Jaký kuchyňský robot?

0
před 6 měsíci Anita

Ahooj, především asi dámy, kamarádka o Vánocích dostala nový kuchyňský robot. Takový ten opravdu bytelný cca za 30 000Kč. Nemůže si tohoto nového pomocníka vynachválit. Nikdy jsem nad podobnou věcí nepřemýšlela, ale ona mě teď trochu nahlodala. Nechci koupit první, na který narazím, proto žádám o vaše rady a zkušenosti s těmito přístroji. Který byste doporučily, vyplatí se investovat nebo fungují stejně dobře i levnější varianty? Moc děkuji! A

0
před 6 měsíci Josefína

Ahoj Anito, za sebe bych ti určitě doporučila investovat do pořádného robota. Vydrží roky a opravdu zastane spoustu práce. Mám 10 let a když si tu cenu rozložíš, je to jak nic. Můj se jmenuje Thermomix. Ostatní přístroje jsem mohla vyhodit, takže další výhoda.. máš krásně volnou kuchyň :-)

0
před 6 měsíci Maruška

Souhlasím, podle mě se v tomto případě určitě nevyplatí šetřit, pokud máš v plánu ho využívat pravidelně. Já mám svého robota už také řadu let. Asi ti nebudu radit konkrétní značku, nemám moc porovnání. Určitě ale stojí za to, si nějakého pořídit. Ušetří ti námahu i čas, který můžeš věnovat například rodině.

0
před 6 měsíci Melisa

Já ti klidně s čistým svědomím konkrétní doporučím. Mám taky Thermomix, je výborný. Předtím jsem měla jiného robota. Teď si už ani nemůžu vzpomenout přesně na název, byl takový obrovský a nemotorný :-D Termáček je pro mě nejlepší pomocník v kuchyni, jak píše Josefína, ostatní přístroje jsem vyhodila, zastane všechnu práci. Ještě bych vypíchla platformu cookidoo. Díky ní máš v Termáči recepty už integrovaný a nemusíš je teda nikde složitě skladovat nebo vyhledávat. Jsou přímo uzpůsobený na něj, lehce tě navedou co kdy jak máš udělat, je to paráda! ;-)

0
před 6 měsíci Lenka B.

ahoj, já už si to v kuchyni bez robota nedovedu pomalu ani představit. ušetří spostu práce, ale teda 30000kč bych za něho nedala i když věřím, že to musí bejt paráda a že vydrží. Já mám teda o odst levnější a taky jsem s ním spokojená :). http://123market.cz/kuchynsky-robot/robot-professor-fp1104-3357.html

0
0
před 6 měsíci Nykitan

Já nebudu vyvracet kladné názory na levnější roboty, nevyzkoušela jsem je :-) ale Termáč doma mám, tak jen řeknu výhody dražšího robota. Je to spotřebič, který s tebou vydrží roky, desítky let a stále funguje tak, jako když jsem ho pořizovala. Je z kvalitních a pevných materiálů, takže se nic neláme a netupí. V kuchyni ti nezabírá místo hromada ostatních spotřebičů, protože tenhle zvládne vše, a to snadno a rychle... i následný úklid po vaření je brnkačka, takže šetříš i vodu při mytí :-D ;-)

0
před 4 týdny Elza

Můžu jen potvrdit to, že do robota se vyplatí investovat. Dobré jsou například ETA, ty vydrží fakt dlouho a taky samozřejmě Kenwood, který máme my. Můžeš si koupit plastový kýč za dva tisíce, ale počítej s tím, že výkon ani možnosti ti nebudou stačit a taky ti brzo odejde. Jinak můžeš vybírat třeba tady https://www.arecenze.cz/test-kuchynskych-robotu/ , kde mají hezky vypracované srovnání.

0
před 3 dny Maximusik

Zvažuju americké celokovové roboty KitchenAid. Nejsou sice nejlevnější, ale jejich kvalita a životnost je prý legendární. V USA běžně dětí vnučky tyto roboty po babičkách a v žebříčku nejžádanějších svatebních darů se umisťují na prvním místě. Tušíte někdo zda je to skutečně pravda? Nbeo mám radši jít do klasických a osvědčených značek kuchyňských robotů?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 2


Přidat příspěvek