Jídelní stůl

0
před 3 roky Denis

Ahoj, prosim o inspiraci na jídelní stůl, kde kdo kupoval. Máme nový moderní dům a hledáme fakt originální jídelní stůl :-) Díky předem

0
před 3 roky Petula

Denisi jestli chces, tak se podívej třeba tady na tyto stoly: http://www.natuzzi.cz/kolekce-stoly-zidle.html My máme ten "Hex"

0
před 3 roky Denis

Hele Petulo ty vypadají fakt originálně, kde jsi na tento obchod přišla? Ten vůbec neznám. Děkuji, tam se možná zajedeme podívat.

0
před 3 roky Petra

Já mám doma v kuchyni z tohohle eshopu: www.consulo.cz/jidelni-stul a můžu fakt doporučit, koukni na to, stůl je kvalitní a z poctivéha dřeva, hlavně je made in Czech republic! :)

0
před 3 roky Petula

Denisi doporučil nám ho známej. Ted tam máme vybranou sedačku a světlo do pracovny :-)

0
před 3 roky Denis

Petulo moc díky, rozhodně se tam zajedu podívat, to je můj styl! Petro díky, mrknu se do toho Natuzzi a uvidím, jestli pořídím. Pak se případně mrknu tam.

0
před 3 roky Pavel

Revoluční výživové doplňky. Vám pomohou- úspěch můžete sledovat na sociální síti. Nová společnost + nová technologie + přírodní humínová kyselina www.hlbscz.cz

0
před 3 roky Milka

Holky, já bych vás, spíš než nějaké marné běhání po obchodech, doporuila mrknout na stránky Biano. Co se týče jídelních stolů, tak mají neskutečnou nabídku. My si třeba vybrali konrétně tento - https://www.biano.cz/produkt/36230837-242957-vidaxl-petidilny-jidelni-set-z-boroveho-dreva-bily

1
před 2 roky Ryley

Jako já teda nevím, ale mě přijde, že nákup na netu je sice pohodlný, to bezesporu, ale jaksi nemůžeš dopředu odhadnout kvalitu zboží. Já jsem se jednou takhle napálila a už nikdy víc. Koupila jsem si na netu sedačku a když mi ji přivezli, tak si ji hned zase odvezli, protože absolutně neodpovídala popisu, který prodejce uvedl. Jasně, je to do značné míry ovlivněno i tím, tím, že prodejce není nutně výrobce. Nicméně já jsem pořád pro nákup v prodejně, kde si zboží můžu "osahat". Nejlepší pak je, když je v prodejně ještě i prodejce, který tomuk, co prodává rozumí a řekne, co a jak je možné. S takovým přístupem jsem se třeba setkala v prodejne Skanfort na praze 9 - http://www.skanfort.com/cz/. Fakt doporučuju!

0
před 2 roky Alžběta

Hele a ten Skanfort má i e-shop, že? Dívala jsem se dobře. Věci mají krásný, ale taky si chci zboží napřed "omakat", takže tam jedeme o víkendu :)

0
před 2 roky Tereza

Alžběto, ano dívala, má i e-shop. Přímo na jejich stránkách je možnost online objednání https://www.skanfort.cz/81-e-prodej. Jinak to je docela dobrý nápad!

0
před 2 roky Alžběta

No a ty už sis tam u nich něco koupila? Pokud ano, jen se pochlub... :)

0
před 2 roky Enny

Ahoj, ano koupila, tento https://www.skanfort.cz/stoly-a-stolky/385-jidelni-stul-copenhagen.html. Pekný že? Je to masivní stůl, myslím, že nám vydrží hodně dlouho :)

0
před 2 roky Dita

No, je krásný. Kolik vás stál? A kupovala jsi ho přes net nebo přímo v prodejně?

0
před 3 měsíci Alena

Ahoj. Měla bych takový dotaz. Potřebovala bych na náš jídelní stůl nějaký pěkný ubrus a narazila jsem na tuto stránku https://www.emako.cz/ubrusy-kulate/ Koukala jsem, že tam mají docela pěkný výběr. Zkoušel jste tam někdo nakupovat? Jaké máte popřípadě zkušenosti? Díky.

0
před 3 měsíci Alča

A co tyhle https://www.lumax-nabytek.cz/555-sklenene-jidelni-stoly ?. Tedy nevím, jestli sháníš také skleněné stoly. Přijdou mi zajímavé a s Lumaxem mám dobrou zkušenost, i když my tedy kupovali dřevěný stůl.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 4


Přidat příspěvek