ideální hračka pro dítě?

0
před 3 měsíci Janča

Dobrý den, můj syn projevil zájem o trochu složitější hračky než s kterými jsi hrají jeho vrstevníci, nemáte nějaké nápady jakou hračku mu mám pořídit na jeho rozvoj? Jsou mu 4roky, děkuji.

0
před 3 měsíci Rady 555

super tipy na hračky pro děti mohu doporučit zde. My tam s manželem pro naše děti dost často nakupujeme. Možná tam najdete nějakou inspiraci.

0
před 3 měsíci Looly

zkus mu vybrat nějakou stavebnici http://www.stavebnice-kostky.cz/cs/ nedávno jsem jednu pořizovala a maximální spokojenost ;-) myslím že k jeho věku je to dostačující :-)

0
před 3 měsíci kealla

Ahoj Looly a nevíš jestli se kvalita tvé doporučené stavebnice vyrovná Legu? Taky něco vybírám, ale pořád jsem nerozhodná. Díky za info

0
před 3 měsíci Denisa

No myslím, že dobrým nápad jsou tzv "Motýlí zahrádky." O co tu jde? Jde tu o to, že na vlastní oči můžete sledovat housenky proměnující se do  barevných motýlů...je to velice zajímavé a poučné :)

0
před 2 měsíci Kateřina

Už dva modely stavebnic co sdílela Looly máme doma a přikláním se k tomu že to je skvělá zábava a rozvíjející se činnost pro dítě.

0
před 2 měsíci Blanka

Právě "motýlí zahrádky" si koupila má sestra a my uvažujeme taky o koupi, zdá se to velice zajímavé a určitě je

0
před 2 měsíci Jolana Rosice

co třeba koupit na rozvoj dítěte do domu nebo do bytu vlastní dětskou zahrádku? Je to krabice s hlínou a semínky. Dítě si ji bude doma samo pěstovat, pečovat o ni a zalévat. Dá se to sehnat na www.tipa.eu

0
před 5 týdny Eva

A co tuto kovovou stavebnici? http://www.modadeti.cz/hracky/stavebnice/kovova-stavebnice-jerab.html Přijde mi náročnější než lego, hlavně na jemnou motoriku.

0
před 4 týdny Terezka

Co takhle mu koupit první kolo?

0
před 4 týdny Uja

Ano, první kolo není špatný nápad..My ho synovi dali právě ve 4 letech

0
před 3 týdny Dáša

taky bych potřebovala dárek pro bratrance do má necelých 5 let..lámeme si hlavu s tím, že nechceme žádnou elektriku i nic obyčejného..Jinak kolo už má

0
před 2 dny Karel

Nevíte někdo co koupit pro 2 leté dítě? Půjdu na oslavu a nevím co koupit neteři….

0
před 11 hodinami Katka

Zkuste se podívat na www.iqhracky.cz, na BubaBloon, já to kupovala také jako dárek, a mělo to velký úspěch :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 1


Přidat příspěvek