Jak vybrat zásnubní prsten?

0
před 5 měsíci Jáchym

Zdravím všechny, rozhodl jsem se požádat přitelkyni o ruku, jenže jsem narazil na problém s výběrem zásnubního prstenu. Byl bych moc rád, kdybyste mi tady vy zkušenější mohli poradit na co se při výběru zaměřit. Předem děkuju za vaše rady :)

0
před 5 měsíci Sabča

Až nebude přítelkyně doma tak se podívej do její šperkovnice a zkus se v tom najít nějaký opakující se motiv. Např. bíle zlato/stříbro je častější než klasické žluté zlato, menší elegantní šperky místo velkých výrazných apod. To ti dá základní představu :)

0
před 5 měsíci Marek

Geniální taktika - vem si na pomoc ségru/kamarádku/mamku, prostě nějakou ženu z jejího okolí ;-) ideálně aby sama dokázala koupit co se jí líbí. Zkus si vzpomenout od koho dostala nějaký šperk co ráda nesí :-)

0
před 5 měsíci Andrea

Myslím že nejlíp ti poradí v samotném zlatnictví, prodavačky ví co dělají a taky ví co frčí takže se nemůže stát že bys koupil vyloženě něco otřesného

0
před 4 měsíci Jáchym

Děkuju za super rady :) Prosím vás a jaké je nějaké dobré zlatnictví z Ostravy a okolí? (F-M, Karviná, Havířov apod) Byl jsem se dneska v jednom podívat a tak neochotnou obsluhu jsem ještě nezažil...

0
před 4 měsíci Ondřej

V Shopinu a Karolině jsou dobré zlatnictví, akorát mi přišly předražené. Radši proto chodím do zlatnictví Stoch v mariánkách, tam mají taky velký výběr ale za normální ceny.

0
před 4 měsíci Jáchym

Do Karoliny jsem se chystal tento víkend ale nakonec nakonec mi do toho něco vlezlo. Do toho Stocha tím pádem při jednom taky skočím až bude čas.

0
před 4 měsíci izi

Některé ty obchody to hodně přehánění s tou cenou. Pokud kvalita za to stojí, tak to chápu, ale někdy to je sporné.

0
před 4 měsíci Andrea

Dotaz na Jáchyma: Jak to nakonec dopadlo, našel jste už nějaký ten prsten nebo byl jste u toho stocha?

0
před 4 měsíci zuzu

Někdy je hrozně fajn si projít takové diskuze, aspoň člověk dostane dobré rady kde kupovat apod.

0
před 3 měsíci Jáchym

Hoja, no jasně že jsem nakonec zavítal ke stochovi. Vyral jsem jednoduchý prsten s kaminkem a vše detailně naplánoval a dočkal se odpovědi ano. :-D

0
před 2 měsíci Andrea

Tak to gratuluji, že vše vyšlo jak mělo a že odpověď byla ano.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 3


Přidat příspěvek