Jaký máte v baráku výtah?

0
před 5 měsíci Milan

Ahoj všem, chci se zeptat..jaké máte v baráku výtahy? Díky

0
před 5 měsíci Roman

Na co to potřebuješ vědět? :D nikdy jsem nad tím neuvažoval..

0
před 5 měsíci Milan

Budeme v baráku dělat celkovou rekonstrukci, včetně výtahu a dostal jsem za úkol najít nej firmu na to..

0
před 5 měsíci Lucka

My máme výtahy od společnosti Kone.

0
před 5 měsíci Bohdan

Máme už čtvrtým rokem výtah od KONE a zatím fachá :D

0
před 4 měsíci Viktor

Jo ony ty výtahy jsou dobrá značka, český výrobek.

0
před 4 měsíci Milan

Zajišťují Kone i servis?

0
před 4 měsíci Viktor

Pokud vím tak jo 24h denně, takže paráda, myslím že to bude dobrá volba.

0
před 4 měsíci Milan

A máte nějaký odkaz na tu firmu?

0
0
před 4 měsíci Milan

Omlouvám se byl jsem na mobilu, tak se mi to špatně hledalo. Děkuji moc.

0
před 4 měsíci Renata

My máme taky výtahy od KONE.

0
před 4 měsíci Milan

A jste taky spokojena, Renato?

0
před 4 měsíci Renata

Ano velice, máme ho zatím třetí rok a nebyl žádný problém.

0
před 4 měsíci Milan

Ani jednou jste nevolali akutní servis?

0
před 4 měsíci Renata

Nene, ono sice zajišťují 24/7, ale nikdy se naštěstí nic nikomu nestalo. Ani nebyla třeba, všechny dvířka a vše funguje jak má.

0
před 4 měsíci Milan

No jo zlatý český ručičky.

0
před 4 měsíci Renata

Ty výtahy jsou české?

0
před 4 měsíci Milan

Jojo jsou i na Slovensku, ale centrálu maj v Praze.

0
před 3 měsíci Michala

Ha..tak konečně vím co je KONE :D byla jsem ubytovaná na zámku vigláš na slovensku a tam na výtahu KONE..a já pořád jaké KONĚ ..že jim tam chybí háček :D :D

0
před 3 měsíci Michala

Jinak Renato..ony nejsou jen v čr a na slovensku, jsou po celém světě skoro bych řekla..jsem si o nich teď zjišťovala :D :)

0
před 3 měsíci Renata

To jo...ale může to být třeba česká výroba...to máte třeba jak s křišťálem preciosa..taky je po světě..ale je to prostě český výrobek..tak samo mě to zajímalo s těmi výtahy :-)

0
před 3 měsíci Jan

Dobrý den a na kolik vás vyšel zbrusu nový výtah od KONE? Bylo to alespoň do 500 000,-?

0
před 3 měsíci Renata

jj to bylo. Jako mám zakázáno tady psát o konkrétní částce, protože jak jistě chápete, družstva většinou tyhlenc ty věci drží v co největší tajnosti, aby se to pak nedostalo někam ven k někomu nepověřenému, což díky mého jména si jednoduše můžete najít družstvo, ve kterém aktuálně figuruju... Jinak ale můžu říct, že ano, bylo to do 500 000,- Takže určitě se nemusíte bát, že by to byla nějaká drahá záležitost. KONE je velmi kvalitní a zároveň velice levná firma.

0
před 3 měsíci Jan

Tak to je v pohodě. To je hodně dobrá cena. Většinou toitž modernizace vyjdou třeba i za 1 000 000,-, ale pokud to je do 500 000,- tak to je fakt v pohodě. Jako už tady nebudu rozepisovat blbosti a zkusím rovnou KONE kontaktovat a uvidí se. =)

0
před 2 měsíci Renata

Ježiš ne, za tolik máte u KONE naprosto celý nový výtah i se vstupem. :-D Fakt! KONE je hodně levná firma. Jako ono někde u konkurence to tak může být, u KONE to ale fakt nečekejte a nemusíte se toho bát. =) KONE je seriózní firma, která vás takto neoškube. My už jsme KONE využili několikrát a nikdy se nic takového nestalo.

0
před 2 měsíci Lukáš

Dobrý den, taky teď plánujeme modernizaci výtahu. O KONE jsme už četli a slyšeli jen samé chvály. Takže taky přemýšlíme o KONE. Jen jsme se chtěli zeptat, co je dobré u skutečně hodně starého výtahu vyžadovat jako modernizaci?

0
před 2 měsíci Renata

U hodně starého výtahu si nechte vyměnit komplet elektroniku, ta už totiž může být dost problematická, nebo pokud zatím ještě není, tak začne být problematická, takže tu je potřeba pořešit. Pak je dobré si nechat vyměnit kompletně motor ve výtahu, aby jezdil rychleji. No a pak je fajn pořešit třeba modernizaci dveří a celkově designu ve výtahu, aby odpovídal moderním standardům a byl zase chloubou celého domu. =)

0
před 2 měsíci Lukáš

Jé super. Díky za rady. Tak já si to hned všechno zapíšu a pak to přesně takto předám KONE, aby nám tedy pořádně zrekonstruovali výtah a nebyl s ním zase na nějakou dobu žádný problém. =) Ještě jednou díky za rady i za tip na KONE. Popravdě, kdybych se tady nepodíval, tak by mě KONE asi na modernizaci výtahů nenapadlo, protože jsem tu firmu vnímal spíše jako firmu dělající komplet nové výtahy, ne rekonstruující výtahy...

0
před 2 měsíci Petr

Zdravím, má tady ještě někdo zkušenosti s KONE? A můžete mi prosím poradit, jak si u nich můžu nějak chytře vybrat?

0
před 2 měsíci Zdena Bystrá

My třeba máme zkušenost. Jako vybrat si u nich vyberte prostě úplně normálně. Oni mají všechno velmi výhodné a kvalitní, takže není potřeba nad ničím sáhodlouze přemýšlet nebo kombinovat. Prostě se jim podívejte na web a tam najdete všechny potřebné informace. =)

0
před 2 měsíci Petr

A je teda potřeba si vybrat nějakou konkrétní službu, anebo stačí prostě zavolat a domluvit se a oni to potom osobně očíhnou a navrhnou nejlepší možnou službu nebo variantu?

0
před 2 měsíci Zdena Bystrá

Stačí, když se s nima sejdete, ukážete jim výtah a popíšete vaše sny, cíle, podmínky a plány a oni už to vezmou do svých rukou. Nemusíte proto potom nic extra řešit. Oni už se o všechno postarají. KONE není žádný zelenáč ve výtazích, takže se na ně klidně můžete obrátit nebo spolehnout. =) Fakt v pohodě. =)

0
před 2 měsíci Petr

Tak to je v klidu. Už jsem jim jinak volal a domluvil si s nima na zítra schůzku. Přijedou rovnou nějací technici z KONE a nějaký obchodní. Obhlídnou to, udělají nějaký rozpis prací i nacenění. Ale podle toho, jak jsem se s nima právě bavil, tak by to nemělo stát víc než 500 000,-. =)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 10


Přidat příspěvek