ve velkém nakoupeno v Kauflandu podobných obchodech a pak vydáváno na trzích.
Kamrádka dokonce říkala, že jeden chlapík od nich si jezdí schválně do Globusu nakoupit levné ovoce, zeleninu a další a vybírá ty "méně hezčí" pro dojem, že je to díky domácímu pěstování... Takže nakonec člověk koupil nejen dovážené jídlo kdo ví odkud, ale ještě i navíc v horší kvalitě s pocitem, že má poctivou potravinu z domácí výroby:-(

0
před 7 lety Michaela

je tu někdo z Děčína, kdo by věděl o nějakem bio obchode ,ci farmarskych trzich ? ja jsem zatim na nic nenarazila, takže vse nakupuju pres bio eshopy

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1091874580-slavnosti-penezenek/

Tak tohle fakt stojí za zkouknutí...pár lidí by mi tam zahejbalo s mandlena:) je neuvěřitelné, že se najde tolik těch, co se jdou do marketů jen tak na 3,4 hodiny jen podívat...
Nejlepší na tom je to klišé, každý jde sice se seznamem a na něm 5 věcí, a ke kase si to štráduje s přeplněným košem a s pocitem, že stejně ještě nemá všechno co potřeboval:D

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

Lucka: Na mě si nepřijdou, když mám na seznamu 5 věcí, tak odcházím maximálně se sedmi, u nás lidí co pečlivě vybírají a nenechají se zlákat na kde co přibývá.
Teď nemyslím ty co mají hluboko do kapsy a proto mají košík poloprázdnej.

0
Obrázek uživatele Sunriska
před 7 lety Sunriska

Objevila jsem jednu prodejnu v Pardubicích s názvem Český Grunt. Prodávají tam výrobky pouze od českých farmářů nebo drobných výrobců, bez použití jakékoliv chemie a na základě klasických výrobních procesů. Tyto prodejny jsou ještě v Praze, v Písku, Táboru, Olomouci, Příbram a České Budějovice.
Od příštího týdne tam jdu na brigádu, tak už se moc těším, až mě do toho všeho zasvětí...:)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Já jsem v tom Gruntu byla jednou číhnout v těch Budějcích a měly tam spoustu lákavého zboží;) Sice je těch prodejen docela málo, ale myslím, že pomalu ale jistě se rozrůstají, což je super.

0
Obrázek uživatele Lucka
0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

Lucka: Závidím, my sice taky jeden máme, ale je v nebezpečné zóně.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Já sice moc blízko Prahy nejsem, ale občas zajdu do toho v ČB a tam jsem moc spokojená, nejen se zbožím, ale především s milou obsluhou, na které taky často hodně záleží;-)
A co přesně má znamenat ta nebezpečná zóna?:)

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

Lucka: Území nepřizpůsobivých, Tam bych přišel o kolo dřív než bych se v tom obchodě otočil. Poslední výlet do Tesca, které je na tom území taky přišel na 30 000kč, né mě, já tam nelezu.
Bohužel i moje zahrádka tam byla.
Víte jaký je rozdí mezi zahrádkářením v Přerově a v Kanadě? Moc velký ne. Sázíte vy a sklízí někdo jinej. (v Kanadě losi)

0
před 7 lety Dita

Jirka: můj taťka přišel taky o okolo, do práce jezdí vlakem a z nádraží jede asi 1km na kole, jednoho dne přijel vlakem na nádraží a kolo nikde. Do práce přišel samozřejmě pozdě. Kolo bylo velmi staré, žádné vybavení nic, jenom tak akorát vhodné právě do toho šrotu. No kdo ho asi tak ukradl a na co mu bylo dobré....no hlavně, že odvádí peníze na dávky a ochrana majetku 0,....
Úplně vidím jak by los dopadl u nás, někdo by ho zastřelil, kdyby mu žral úrodu, dopadl by stejně jako ty vydry, když si ulovily rybku v rybníku majitele.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Jirka: jo ták:) no někdy mívám pocit, že takové území je potom celé naše město, bohužel nejsou vyjímkou ani přetrhané řetězy, tak ani ty nepomůžou=/
No neříkejte, že vám někdo vybral úrodu přímo ze zahrádky?? I když já sama u nás ve městě byla svědkem, jak pár mladých smradů přelezlo zahrádku, urvali tam (cizí) úrodu paprik a pak to po sobě házeli, měla jsem chuť zmalovat jim pr.el, ty lidi co to pěstují znám, jsou to staří dobráci a docela se tam na svůj věk napracují, pak přijdou nevychovaní puberťáci a snaha je pryč:/

PS-já mám zkušenost, že se asi nepodařilo urvat kolo, tak aby se neřeklo, vzali mi výbavu (světla atd.), aspon že to kolo mi zůstalo=)
Ale je to hrůza, "my" češi jsme opravdu národ zlodějů, na jedné straně jsou tu strašně "fájnový" vlastenci, na straně druhé se tu hrabe jen pro svoje vlastní blaho=/

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Aktuálně nám jde móc krásným příkladem i politická situace :D

0
Obrázek uživatele Dita
před 7 lety Dita

Tak jsem dnes poprvé nakoupila na "farmě". Můžu vám říct, že už ani nevím kdy jsem takhle naposledy při krájení cibule brečela.

0
Obrázek uživatele Lucy
před 7 lety Lucy

internet,domace pekarstva, male obchodíky :)

0
před 6 lety Anna

Jídlo - pokud mám možnost, tak farmářské trhy, pokud ne tak supermarket, ale pečlivě vybírám - studuji složení a původ. Kosmetika - v obchodě s přírodní kosmetikou a drogerie většinou v Pemi (přijde mi, že tam mají víc českých věcí oproti "známým" řetězcům a za nižší ceny). Samozřejmě mám omezený rozpočet a hlídám si ceny, ale zase na jídle moc šetřit nechci, raději méně, ale kvalitu. :-)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

http://www.magazinzdravi.cz/supermarket
Smutné, jak moc pravdivé:(

0
Obrázek uživatele Dita
před 6 lety Dita

Vše shrnuto na jednom místě, proč nechodit do supermarketu. Z těchto důvodů aniž by mě to někdo musel napsat v článku do super nechodím. A co vy? Už jste se zamysleli nad sebou v čem je to pro vás dobré či nedobré a vážně tam pro ty blafy co najeli 1000km musím chodit. Za tím koupeným zbožím stojí výrobci, kteří jsou "vydírání na ceně" a přežívají. Jak by se vám líbilo být "vydírán" a ještě platit za to v jaké polici je mé zboží umístěno?
Ze své zkušenosti nenakoupíte levněji je to jen jakýsi dojem, čas také neušetříte, než projdete těmi všemi uličkami jakými musíte projít, už jste si stopli čas jak dlouho trávíte nákupem v supermarketu?
Kolik lidí mým nakupováním v supermarketu přišlo o práci? a kolik soukromníků zkrachovalo.

Pokud máte možnost výběru, vyberte si lépe. Já už si vybrala.

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Já také kupuji v malých venkovských obchodech, včetně farmářských. Protože se zajímám,hodně mě štve, jak se rozmáhají potraviny, kde je výrobce neznámý- zato je tam jen logo supermarketu. Zákazník ani nesmí znát, odkud potravina je. To je zhovadilost.

0
Obrázek uživatele Markéta
před 6 lety Markéta

Jediné supermarkety, které se mi zamlouvají, jsou české řetězce COOP. Co si o nich myslíte vy?

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Sama v okolí bohužel nemám krámky nebo obchůdky, kde bych dosehnala vše a i přiznávám, že prostě někdy tam nakoupit jdu, ale rozhodně jen pro nejnutnější, co jinak kolem není. Bohužel ani nás neminula doba večerek, které za obchůdek vážně neberu, vietnamčík, který má plný regály narvanýho zboží s privátními značkami super a hyper a ještě navíc nejmíň o 30 dražší, stejně tak podobně s ovocem a zeleninou...:/
Já chodím u nás do malého Enapo (řekla bych obdoba jako ten Coop apod.), co jde tak do obchůdku se zdravou výživou a zbytek bohužel musím nechat na větších obchodech, ale naštěstí toho není moc a v podstatě vždy jdu rovnou pro tu určitou věc.
Vlastně jsem nikdy neprošla obchoďák celý, jen abych se podívala nebo prolezla co kde mají...je to pro mě ztráta času, když vím, že jdu jen pro pár věcí, naložím si je a mizím:)

0
Obrázek uživatele matoushodula
před 6 lety matoushodula

Zeleninu a ovoce (pokud možno) na trzích a pečivo v místní pekárně, nicméně v řeznictví nedám dopustit na Globus, vždycky špičkové maso a uzeniny, které se s místním řezníkem nedají srovnat, a hlavně původem z ČR - u nás v řeznictví mají hovězí z Irska a vepřové z Belgie (nechápu...) Jen to pečivo tam zas tak skvělé není no...

0
před 6 lety Anna

Pozor - COOP je Švýcarský řetězec. I když supermarkety ráda nemám (na farmářské trhy se dostanu jen občas), tak supermarkety pro mě mají jednu obrovskou výhodu, často se stane, že končím v práci třeba v 18 hodin a to je doba, kdy většina malých krámků zavírá. I když bych mnohem raději podporovala je, tak to v tomto případě nemůžu. Někdy skončím dřív, ale někdy to prostě nejde.

0
Obrázek uživatele Dita
před 6 lety Dita

Kde se dá zjistit kdo je vlastníkem coop? já našla např. tohle, v posledním odstavci se píše, že skupinu COOP tvoří zhruba 57 spotřebních družstev, které mají české vlastníky.
http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/cesko/venkovske-jednoty-zacnou-prodavat-vedle-potravin-leky_225501.html.
je to článek z únoru tohoto roku.Lidičky udělali jste mi radost svými odpovědmi. Lucy i když nemáš tolik možností tak přesto se snažíš kupovat mimo a toho já si osobně moc cením.

(najely tvrdé ach jo, ta češtin chřřřř, omlouvám se za chyby)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Neberte prosím toto jako nějakou reklamu, na ukázku přidávám stránky naší malé velké prodejničky zdravé výživy ve městě www.mandalka.cz
S manželi Austovými se i v rodině známe, takže při nákupu si člověk i přátelský popovídá:) Mají obchůdek přímo v baráčku a kupuji si i jejich doma vyráběné kozí výrobky (sýry, tvarohy...) a spoustu dalších věcí.

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

mäso (zverinu ) máme vlastnu,priatel je myslivec, ryby (zase priatel je rybár:) ) , morky,kačeny a husy chováme ,občas sa niečo dokupi, vajíčka máme svoje, zeleninu ,jablká,slivky, maliny atd.. tiež zo zahradky, chleba máme vyborný z obchodu,občas pečiem domáci, sirupy tiež domáce ,tak isto zavareniny ...čím dalej tým viac sa snažíme byt sebestační ,ešte by som časom chcela chovat ovce a kozy :) Oblukom sa vyhýbam super a hyper - marketom ,už len to prostredie ma uplne desí

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Lucy, to je ten samý přítel nebo dva různí přátelé, myslivec a rybář? To by nebylo špatné. :-)))

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

ten samý :)))

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

:-))Lucy, připomněla jsi mi, jak jsem v dávné minulosti občas jela do Makra, a tam byla nejspíš tak negativní energie, že než jsem se dopotácela k pokladně, musela jsem využít automatu na kávu, byla jsem troska, těžkly mi nohy: tak hrozně mě to tam vyčerpávalo. Totéž jsem pocítila vloni ještě v jednom muzeu, nikde jinde. :-))

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

Ja si myslím,že v super a hypermarketoch moc dobrej energie nemože byt,ked len pomyslím na tie predavačky ,ktoré robia od nevidím do nevidím pomaly za minimalnu mzdu, x nas.aných zákaznikov,další čo sa tlačia pred pokladnou atd..pre mna nočná mora.Ja som na energie dost citlivá a pri tých negatívnych mám mdloby .Radšej si kupim syr v malom obchode za 30 ,ako v hypermarkete za 10 kc :) Za tie nervy mi to nestojí.Ale celkovo neznášam velké obchody s akýmkolvek tovarom :D

0
Obrázek uživatele austinp
před 6 lety austinp

Zeleninu, ovocie a sem tam vajíčka nakupujem na farme, mám poblízku hneď dve, je to radosť mať plnú krabicu zeleniny priamo z poľa... Navyše tí ľudia sú milí, často prihodia niečo zdarma len tak :) no koli tomu tam nechodím.
Niekedy nakupujem aj na farmárskych trhoch a musím povedať že som miestami sklamaný z predajcov a z toho čo ponúkajú... Tí ľudia si nevážia to, že možu predávať niečo čerstvé, že si človek ozaj rád priplatí. Oprený predajca o stenu či zárubňu s cigaretou v ruke, hnilé ovocie v košíku ponúkol slovami, ty švestky jsou trošku jeté, dám Vám je za 20 ... (povodna cena 25) no nekúp si lekvár za tak skvelú cenu.. Ďakujem, niesom fajnovka, ale čo je veľa... Nechápem že si to ten človek vobec dovolí predávať takéto niečo..Nebol to ojedinelý prípad a nebol to len tento jeden trh na prahe 8...verím že nie na každom trhu to vyzerá rovnako tak hádam nájdem nejaký, kde toto bude skor výnimka, nie normálny stav.
Nevyhnem sa ani hyper... globus 95 % zdravá výživa strukoviny, niekedy zelenina ale málo...
Malé obchody = nieje obchod ako obchod... ak chcem niečo špeciálne, hľadám na internete a dojdem si pre to aj na druhý koniec prahy :) a ešte k tým atmosféram... všeobecne sú ľudia nasraní, nech idete kamkoľvek, česť výnimkam, pevné nervy a čsretvú zeleninu :)

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

ja som bola napr. na farmárskych trhoch v Slušovicích a musím povedat,že som bola velmi sklamaná :( samé pútače pre deti, typu balonov a cukrových vát ,min. množstvo domácich výrobkov ,stánky made in china atd... Ponukali tam napr udene ryby za cenu napr. zubáč 450 kc Kg!!! Jediné čo sme nakupili boli syry a frgále ( a tie ,to som zistila až doma mali den po datume spotreby ) des a bída . ale stále verím,že su aj trhy na urovni, napr . v mojom okoli je farma ,kde sa nakupuje jedna radost :)

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

K tým malým obchodom , ja mám vyhodu,že do obchodu mi to trva pár sekund od domu, máme tu Hrušku , predavačky su známe, robia dost akcii, žiaden nával, čo nemaju - objednaju, vždy sa dám s niekym do rečí atd... velká výhoda malých obcí , že sa s každým poznám ,pokecám - uplne ina atmosfera aj prístup ako vo velkých mestách.ešte sa mi páči Coop Jednota ( aj ked nie všade to je rovnaké) a malé "komunistické " obchody kde sa akoby zastavil čas , čo ma privádza trošku do nostalgie :D

0
Obrázek uživatele Dita
před 6 lety Dita

Kdo nemá rád moderny a moderní vzhled interiéru jako já (já tomu říkám nemocniční chladné prostředí), mohl by se mu líbit tento obchůdek, nebo pro inspiraci. http://www.prochalupare.cz/ hřejivé a prostě krásné věci. Jsem ráda, že mám něco takového po babičce.

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

jj, ja som na tom podobne , nakupujem z tejto stránky http://www.novaline.cz/index.php?page=5&pages=284&seo=chaluparske-dekorace , neskutočný výber a priaznivé ceny :)

0
Obrázek uživatele austinp
před 6 lety austinp

No ale to už niesa potraviny? či ? :)

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

no trošku sa to zvrhlo :)))

0
před 4 roky Silva

Ráda zajdu do extra prodejny se zdravou výživou, nebo na farmářské trhy. Má to osobitou atmosféru :-) Jinak nakupuji hlavně v Albertu. Je to příjemná prodejna tak akorát, ani obrovská, aby se tam člověk ztratil, ani pidi s malým výběrem. Nakoupím, co potřebuji na jednom místě. Navíc nedávno hezky zareagovali na konkurenci a snížili ceny velkého množství výrobků. Jak potravin trvanlivých, tak drogerie, nebo i kojeneckou vodu a Birell, co mě hooodně potěšilo. Na léto skvělý tah :-)

0
Obrázek uživatele janica.pesova
před 3 roky janica.pesova

miluju tento obchůdek, můžeš stále doplňovat a vše k sobě pasuje, je váběr z materiálu, barev a navíc jsou tady neskutečně ochotní, což se zas tak často nevidí.http://www.aesthetic.cz/?lvl=3&idk=011&ids=51&nn=1&nx=2&idv=880

0
před 3 roky Sue

Já teda nejraději nakupuju na internetu na stejrkovi. U nich vždycky nakoupím za poloviční cenu a mám to do pár dnů doma a nemusím nic řešit. Nemám totiž vůbec čas trajdat po všech čertech a shánět všechno v miliónech obchodů.

0
před 3 roky Lenička

Též to mám tak. V pohodě vždycky. =) Stejkra všem doporučuju a to třeba i na klasické potraviny, protože oni neprodávají jen kancelářské potřeby, ale právě i třeba kávy, čaje apod. =)

0
před 3 roky Laďa

Já řeším často, za co mám nakoupit. Se třemi dětmi se musím hodně otáčet. Teď jsme si brali i půjčku kvůli nečekaným výdajům. Chceme ji ale brzy splatit. Naštěstí úrok je nízký a prý by neměl být problém. U Maxihypa nám poskytli fajn podmínky. Snad to vše brzy vyřešíme. Nakupovat chodím tam, kde mají akce a nekupuji nic zbytečného.

0
před 3 roky Lukáš

Tak já jsem sám, na jídlo mám na týden cca 1200-1500, takže obědy řeším v restauraci, na svačinu si kupuju juddy bagety v delicomatu, večeře jak kdy, někdy si dám doma, někdy venku. Na nákup chodím jednou za čas do globusu. Malé krámky jsou pro mě ztráta času.

0
před 3 roky Jana

Zdravím, chtěla bych trochu obměnit šatník, kam jezdíte nakupovat oblečení? Poslední dobou si nějak nemohu zvolit styl... :/

0
před 2 roky Olina

Je jedno kam, spise zalezi co nakupuji, ale v psoeldni dobe jsem si i zvykla nakupovat na netu boty

0
před 2 roky terka1111

Ahoj já jsem si taky zvykla nakupovat na internetu.Ale boty bych si netroufla .ale třeba šperky tam nakupuju ráda.mám oblíbený e-shop https://www.ewena.cz/

-1
před 2 roky Tamča

Já jezdím nakupovat do Freeportu. Mají tam skvělé ceny. A to jak oblečení, tak do domácnosti věci atd.. Máme kousek odtamtud příbuzné, tak to vždycky vezmeme zároven :-)

-1
před 2 roky Karla

Jo Freeport je super, tak před měsícem jsem byli na cyklovíletě po vinařských cestách a cestou zpátky jsme se tam právě zastavili a koupili si nová cyklo oblečení a hned je vyměnili za ty spocený :-)) Ale měli tam opravdu levno, jsem si říkala, že bych tam zajela ted na Vánoce nakoupit.

0
před 2 roky Vláďa

Zdravím všechny, pokud jste někdy přemýšleli o objednání věcí z USA, rád bych Vám představil firmu SHIPITO. :) Zabývá se přeposíláním věcí z Ameriky za bezkonkurenční ceny, díky kterým ušetříte velkou část nákladů za dopravu zásilky z USA do CZ. Ať už se jedná o oblečení, dekorace, nebo jakoukoliv zásilku. Je plně lokalizovaná do češtiny a velmi intuitivní. Takže pokud Vás toto zaujalo, neváhejte a přes přiložený link níže zajděte na jejich stránky. Odkazuje přímo na jejich portál, kde si můžete vše detailně prostudovat na vlastní oči a dozvědět se o celém principu více. Přeji příjemný zbytek dne, a popřípadě i skvělý nákup z USA :)

0
před 2 roky Adriana

No jo vidíte, Freeport, zrovna jsem přemýšlela, kam zajedu nakoupit dárky na Vánoce, to bych mohla zajet tam :-)

0
před 2 roky Ella

jj Freeport je i moje number one, ted jsem tam byla před pár dny a koupila si tady tu bundu http://www.freeport.cz/damska-bunda-20

0
před 2 roky Veruna

A tam mají jenom oblečení v tom Freeportu??

0
před 2 roky Adriana

ta je hezká Ello, taky by se mi nějaká hodila, mají slevu třeba na tuto ta nevypadá špatně http://www.freeport.cz/trespass-release-damska-bunda-18 ta se mi fakt líbí, no já se tam musím fakt podívat.

0
před 2 roky Domčuška

Veruno tam mají všechno možné, mrkni sem http://www.freeport.cz/obchody Taky do Freeportu jezdíme tak 2x ročně na větší nákupy

0
před 2 roky Veruna

ajoo, už se dívám, tak to je fakt asi velký, díky moc, taky bych se tam chtěla podívat.

0
před 2 roky Julča67

Já vetšinou nakupuji online. V poslední době jsem si například hodně oblíbila Aliexpress.com. Každý nákup dělám přes https://www.ziskejte.cz/cashback-sleva/vsichni-partneri/obchody/aliexpress.com , takže mi cena, která je tam obvykle už tak celkem nízká, ještě o pár procent klesne :) Kdyžtak mrkněte, stojí to za to :)

0
před 9 měsíci Martina

Máte také ten samý pocit, že každý den chodíte do obchodu a většinu peněz utrácíte za zboží denní spotřeby jako je jídlo či drogerie? Tento článek https://www.finstart.cz/chytra-rada-jak-nakupovat-levneji-a-usetrit/ radí, jak ušetřit.

0
před 9 měsíci Nováková18

Zdravím, já žádný konkrétní oblíbený obchod nemám, spíš sednu k PC, mrknu na letáky a podle toho, co tam zrovna mají, se rozhodnu, kam vyrazím. Asi tak, jak to píšou v tomhle videu - https://www.youtube.com/watch?v=5_O_XTRSDKk&feature=youtu.be :)

0
Obrázek uživatele yaaa.xd
před 9 měsíci yaaa.xd

Hodně nakupuji v Kauflandu a taky využívám právě https://www.letakomat.cz/kaufland/, šikovná stránka :)

0
před 8 měsíci Martina

Nejraději nakupuji z pohodlí domova na internetu. Oblíbený mám třeba e-shop s nábytkem a doplňky https://www.nabytker.cz/

0
před 7 měsíci Marta

Já jem nedávno třeba zrovna nakupovala profilové lišty na http://www.profilteam.cz/

0
před 4 měsíci Bláže

Taky mě zajímá kam chodíte nakupovat značkové věci za dobré ceny? Nebo kde budou mít tedka někdy nějaké akce, slevy apod? Docela mě láká se podívat do Freeportu, ještě jsem tam nebyla a někdo říká, že se tam dá dost výhodně nakoupit.

0
před 4 měsíci Míša

Bláže, Freeport je perfektní na nákupy, nakoupíš vždycky výhodně. To je pravda ;) Také často mívají akce, ted jsem se dívala a mají 14 akci: http://www.freeport.cz/

0
před 4 měsíci Marketa

Ano, souhlasím.Taky tam chodí nakupovat.Mají ta super věci a za o hodně nižší ceny než někde jinde. Chodíme tam s manželem cca jednou za 2-3 měsíce a ten nákup stojí za to. Utrata cca 20tis ale velká spokojenost.

0
před 4 měsíci Bláže

No tak to se tam budu muset teda podívat také. Tak děkuji dámy :-) zajedu tam.

0
před 4 měsíci Karolínka

Nám se teď poslední dobou vyplatí nakupovat plenky na netu a to na https://www.plenylevne.cz/ Nakupujeme tu své oblíbené papírové pleny dada. Komu ještě vyhovují?

0
před 4 měsíci Rita

Tak jsem chtěla přidat svojí zkušenost, byli jsme o víkendu ve Freeportu, měli tam v sobotu akci. To byla naše první návštěva Freeportu a byli jsme natšení. Udělali jsme obrovský nákup za úplně luxusní cenu. pravdu, kdo nebyl, doporučuji zajet.

0
před 4 měsíci Sandra

Já chodím hlavně do Lidlu a pro speciální potraviny do zdravé výživy. Co se týče oblečení, tak jsem si v poslední době dost oblíbila https://www.onlinesekac.cz/ :-) Snažím se něco dělat proti "Fast Fashion" a nakupování z druhé ruky se mi zdá jako skvělý a levný způsob. :-)

0
před 4 měsíci Marek

Jj Freeport je supr. Byly jsme s kamarády na cyklovyletě po vinařských cestách a cestou zpátky jsme se právě zastavili ve Freeportu a skvěle nakoupili.

0
před 4 týdny Alena

My chodíme hlavně do Globusu, máme ho kousek a ten výběr je fakt neskutečný. Mají tam snad všechno, navíc udržované v perfektní kvalitě. Teda alespoň v případě toho Globusu v Brně. Tam chodím fakt ráda. Navíc mají i často dost výhodné akce, však se mrkněte :) https://www.tipli.cz/letaky/globus

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 8


Přidat příspěvek