Jakou varnou konvici

0
před 7 lety Jitka

Nedávno jsem na návštěvě měla čaj z vody uvařené v plastové konvici. Voda byla výrazně cítit plastem. Já mám doma taky plastovou konvici a plastem voda cítit není, ale přeci jen mě to donutilo se zamyslet nad tím, jestli se z té konvice přeci jen něco do vody neuvolňuje. Uvažuji o koupi nerezové, ale tam prý zas může být problém s těžkými kovy.

0
před 7 lety Hana

Já si vařím vodu v hrnci, mám na to jeden vyčleněný. Přeleji do skleněné konvice z varného skla a přes den si dolévám hrníček. Ráno uvařím na celej den a pak když chci tak si ho přihřeju. Někdy si novej čaj vařím i dvakrát za den.

0
před 7 lety Martulka0408

Ahoj, já mám nerez. Plasty nejsou všeobecně zdravé, ať už se jedná o potraviny balené v plastech, nápoje v plastech, ... Mně se teď hodně líbí novinka od Ety: http://eta.cz/eta-elle-rychlovarna-konvice Uvaří Ti vodu na nastavenou teplotu ( od 70 st.), což je super třeba na různé zelené a sypané čaje ( ty jsou mimochodem moje nejoblíbenější :) )

0
Obrázek uživatele Martini
před 7 lety Martini

Ahoj,momentálně "nejzdravější" a nejlepší varná konvice na trhu je Moulinex Ovea Bab1.Cena se pohybuje okolo 900,-kč.
http://www.moulinex.cz/vyrobky/konvice/OveaBab1.aspx

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Dnes jsem byla koupit varnou konvici. Chtěla jsem nerezovou- výběr nebyl velký, ale co mě zmátlo- že i pod renomovanou západoevropskou značkou je skrytý výrobce z Číny. Což jsem objevila až po pečlivém a nedůvěřivém zkoumání výrobku pod lupou. :-))Tomu říkám informování zákazníků.

0
před 3 roky Melli

konvici a překvapilo mě když jsem viděla že mají konvici která nastaví vodu na různé teploty je to konkrétně tahle http://rychlovarne-konvice.heureka.cz/orava-vk-3817/ je to skvělý když vaříte zelený čaj, který se má zalívat většinou vodou o 80 stupních nebo když vaříte kávu, kdo je stejně jako já milovník těhle nápojů ví že je to znát když ho připravíte tak jak máte takže mě to opravdu potěšilo že jsem tuhle konvici našla a proto se musím podělit o tuhle malou radost co jsem si udělala :)

0
před 2 roky Jitka

Ahoj, já a všichni moji známí používáme Philips. Jít do osvědčené značky se opravdu vyplatí víc než zkoušet novinky. Zkus se podívat sem http://www.philips.cz/c-m-ho/varne-konvice a jsem si jistá, že si taky vybereš!

0
Obrázek uživatele jangrew
před 2 roky jangrew

A jaký tyčový mixér? Poradíte? Váhám mezi tyčový mixér Sencor/tyčový mixér Braun. Oba vypadají dobře

0
před 2 roky Nikii

Máme varnou konvici Orava, máme od nich i lednici a pračku a spokojenost - cena, kvalita supr!

0
Obrázek uživatele Michel.T1
0
před 2 roky Renata

Nikii, můžeš sem hodit přímo jakou konvici od té Oravy máte?

0
před 2 roky Jasmína

já jsme loni koupila tuto filtrační konvici od Oravy a nemá chybu... http://www.nestrezena.cz/2016/11/18/bydleni-a-domov/spravny-pitny-rezim-s-temi-spravnymi-pomocniky.htmlasi záleží, kolik do toho chceš investovat a jak často ji používáš... od toho by se měla odvíjet kvalita a cena....

0
před 2 roky Nikola

já jsem si pořídila keramickou varnou konvici s nádherným designem!!! a přijde mi, že z ní ta voda není tak divně cítit jako z plastové.... http://www.orava.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=3904&whisperword=varn%C3%A1%20konvice%20keramick%C3%A1

0
před 2 roky Petra

tak ta je nádherná!!! mně ta konvice od Oravy připomíná babičku a takové ty bílomodré porcelány... tak nějak nostalgicky si vybavuju, jak v tom plave nudlová polévka s pažitkou :-) díky za tip, ráda si pořídím

0
před 2 roky Andrea

Nedavno jsem koupila krásnou retro konvici od britské značky Morphy Richards. Navíc objem je 1,5 litrů což si myslím že je celkem dost. :) Od týhle značky mám i žehličku a je to prostě kvalitka. http://www.kuptotam.cz/produkt/morphy-richards-konvice-accents-retro-specialni-edice-azure/

0
před 2 roky Amálka

já jsem ted kupovala tudle http://www.bydleni.cz/zprava/Zahrejte-svuj-organismus Je nádherná! A fakt super.

0
před 2 roky Františka

Amálko tyjo, to je keramická varná konvice jo? Ta je krásná ! Tu chci taky :D Takže Orava prodává, jo? díky hele, tu musím mít!

0
0
0
před 13 měsíci Tereza

Dneska je takový výběr rychlovarných konvic http://rychlovarne-konvice.cz/galerie-rychlovarnych-konvic/, že je těžké se pro některou rozhodnout. Myslím, že už ale budu mít favorita.

0
před 12 měsíci Sabina

Zdravím, pokud vám jde o materiál, tak můžete zvolit skleněnou. My si ji teď taky budem kupovat, od zítra ji budou mít v Kauflandu v akci, a to za dost dobrou cenu. Když tak mrkněte do akčního letáku - https://www.letakomat.cz/kaufland/aktualni-letak-praha-modrany-od-ctvrtka-27-07-2017/ :)

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 12 měsíci sharunka03

My máme nerezovou s možností nastavení teploty ohřevu :-)

0
před 8 měsíci David

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, zda máte někdo zkušenosti s touto rychlovarnou konvicí: https://www.expert.cz/russell-hobbs-20160-70/ Zda vám slouží dobře nebo jste ji reklamovali? Chci koupit konvici matce k Vánocům pod stromeček a nerad bych koupil šmejd, který by se musel opravovat nebo vracet... Líbí se mi, že nemá takový odběr energie a přesto má 1,7 l objem. Děkuji za vaše rady.

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 4


Přidat příspěvek