JUST

0
Obrázek uživatele karča
před 7 lety karča

Dobrý den. Máte někdo zkušenost se švýcarskou kosmetikou JUST? Co jste z ní vyzkoušeli a jaké byly výsledky?

0
Obrázek uživatele flybee
před 7 lety flybee

Dobrý den, já jsem vyzkoušela krém z Mrtvého moře San Aktiv na ekzém a velmi suchou kůži a žádnou závratnou změnu jsem nezaznamenala. Ale příjemně voněl a provlhčil pokožku, byť jen na chvíli. Jen se mi závratně vyprázdnila peněženka :) O ekzém jsem přišla až půstem a změnou stravy a teď už nepoužívám žádnou průmyslově vyráběnou, jen tu mou domácí.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 7 lety happy.lenulka@

já nejsem moc zastáncem těchto koncernů. just, herbalife a spol, kde víceméně jen jde o to nahrabat na jednom výrobku co nejvíc peněz pro nejvíc lidí, když jsem měla kamarádku jak v justu tak v HL a zjistila jsem, jakou nemalou částku z prodaného zboží má ona a kolik její "patron" bylo mi zle... ve výsledky něco co stojí 800 jde od výrobce za 80 - 100 kč... a to přeci nemůže být zas tak kvalitní

0
před 7 lety Lenka

Happy mám na to stejný náhled jako ty, nelíbí se mi způsob prodeje. Člověk za výrobek dá čtvrt výplaty, dívala jsem se na složení a můžu říci, že zázračného a přírodního sem nic neobjevila. Na tak drahý výrobek zákazník pohlíží jinak, než na daleko levnější kosmetiku. Netvrdím, že je to kosmetika špatná, jen si myslím, že není o moc lepší a ani horší než ostatní.
Já doporučuji Saloos, je to česká firma. Mám doma krém, kde je ve složení bambucké máslo, žádná ropa, barviva a podobně.

0
Obrázek uživatele karča
před 7 lety karča

Děkuji za názory. Jsem rovněž nedůvěřivá už skoro ke všemu. Z této kosmetiky mě ale příjemně překvapil olej z 31 bylin, který byl hoodně drahý, ale vydržel mi několik let a byl jediný, který mi pomáhal na opary - ty se dál nerozjely nebo hned zmizly. Měl široké využití...Ten krém San Activ používá mamka a je s ním spokojená. Vydrží ji celý rok, objednávám ji ho vždy na vánoce. Je to opravdu drahá kosmetika, ale používá se v malém množství a vydrží opravdu dlouho. Tolik má zkušenost s minimem jejich výrobků. Na spoustu jejich ostatních výrobků se ale také dívám s nadhledem.

0
před 7 lety Monika

Ahojky, ten olej s 31 bylinami je celkem fajn, ale v peněžence vznikne pěknej vítr. Jinak jsem se koukala na složení koření a to je samý glutamát sodný. Krémy používám od SynCaru, i make-up, přírodní kosmetika bez ropy, fakt super. Cena už průvan neudělá:-))

0
Obrázek uživatele karča
před 7 lety karča

Děkuji za typ. Na ta koření jsem se ptala a tohle mi odepsali: Koření i polévka obsahují malé množství E 621-glutamátu, to proto, aby mohl být snížen obsah soli a při tom byl produkt chutný. Je to látka přírodní, vyrábí se z melasy. Pro srovnání 1/2 kg soli je smrtelná dávka a až 3kg glutamátu je smrtelná dávka. Dítě by muselo vypít asi 100l polévky za den, aby mu to mohlo možná uškodit. Polévka obsahuje ještě inosinan sodný v nepatrném množství proto, aby z každého bylo použito co nejméně. Instantní zeleninovou polévku je možno doporučit již od 1roku věku dítěte. U mne v kuchyni je to nejoblíbenější produkt a používám ji i jako koření k dochucení jakéhokoliv pokrmu místo soli. Koření Nahrom je zeleninové, někomu prý připomíná Vegetu, ale zkuste si vedle sebe obě koření nasypat a opticky porovnáte o kolik více soli je ve Vegetě než v Nahromu. Protihrudkující látka E 552 je křemičitan vápenatý, který se používá běžně v suchých práškových potravinách včetně cukruůsoli, koření,strouhaných sýrů.... Koření Kari, Italy Mix a Marináda glutamát neobsahuje. Při používání produktů Nahrin pro děti, nemocné rekonvalescenty a u zdravých pro prevenci se opravdu nemusíte bát.

0
před 7 lety Renata

Dobré a chutné výrobky nepotřebují zvýrazňovače chuti. Jestliže ho dávají do koření, tak je asi něco podle mého názoru špatně. Vše je v nějakém množství jedovaté i voda může být smrtelná. Osobně bych se výrobku se zvýrazňovačem chuti vyhnula obloukem.

0
před 6 lety Veronika

Používám Just už pár měsíců a jsem nadšená, samozřejmě že jsem si hned nenakoupila celý katalog, ale postupně se to dá, navíc spousta výrobků vydrží měsíce..... k těm finančním odměnám bych dodala pouze to, že kdyby každý věděl kolik mají obchody přihozené např. na oblečení, tak by taky koukal a nevím že by se někdo zajímal o to kolik má prodejce na bundě když si ji jde koupit, to je obchod a kdo z vás půjde do práce a bude dělat zadarmo?

0
před 6 lety Veronika

něco málo o glutamátu např. zde

http://www.zelenahvezda.cz/pacientska-sekce/p-zdravy-styl/glutamat-sodny-povery-a-pravdy

0
před 6 lety Hanka

Naprosto souhlasím s Veronikou - hlavně co se týká cen a rabatů. Pracovala jsem kdysi na brigádě ve značkových oděvech. Na nákupku se přidává přes 300%!!! I v 90% slevě dokáží značkové obchody ještě něco málo vydělat. A s glutamátem si myslím totéž, co píše Renata. Kolem nich se dělá všude strašný humbuk, přitom sůl škodí daleko víc. Konzultovala jsem to i s kamarádkou výživovou poradkyní. Věřte tomu, že raději trochu glutamátu, než kdovíkolik soli. Pročtěte si odborné články a posoudíte sami. A k JUSTu nemám výhrad. Ceny jsou pro mně naprosto přijatelné. A jak psala i Veronika výše - poradce přeci nemůže pracovat zadarmo. Musí si koupit výrobky, které vám chce ukázat, zaplatí ze svého propagační materiály, dárky, které dostanete k objednávce navíc. Uživit se tím si neumím sama představit.

0
před 6 lety Hanka

tedy k tomu glutamanu to měla být Karča, ne Renata. Pardon. :-)

0
před 6 lety Simona

Já jsem se seznámila s výrobky Just před 18 lety.kdy jsem měla malého syna.Samozřejmě jsem začala Tymiánovým krémem a Eucasolem,což je dle mého názoru základní výbavička každé mamči :-) Postupně přibývalo výrobků,které jsem dle potřeby přikupovala-a to od léčitelky,která vím,že by nic,o čem není přesvědčená,nedoporučila.Přišly ekzémy,přišel i zvýšený cholesterol u chlapečka,přišly obtíže se žlučníkem u mě,atd...Zjistila jsem,že Just jako léčba i prevence a očista organismu opravdu funguje.Zjistila to i moje maminka,která má chatrnější zdraví,zjistil to otec,který má problémy s bolestmi kloubů,atd.Zkrátka jsem na Justu vychovala syna,kterému je dnes 21 let,a protože mám ještě pětiletou holčičku,pokračuji dále..Jen jedna věc se změnila.Léčitelka se mi odstěhovala a já zpočátku nechtěně,ale dnes s radostí,začala jako poradce u firmy Just.Následovalo mnoho školení,práce,atd..ale baví mě to!Jsem ráda,že mohu nabídnout věci,které opravdu fungují,že nabízím kvalitu,pod kterou mohu směle podepsat své jméno (ne řadovou kosmetiku),už vím,že výrobky odpovídají ceně,protože nic kvalitního není levné a pokud někdo argumentuje tím,že podobný výrobek stojí někde jinde daleko méně,ať si podrobně přečte složení a koncentraci!!Stejný,nebo podobný název nemusí znamenat stejný obsah léčivé byliny nebo složení.Zkrátka Just miluji a strašně ráda se přesvědčuji na svých zákaznicích,i o jejich spokojenosti a ráda poznávám i jejich zkušenosti a rady,protože třeba koření nepatřilo k mé parketě,ale dnes jsem si zamilovala nejen je,ale doma ujíždíme i na čajích :-)...Ze spousty školení jsem poznala,že této firmě nejde o pouhý prodej,ale o to,aby zákazník byl opravdu spokojen,což se o mnohých,podstatně dražších firmách říci nedá.I mě to uspokojuje.Že mohu poradit,že výrobky fungují...A o šílených ziscích...dovolte,abych se usmála.Do zboží musíte především investovat.Peníze,Váš čas,školení,péči o zákazníka,protože ta je strašně důležitá a nekončí tím,kdy si zákazník zboží koupí,proto firma Just nechce přímý prodej v obchodech,kdy lékárník Vám sotva stihne říci,co potřebujete s další frontou lidí za Vašimi zády,ale firma Just si přeje a požaduje,aby se Vám vyškolený poradce opravdu věnoval,ať už si u něj zboží objednáte nebo ne...Co se týká soli a glutamátů - nikde nebyl prokázán škodlivý vliv glutamátů na zdraví,kdežto u soli ano (kardiovaskulární systém...atd).Skutečně smrtelná dávka soli je několikanásobně menší,než smrtelná dávka glutamátu.Přečtěte si někdy pořádně i složení pouhého Masoxu..A ještě bych se ráda vrátila k ceně výrobků.Obsahují naprosto nejvyšší koncentraci bylin na našem trhu,100 procentně přírodní,vzhledem ke své koncentraci vydrží velmi dlouho,protože stačí aplikovat jen malé množství,takže vydrží podstatně déle než jiné,tzv. podobné výrobky za třetinovou cenu :-)...A co se týká používání-znamená pravidelnost.Nekončí to tím,že výrobek zakoupíte,ať už jakýkoli,a sem tam použijete.S tímto přístupem žádný výrobek nefunguje,byť může být sebelepší...
Tímto nehájím výrobky firmy Just,protože se ze mě po 17 letech používání jejich výrobků,stal z nutnosti poradce,ale proto,že vím,že výrobky JSOU kvalitní,nemají na našem trhu konkurenci,protože s nimi mám 18i letou zkušenost a pro jejich vlastnosti jsem si je zamilovala...Takže Jusťandy,nenechte se odradit,rozhoduje vždy kvalita ne kvantita,a je na každém z nás,jesti volíme Trabanta nebo Mercedes :-)...Všem přeji tolik skvělých zkušeností s Justem,jako mám já...

0
Obrázek uživatele sim.tim@
před 6 lety sim.tim@

Ještě dovětek k JUSTU...Vidím,že na stránkách se velmi debatuje a skloňují slova glutaman,glutamáty,atd...Jistě,mám názor,že všeho s mírou,pokud jsou na tuto látku citliví jedinci,samozřejmě by měli omezit na minimum,stejně jako u přecitlivělosti na kterékoli složky potravy...Jen málokdo ale ví,že tuto látku naše tělo produkuje,tedy vyrábí si samo...

1
Obrázek uživatele Stana
před 6 lety Stana

Glutamáty jsou probrány již obsáhle v jiných diskuzích. Je to látka tělu přirozená, ba dokonce nezbytná pro vývoj jelikož se jedná o aminokyselinu. Ale není potřebná jako dochucovadlo a ve velkých množstvích, to dělá problémi a způsobuje alergie a bolesti hlavy. To, že u něj nebyly prokázány škodlivé vlastnosti, jak tvrdí Simona bohužel není pravda. Jinak JUST znám dobře. Kosmetika je velmi kvalitní, ale dost drahá. Navíc jsem se nikdy nesetkala s tím, že by se poradce nějak snažil poradit, spíše prodat. Co se týká doplňků a ochucovadel apod., které mají- četla jsem složení a nevidím důvod proč něco takového pořizovat. Trochu mě irituje, jak o sobě firma opět tvrdí, že jedině jejich a jejich výrobky jsou ty nejlepší...

0
před 6 lety Pravda o aspartamu, glutamanu sodném a excitotoxin

Glutaman sodný jsou příčinou srdeční zástavy u mladých sportovců a syndromu náhlého úmrtí kojenců.

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/3852-rozhovor-s-dr-russellem-blaylockem-pravda-o-aspartamu-glutamanu-sodnem-a-excitotoxinech-1/

0
Obrázek uživatele Stana
před 6 lety Stana

Glutamáty jsou probrány již obsáhle v jiných diskuzích.

0
před 5 lety Ivetaci

Ahoj, mám latentní tetanii od minulého roku a v dost velkém rozsahu. Zkoušela jsem se z toho dostat vším možným (doktoři, léčitelé, prášky) až letos v únoru jsem našla přírodní sirup, který mne z toho dostal :o). Do ledna jsem brala denně 6 prášků magne B6 a i tak se mi 1x za měsíc záchvaty vracely. Od února beru pravidelně sirup z JUST a záchvat se mi od té doby nevrátil a cítím se zcela zdravá. Ten lék je fakt zázrak a jelikož je přírodní tak do sebe aspoň netlačím chemii. Jestli budete mít někdo o sirup zájem napište mi nebo zavolejte, seženu vám ho. 777572078, iveta.cikanova@seznam.cz Přeji pěkný den. Ivet

1
před 5 lety Alena Šestakova

Neda mi to abych jsem neco nenapsala diskutuje se tu o soli a glutamanu,myslim ze kdyz se pouziva sul s mirou tak to jde,ale na co kupovat masoxi a bujony za nasich babicek tohle nebylo a jake varili polevky,omacky atd.ja nepouzivam ani jedno a me polevky vsem chutnaji neni nad vyvar z masa:))

0
Obrázek uživatele Stana
před 5 lety Stana

Naše babičky již používali Vegetu apod., kde glutaman byl.Jenže se to neřešilo. Teď je ale glutaman na každám rohu, takže dobré je se mu vyhnout.

0
Obrázek uživatele čmeláček
před 5 lety čmeláček

Souhlasím se Simonou, také jsem před mnoha lety léčila celou rodinu jenom  Justem, začínala jsem také Tymiánovým, eukalyptovým, jalovcovým, šalvějovým ,neposledně měsíčkovým krémem a hlavně velký hit do dneška je hydratační a uvolňující krém na nohy a scrub pasta na ztvrdlé paty, nepřekonatelné....spray Eucasol ,ohromná záležitost, při nachlazení, nebo prevenci a potom všechny druhy olejů do aromalampy, náš byt nebo ordinace byla  provoněna a vydezinfikována po každém onemocnění v naší rodině či v práci. Můžu říci, co výrobek to unikum...:-) , vše působilo jak mělo s velkým úspěchem ve vyléčení, proto na ně nedám dopustit... Ale léta jsem se už tomu nevěnovala, ale v současné době se ceny rapidně zvýšily a už to pro mne není tak zajímavé, i když úroveň výrobků neklesla ale cena zato velice stoupla...je to škoda, ale to je asi v celém světě podobné... 

0
před 5 lety Just

S Justem mam take same dobre zkusennosti, zcela mi vylecil ekzem a chripku uz jsem nemela ani nepamatuju. Nedavno jsem se prestehovala a tak jiz nemohu nakupovat od moji pani Justove :-) rozhodla jsem se tedy s take zacit prodavat Just, ne na obzivu, ale pro radost. Kdybyste meli o neco zajem, není problém se sejít kdykoliv kdekoliv v Praze, veškeré informace a dotazy ráda zodpovím, k nákupu zdarma dárek v hodnotě 10% nákupu ;-)

0
Obrázek uživatele čmeláček
před 5 lety čmeláček

ok, díky, fakticky to mají vymakané, ale dost podažili, asi jako všecko.. ha..

0
před 4 roky Majky

Za posledních 20 let, co Just a Nahrin na trhu jsou podrazili jen nepatrne, je to o desetikoruny. Na tu kvalitu to není nic zavratneho a každý kdo vyzkousi se k justu rad vraci. Proto jsem se taky registrovala a jsem nejstastnejsi za to, ze jsem to po dlouhem zvazovani nakonec udelala :-)

0
před 4 roky Zuzana

Dobrý den, jak probíhá registrace? Co všechno to obnáší?

0
před 4 roky Lucie

Má někdo zkušenosti s kyselinou listovou od JUSTu? Ráda bych ji teď začala brát - plánujeme miminko. Díky za odpovědi. :-)

0
před 4 roky dana

Ahojte,chcem sa k Vam pridať a poradiť ,pomocť,ja pracujem v Juste už asi 7rok,,a som spokojna s produktami,lebo pomohli veľa ľuďom,pišete tu ,že su to predražene produkty,,ja ponukam ľuďom za taku cenu aby boli spokojny a volaju mi stale,a stale si objednavaju,ja som začala pracovať s Justom hlavne koli zdraviu a nie koli peniazom,,ano da sa pekne zarobiť ale nie na ľuďoch,ktory maju male platy,a male dochodky,,kontaktujte ma ,nemam problem to poslať poštou produkty,,a ak by ste mali zaujem tak aj spolupracovaťmam veľa ľudi ktory si objednavaju cez zomňa a maju to za taku cenu ako ja,.Budem rada ak sa mi ozvete a aby ste boli aj vy spokojny,.Aj keď ste z ČR nemam problem Vam zavolať,ak mi date kontakt.

0
před 4 roky Líba

Ahoj, já mám s Justem taky dobré zkušenosti...  až na tu cenu. Dříve jsem ho kupovala od jedné máminy známé, ale přišlo mi to drahé. Pak jsem Just objevila na internetu náhodou v eshopu alfafit.cz Sice se musíte nejdřív zaregistrovat, protože jinak nejsou ty výrobky vůbec vidět,  ale mají super akce. Třeba eucasol, kterého přes zimu spotřebujeme několik balení  mají teď po dvou kusech v akci a kupovala jsem tam taky olej 31 bylin. A když jsem to ráno objednala, tak jsem to měla ještě ten den odpoledne připravené. Prostě super. Můžu jen doporučit. 

0
před 4 roky Radka

Just je super, sice ta cena je trochu zlá, ale za obsah se to vyplatí! Přeci nebudeme kupovat dokola krémy za 100 korun, když si můžeme koupit jeden pořádný od Justu, který nám udělá službu...
Za mě je nejlepší Eucasol! Doslova v něm ležím, každý večer před spaním si ho dám na polštář a aaaaach!...pak Sléza, ta je taky skvělá! Celkově velký plus...
P.S. : Je mi 15 a na každý produkt si pečlivě šetřím z peněz, které dostanu třeba k narozeninám na oblečení...Takže vy co vyděláváte, tak si myslim, že jednou za čas něco koupit nebude tak převratný, nebo jo?

0
před 4 roky dani

no, alfafit je uz asi zakazany, ale proc se nezaregistrovat, když mate just radi, podmínky jsou mnohem lepsi nez se kdekomu zda. Ja to nakonec taky udelala a jsem nadsena, protože mam doma vse, co potrebuji a nic neresim

0
před 4 roky Katka

Také jsem v době, kdy se mi narodil první syn, hledala "něco", čím by se daly řešit stále se opakující se bronchitidy, až jsem narazila na JUST. S narozením druhého syna se nám doma zase opakovaly laryngitidy a JUST byl vždy jasná volba, jak léčit. Stal se ze mě také poradce a jsem ráda, že mohu pomáhat a předávat zkušenosti s produkty dál. Pokud dostanete správné informace a váš poradce se vám opravdu věnuje, tak věřím, že spousta nemocí pak nemá šanci ;-)

0
před 4 roky zdenka

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli mám začit použivat kosmetiku Just denni krem a nočni hodně tady čtu je to docela drahá kosmetika tak se rozhoduji jestli stím mám začinat

0
před 4 roky Marta

Jsem sice také poradce z okolí Českého Brodu, ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že Just nám celkem funguje. Na rýmu klasika tymiánový krém, na úmorný kašel Tannen a na chrapot Sirup z černého bezu. A na imunitu sirup z Echinacey. Používáme 1 rok a děti letos neměli antibiotika. Se vším jsme si poradili sami.

0
před 4 roky Jindra

Já ji používala nějakou dobu taky, pak jsem začala na kožní problémy a na imunitu používat bio českou kosmetiku a jsem spokojená.

0
před 4 roky Ina

Bio kosmetika z česka? To by mě teda zajímalo jaká to je...

0
před 4 roky Jindra

Přípravky z havlíkovy apoteky.

0
před 4 roky Ina

Ajo ten název mi něco říká, ale nevěděla jsem, že je to bio kosmetika.

před 3 roky zlata

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 3 roky sarka

Jen k tomu glutamanu sodném - víte, že ho obsahují rajčata a je také v mateřském mléce? Tak to aby ty maminky, které k tomu mají odpor přestaly kojit....

0
před 3 roky Marcela

Ráda bych přispěla i svojí zkušeností. Z výrobků Justu se u nás doma osvědčil nejvíc eucasol. Just dělala jedna kamarádka, tak mě s těmi výrobky seznámila. Pak se ale odstěhovala z Prahy a já jsem řešila kde ho sehnat. Náhodou jsem na výrobky justu narazila na internetu v obchodě  alfafit.cz. Udělala jsem si tam registraci a teď mám eucasol ještě levněji, než jsem ho měla od kamarádky ;)
A mají tam od justu snad úplně všechno. Doporučuji.  

0
před 3 roky Lydie

Na kožní problémy včetně atopického exému je jedinečný krém Lamelloderm. V nabídce je i sprchový gel. Mám vyzkoušeno, i moji známí včetně malých dětí. Funguje perfektně. Koření používám já i moje rodina přes 20 let. Glutamát je tělu vlastní látka, není třeba se v koření bát. Naopak, v pokrmech není potřeba používat tolik soli, která mám opravdu škodí. To je obecná pravda. Švýcarské výživové normy jsou hodně přísné, koření od JUSTu rozhodně zdraví neškodí. 

0
před 3 roky Martina

Dobrý den, tak jsme vyzkoušeli koření od Nahrin Salat mix. Bylo výborné, bohužel druhé balení cca 400Kč za balení, si již příště nezakoupíme, nesrovnatelné, jiná chuť, palec dolů.
0
před 2 roky Marcela

Ahoj. Já si nemohu výrobky od justu vynachválit. Koupila jsem si levandulový olej, celou tymiánovou řadu a citronový olej. Vše působilo tak, jak má. 100%spokojenost. Nedám na něj dopustit. Můj malý syn, trpěl na ošklivé kašle.Hlavně v noci se mi dusil. Vyzkoušeli jsme bezpočet sirupů a kapek, nic nepomáhalo. Začala jsem ho mazat tymiánovým krémem a koupat v tym.koupeli a lehce usínal a nebudil se mi s dávivým kašlem, jako do té doby. Kašel ustoupil po týdnu. Do té doby jsem ho za pomoci lékařky léčila dva měsíce a nacpala do něj tucty léků. Dělal pokusného králíka akorát. Nedám dopustit, funguje!!!!!!

0
před 2 roky Marcela

Ještě chci upozornit ohledně tymiánového krému. Mazat nepatrné množství. Na prsa a mezi lopatky. Opravdu minimum, je to strašně silné. Nelekejte se té ceny. Výrobek díky své koncentraci se užívá v nepatrném množství. Když jsem si spočetla, kolik jsem dala za všechny ty sirupy po 150 Kč. Tak to celkově převýšilo cenu třikrát, než za co jsem pořídila kvalitní výrobek. Člověk se musí rozhodnout, jestli vydá víc za kvalitu, nebo méně za šit, který nefunguje a platí farmaceutickým chemickým závodům za to, že vám lék na jedné straně možná pomůže a na straně druhé, zdevastuje ostatní.Coby zdrav. sestra vím, o čem mluvím.

0
před 2 roky Pavlina

Nedá mi než se také vyjádřit k diskusi. Asi 15 let se lečím na seboroickou dermatitidu, která se vyskytuje hlavně na obličeji v okolí nosu. Je to velice nepříjemné, svědí, pálí a hlavně to nevypadá pěkně. Zkusila jsem spoustu masti od kožní lékařky a bez většího vysledku. Na krém od Justu Lamelloderm jsem narazila náhodou před pěti lety a od te doby na něj nedám dopustit. Stoji sice 800kc ale výdrži skoro celý rok pokud ho používám každý večer v malém množství na obličej. Nesvědí, nepálí a není nic vidět. Jen je potřeba mazat opravdu kazdy den. I ostatní věci od Justu me nikdy nezklamaly.

0
před 2 roky Hanu

Ráda bych přispěla i svojí zkušeností. Z výrobků Justu se u nás doma osvědčil nejvíc eucasol. Just dělala jedna kamarádka, tak mě s těmi výrobky seznámila. Pak se ale odstěhovala z Prahy a já jsem řešila kde ho sehnat. Náhodou jsem na výrobky justu narazila na internetu v obchodě alfafit.cz. Udělala jsem si tam registraci a teď mám eucasol ještě levněji, než jsem ho měla od kamarádky ;) A mají tam od justu snad úplně všechno. Doporučuji. Důrazně vás lidičky upozorňuji na to, že firma JUST - CZ spol.s.r.o.je s internetovým obchodem Alfafit.cz v soudním sporu, a to proto, že výrobky JUST a NAHRIN se nesmí prodávat formou internetového prodeje a určovat si vlastní ceny. To si nesmí dovolit ani řádný aktivní poradce Justu. Produkty které prodává Alfafit.cz, jsou buď pančované, nebo je zakoupíte bez jakékoliv záruky na vrácení, či výměnu zboží. Navíc, pokud budete mít nežádoucí účinky, či alergické reakce - což se může stát, vzhledem k vysokým koncentracím z bylinných extraktů - můžete si ztěžovat leda tak na lampárně. Nikdo Vám nic nevrátí. Produkty jsou velmi kvalitní a mají svoji cenu. Dobrý poradce pod ní nejde - ani z kamarádství. Pokud se Vám Váš poradce odstěhoval, nebo žádného neznáte, mrkněte na přiložený odkaz , kde se Vám ukáže mapa ČR s kontakty na organizátory dle regionů.http://www.justnahrin.cz/kontakt A ještě jedna maličkost. Vyškolený poradce firmy JUST - CZ se Vám musí prokázat svým průkazem na Vaše požádání. Pokud se tak stane, nemusíte mít starost, že kupujete fejk. Naopak může Vám být nabídnuto mnohem Víc, než jen prodej produktu. S přáním hezkých dnů bez chřipek a nachlazení. Hanka K. - poradce JUST

0
před 2 roky Hanu

Tak ještě jednou, můj příspěvek na doporučení nákupu z ALFAFIT.cz Důrazně vás lidičky upozorňuji na to, že firma JUST - CZ spol.s.r.o.je s internetovým obchodem Alfafit.cz v soudním sporu, a to proto, že výrobky JUST a NAHRIN se nesmí prodávat formou internetového prodeje a určovat si vlastní ceny. To si nesmí dovolit ani řádný aktivní poradce Justu. Produkty které prodává Alfafit.cz, jsou buď pančované, nebo je zakoupíte bez jakékoliv záruky na vrácení, či výměnu zboží. Navíc, pokud budete mít nežádoucí účinky, či alergické reakce - což se může stát, vzhledem k vysokým koncentracím z bylinných extraktů - můžete si ztěžovat leda tak na lampárně. Nikdo Vám nic nevrátí. Produkty jsou velmi kvalitní a mají svoji cenu. Dobrý poradce pod ní nejde - ani z kamarádství. Pokud se Vám Váš poradce odstěhoval, nebo žádného neznáte, mrkněte na přiložený odkaz , kde se Vám ukáže mapa ČR s kontakty na organizátory dle regionů.http://www.justnahrin.cz/kontakt A ještě jedna maličkost. Vyškolený poradce firmy JUST - CZ se Vám musí prokázat svým průkazem na Vaše požádání. Pokud se tak stane, nemusíte mít starost, že kupujete fejk. Naopak může Vám být nabídnuto mnohem Víc, než jen prodej produktu. S přáním hezkých dnů bez chřipek a nachlazení. Hanka K. - poradce JUST

0
před 7 měsíci Tereza

Každý používá co mu vyhovuje. Mě třeba vyhovuje http://www.topnatur.cz/cz-prirodni-kosmetika, protože je také přírodní.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 5


Přidat příspěvek