Jaký mobilní operátor

0
Obrázek uživatele Kveta.zvikova01
před 3 roky Kveta.zvikova01

Dobrý den, kvůli několika špatným zkušenostem chci odejít od svého současného operátora. Slyšela jsem, že prý existují i nějací "malí" operátoři, kteří by snad měli mít mnohem nižší ceny za služby. Máte prosím s nějakým takovým zkušenosti? Já jsem byla 16 let u jedné společnosti, tak se v téhle oblasti vůbec nevyznám. Díky!

0
před 3 roky

Ano, jsou to virtualni operatori - ja jsem uz ctyri mesice u fayn.cz, libilo se mi, jak maji nastavene tarify, maji levne volani i sms a pausalni poplatky jsou taky nizke. Takze za me spokojenost.

0
Obrázek uživatele xTereza.polnackova
před 3 roky xTereza.polnackova

No a nebude v tom nějaký háček? Že mají všechny služby i základní poplatky tak levné? Já jsem v tomto takové od přírody podezíravá:-)

0
před 3 roky

Ja jsem za tu dobu zadny hacek nebo problem nezaregistrovala, vsechno probiha v poradku, faktury mi chodi na male castky a to je pro me nejdulezitejsi, takze vsechno v pohode.

0
Obrázek uživatele Kveta.zvikova01
před 3 roky Kveta.zvikova01

To zní dobře, díky, tarify se mi taky líbí a dívala jsem se, že si u fayn můžu nechat i svoje telefonní číslo, to je super.

0
před 3 roky Helena

Po mnoha letech jsem loni změnila operátora. Ted mám Fayn, platím 179kč měsíčně, 25volných sms a 150 volných minut do všech sítí. Pokud provolám více, pak je to jedna kč za minutu opět ve všech sítích. také jsem čekala, nějakou kulišárnu:-) A nic, sít jede a já za rok a kousek ušetřila hromadu peněz. Takže radím Fayn. Mé telefonní číslo převedli tehdy bezplatně, možná se to nyní platí, to ted netuším.

0
Obrázek uživatele alzbeta.66
před 2 roky alzbeta.66

Já mám nejlevnější neomezené volání do všech sítí v ČR. A bez závazku!!!! Od společnosti fayn.cz, jen za 479 Kč za měsíc a nemusím se upisovat na rok dva nebo tak něco.

0
Obrázek uživatele renata.vlckova2
před 2 roky renata.vlckova2

ten tarif Fayn mám taky, ale nějaký tarif za 99 Kč. Jsem na mateřské, potřebuju něco levnýho. Mám v tom 50 minut volání  a v ceně ještě 25 sms. Když přesáhnu minuty, tak cena volání do všech sítí je 1,39, to není moc. Ale já opravdu mám jeden hovor obden.

0
před 2 roky Karla

my máme v rodině všichni v rodině virtuálního operátora FAYN. V síti Fayn si voláme všichni zdarma. a 50 minut volných minut do jiných sítí a 20 volných sms. Platíme ani ne stovku za měsíc.

0
před 2 roky Adriana

já mám Tarif Fayn Optima a nabízí ho operátor fayn.cz. Platím za svůj tarif pouze 99 Kč za měsíc. Mám tam 150 volných minut do všech sítí.V tom ještě 30 volných sms. Je to opravdu levné volání se spoustou volných jednotek do všech sítí.

0
před 2 roky Oldřiška

mně nejvíc vyhovuje tarif FAYN DATA od operátora fayn.cz. Levný mobilní internet, 150 MB v ceně. K tomu 100 volných minut a 20 volných SMS. Nechybí možnost VoIP volání.

0
před 5 měsíci Karel

Pokud budete teď někdo přemýšlet o novém mobilním telefonu, tak z vlastní zkušenosti doporučuji nový Honor 9 lite, je opravdu nacpaný funkcemi a výkonem a to za necelých 6 tisíc

0
před 4 měsíci Robert

Já mám už od Vánoc Honor 9 a taky je to super, hlavně se mi líbí, že se vůbec neseká, ať na něm spustím cokoliv

0
před 4 měsíci Vojta

Díval jsem se na ten Honor 9 lite a 3 GB ramka v telefonu za 6 tisíc je fakt maso....

0
před 4 měsíci Karel

Tak jsem se na ten Honor 9 lite díval, a tak mě to zaujalo, že jsem ho hned i objednal :-)

0
před 4 měsíci Dan

Já jsem to studoval a našel jsem, že se dokáže nabíz za dvě a půl hodiny, to je super, to beru

0
před 4 měsíci Tomáš

Líbí se mi, že konečně za dobrou cenu se dá koupit 3 GB Ramka, a 32 GB pamět Honor 9 lite se fakt povedl

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 10


Přidat příspěvek