Jaký je váš názor na půjčky u nebankovního sektoru?

0
před 13 měsíci Aluška

Půjčit či nepůjčit? Mamince odešla pračka a nemá momentálně na novou. Ale viděli jsme jednu parádní v akci se slevou 2000 Kč, takže zvažujeme, že si na ni půjčí 5 000 Kč. Případně můžeme koupit ještě nějakou levnou v bazaru, ale tam se bojíme, abychom nevyhodili peníze z okna, když není záruka ani nic...

0
před 13 měsíci Dáša

A nemůžeš mamince prát ty? Je to určitě lepší varianta než brát půjčky. Postupně by si pak našetřila na novou.

0
před 13 měsíci Aluška

To bohužel nejde, bydlíme 90 km od sebe a nemůžu tam tak často jezdit, mám děti a rodinu a prostě se neutrhnu. Peníze taky nemáme, otáčíme s mužem každou korunu :(.

0
před 13 měsíci Dáša

Tak to je blbá situace. Ale bazarovou asi fakt ne, pokud není ještě v záruce. To se může kdykoliv pokazit, nevíte, kdo s tím pral... akorát můžete přijít o peníze.

0
před 13 měsíci Jana

Pokud jde jen o 5000, tak bych se půjčky nebála. Nejsou to desetitisíce a postupně to maminka určitě zvládne splatit.

0
před 13 měsíci Lenule

Já třeba u neb. společnosti čerpám úvěr podobný kontokorentu. Mamince by něco takového taky stačilo, když potřebuje jen 5 tis. :)

0
před 13 měsíci Aluška

No asi stačil. A u koho to máš?

0
před 13 měsíci Lenule

Menuje se to Qkonto :)

0
před 13 měsíci Aluška

O tom slyším prvně. nejsou to podvodníci? Už to máš splacené?

0
před 13 měsíci Lenule

Už sem tam čerpala úvěr opakovaně a v pohodě :). Platím pravidelně každá měsíc a žádnej problém :)))

0
před 13 měsíci Aluška

A kolik se na to dá vzít?

0
před 13 měsíci Lenule

Myslím až 50 táců. Ale já si zatím brala nejvíc 12 000 co sem dlužila bývalému a furt mě bombardoval sms ať mu to hned dám, tak sem se naštvala a vzala jsem si na to úvěr a mám od něj klid.

0
před 13 měsíci Aluška

Tak díky, zrovna jsem to vygooglila. Vypadá to zajímavě, tak to s maminkou proberu dneska. Dívám se, že tam stačí příjem 12 000 a to ona má, takže by to mohlo vyjít :)

0
před 9 měsíci Klára

Půjčovala jsem si krátce po rozvodu 9 tisíc na nějaké základní vybavení do bytu a taky jsem využila to Qkonto které tu zmiňujete. Za mě je to dobrá volba :)

0
před 9 měsíci Jana

Nebankovní půjčky nebrat. V extrému bych šla do Zonky...

0
před 9 měsíci Radim

Nemyslím si že nebankovní půjčky jsou až takové zlo... Doplácejí na to lidi co neplatí splátky už z principu nebo si půjčují aby splatili něco jiného, a takoví se dostávají do průseru i z bankovních půjček. Sám jsem nebankovky měl několikrát a splátku jsem poslal hned jak mi přišla výplata, takže žádné problémy nebyly. navíc to není lichva a v dnešní době se s těma společnostma dá jednat na úrovni.

0
před 9 měsíci Marek

To Radim: Když se v tom tak vyznáš tak můžeš nějakou doporučit?

0
před 9 měsíci Radim

Marek: No je toho spousta, určitě jich znáš plno z reklam a ty jsem taky hlavně vyzkoušel i já. Co jsem si všiml tak v úrocích ani takový rozdíl nenajdeš, ale největší svinstvo jsou dodatečné poplatky na které tě často neupozorní. Mile mě ale překlapili když jsem zapomněl poslat splátku u quickpůjčky, tam mě na to telefonicky upozornili a tak jsem splátku rychle poslal - nic navíc si za to neúčtovali.

0
před 9 měsíci Marek

Tak to bych od nebankovky nečekal :D Co to je za společnost? V životě jsem o nich neslyšel

0
před 9 měsíci Radim

Podle smlouvy to poskytuje firma TC domov. Sice jsem si název firmy nikdy předtím nezjišťoval ale tu quickpůjčku znám už dlouho takže je to fungující firma

0
před 9 měsíci Ondra

Taky jsem si loni bral quickpůjčku na opravu auta a byl jsem s jejich jednáním spokojený. Člověk sice u nebankovek přeplatí více než u banky ale zase jsem u nich neplatil ještě navíc nějaké penále

0
před 9 měsíci Barbora

Mám od tc domov jejich Qkonto které jsem hlavně přes prázdiny používal dost často protože jsem holt chtěl dopřát rodině a hlavně dětem super léto. Ale zrovna jak jsem byl na dovolené tak se z účtu neposlala splátka a nemohli se mi dovolat protože jsem v zahraničí nechtěl zvedat cizí čísla. Až když jsem se vrátil tak jsem zjistil co se stalo a rychle jsem to začal řešit přes jejich infolinku. Paní mě uklidnila že se to stává běžně a jen řekla ať to pošlu co nejdřív :)

0
před 9 měsíci Jumbo

Když jsem nutně potřeboval půjčit a mít peníze rychle na účtě tak na mě na internetu vyskočila quickpůjčka kterou jsem do té doby neznal. Název odpovídá skutečnosti a peníze byly na účtě fakt rychle, jinak souhlasím s ostatními že opravdu hodně i vychází klientůmm vstříc

0
před 9 měsíci Tom

Jj ty paníze byly fakt rychle k dispozici. Více mě ale překlapila samotná společnost protože tak skvělá komunikace s zákazníkem se jen tak nevidí! Jsem si připadal jako by měli na starosti jen mě. Sice se mi jednou snažili pořád dovolat do práce ale tak chtěli akorát nějaké info pro lepší služby

0
před 6 měsíci pepík

Ahoj, chci se podělit i o svůj názor. Některé ty nebavkovní půjčky nejsou až takové staršné zlodějny :-D  Mám od tc domov jejich Qkonto půjčku a zatím vše v pohodě. oni maji ty quickpujcky. Potřeboval jsem nutně rychle peníze a když nemáte od koho, tak toto byla má volba a pomohly mi.

0
před 6 měsíci radim

No jak to tak ctu tak asi zalezi na zkusenostech okolo znamych a treba i sve zkusenosti. Kdyz jsem ja dostal do spatne situace jako je prace, bydleni, zivot tak jsem si musel taky pujcit a vse jsem splatil a nemel jsem problem a nikdo zamnou nechodil a neklepal mi na dvere :-D  a to jsem si vzal penize z rychle pujcky.

0
před 6 měsíci klariiiis

Lidi, ten kdo platí své závazky nemusí mít strach. Já si už několikrát brala tu rychlou půjčku od Tc domoc a proběhlo to bez prolému.

0
před 6 měsíci Novy

Pani tolik informaci. Super. jsem rada ze nekde se dozvim vice a neni to jen reklama.

0
před 6 měsíci lauraaa

No někdy ty reklamy jsou prehnane. Jak to všude vidim, tak opatrnost hlavne.

0
před 6 měsíci Kačaaaa

Proto jsou dobre tady tyto dizkuze protote clovek se aspoň něco dozví :-D :-D kolikrat ja už nakupovala díky věcem co se tady dočtu. :-D Díky za tyc s tou quick pujčkou.

0
před 6 měsíci slunicko

Snad sme ti dobre poradili, kdyby si jeste něco potřebovala ohledně informaci. tak napiš :-D

0
před 2 měsíci Klára

Já jsem využila půjčky od nebankovní společnosti na rekontrukci domu, https://acema.cz/pujcky-a-uvery/osobni-pujcka

0
před 2 měsíci Erik

A jak to probíhá?

0
před 2 měsíci Klára

Kontaktujte je, nacení vám nemovitost a řeknou kolik si můžete půjčit, je to rychlovka a nedělají žádné problémy

0
před 5 týdny Erik

Tak jsem volal na infolinku 844 505 555 a jsem domluvený na osobní schůzce

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 9


Přidat příspěvek