Jaký mobilní operátor

0
Obrázek uživatele Kveta.zvikova01
před 2 roky Kveta.zvikova01

Dobrý den, kvůli několika špatným zkušenostem chci odejít od svého současného operátora. Slyšela jsem, že prý existují i nějací "malí" operátoři, kteří by snad měli mít mnohem nižší ceny za služby. Máte prosím s nějakým takovým zkušenosti? Já jsem byla 16 let u jedné společnosti, tak se v téhle oblasti vůbec nevyznám. Díky!

0
před 2 roky

Ano, jsou to virtualni operatori - ja jsem uz ctyri mesice u fayn.cz, libilo se mi, jak maji nastavene tarify, maji levne volani i sms a pausalni poplatky jsou taky nizke. Takze za me spokojenost.

0
Obrázek uživatele xTereza.polnackova
před 13 měsíci xTereza.polnackova

No a nebude v tom nějaký háček? Že mají všechny služby i základní poplatky tak levné? Já jsem v tomto takové od přírody podezíravá:-)

0
před 13 měsíci

Ja jsem za tu dobu zadny hacek nebo problem nezaregistrovala, vsechno probiha v poradku, faktury mi chodi na male castky a to je pro me nejdulezitejsi, takze vsechno v pohode.

0
Obrázek uživatele Kveta.zvikova01
před 13 měsíci Kveta.zvikova01

To zní dobře, díky, tarify se mi taky líbí a dívala jsem se, že si u fayn můžu nechat i svoje telefonní číslo, to je super.

0
před 12 měsíci Helena

Po mnoha letech jsem loni změnila operátora. Ted mám Fayn, platím 179kč měsíčně, 25volných sms a 150 volných minut do všech sítí. Pokud provolám více, pak je to jedna kč za minutu opět ve všech sítích. také jsem čekala, nějakou kulišárnu:-) A nic, sít jede a já za rok a kousek ušetřila hromadu peněz. Takže radím Fayn. Mé telefonní číslo převedli tehdy bezplatně, možná se to nyní platí, to ted netuším.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 6


Přidat příspěvek