Inkontinence

0
před 10 měsíci Jully

Ahoj holky, měla bych na vás dotaz... Jedná se o takový choulostivý diotaz, ale nějak to patří k životu... Mamku začala trápit inkontinence a co si budeme, je z toho hodně špatná. Teď hledáme co a jak... Jaké hygienické pomůcky se vám osvědčily?

0
před 10 měsíci Eliška

Velmi výborné, účinné a hlavně diskrétní jsou inkontinenční pomůcky od Hartmanna. Oni jsou na tuhle problematiku výborní. Docela se jí věnují, vč. poradny, cviků a podobně.

0
před 9 měsíci Verunka

Dobrý den přeji, jsem moc ráda, že jsem narazila na tuto diskuzo a prosím o vaše rady v rámci řešení problému s únikem moči. Nejdůležitější jsou diskrétní a opravdu spolehlivé pomůcky. Jaké jsou podle vás nejlepší?

0
před 9 měsíci Hanka

Podle nasi babci to je znacka MoliCare :-))

0
před 8 měsíci Stana

Jak silny unik moci mas? Je to pak podle toho i rozdelene.

0
před 8 měsíci Verunka

Tak neni to uplne nejhorsi, ale je to velmi neprijemne. Ted jsem byla v lekarne, lekarnahartmann.cz,  pani mi dala prave i vzorecky na vyzkouseni, od MoliCare.

0
před 8 měsíci Jana

To je super zancka, nase babi na ni neda dopustit.

0
před 8 měsíci Verunka

Ano nase babi se k ni take nakonec uchylila, ty co mela predtim s nimi nebyla vubec spokojena.

0
před 8 měsíci Olga

A byla jsi s tím u dr? Jako nějaká lehká forma to klidně být může. Je to problém, který se projeví a objeví v závislosti na několika faktorech. Ale pokud chceš vědět, co a jak, mrkni sem https://www.moliklub.cz/

0
před 7 měsíci Katie

Na inkontinenci nejúčinnější jsou cviky. Pokud nevíš jaké, tak mrkni sem, tady najdeš info co a jak https://www.moliklub.cz/cviky-pro-posileni-svalu-panevniho-dna

0
před 2 měsíci Jolana

Naše bábinka má podobný problém. Má na předpis anatomické pleny Seni San. Jsou super v tom, že mají indikátor vlhkosti, takže je pořád v suchu.

0
před 2 měsíci Zita

A kupujete je v lékárně nebo přímo na netu?

0
před 2 měsíci Jolana

Bábi je má na předpis, ale dají se pořídit kdo potřebuje volně tak na http://care4you.cz/

0
před 2 měsíci Liliana

Máme v péči částečně ležící babičku, problém s inkontinencí taky řešíme. Značku Seni zkusíme, dívala jsem se, že mají kompletní vybavení od plen, podložek až po kosmetiku.

0
před 2 měsíci Karla

Děkuji za tip, určitě tuto značku vyzkouším. Dávala jsem se, že mají i kosmetiku spojenou s tímto problémem.

0
před 2 měsíci Majky

Jj, taky jsem to slyšela, ale jako babi v 65 letech nebudu nutit dělat cviky. My si dost hlídáme kvalitu pomůcek a snažíme se kupovat jen to nelepší. Kupujeme na předpis pomůcky od Seni. Doporučuju. Dikrétní, babi se s nima cítí dobře a jsou opravdu účinné.

0
před 2 měsíci Nella

No, to ne. Cviky nejsou pro babi. Ale po poporu jsem je dělala a na tu inkontinenci mi dost pomohly. Jinak já jsem si inkontinencí prošla v poho i díky pomůckám Bella http://care4you.cz/qx?searchtext=seni&SearchForm=true&OK.x=0&OK.y=0. Ty se mě osobně osvědčily nejvíc.

0
před 2 týdny Lili

No, to rozhodně ne! To je nereálné. Ale ty pomůcky jsou hodně důležité. Je třeba, aby se s nima babi cítila dobře, jinak je nebude chtít nosit… A ty Seni jsou super, taky je doma máme.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 10


Přidat příspěvek