ideální hračka pro dítě?

0
před 9 měsíci Janča

Dobrý den, můj syn projevil zájem o trochu složitější hračky než s kterými jsi hrají jeho vrstevníci, nemáte nějaké nápady jakou hračku mu mám pořídit na jeho rozvoj? Jsou mu 4roky, děkuji.

0
před 9 měsíci Rady 555

super tipy na hračky pro děti mohu doporučit zde. My tam s manželem pro naše děti dost často nakupujeme. Možná tam najdete nějakou inspiraci.

0
před 9 měsíci Looly

zkus mu vybrat nějakou stavebnici http://www.stavebnice-kostky.cz/cs/ nedávno jsem jednu pořizovala a maximální spokojenost ;-) myslím že k jeho věku je to dostačující :-)

0
před 9 měsíci kealla

Ahoj Looly a nevíš jestli se kvalita tvé doporučené stavebnice vyrovná Legu? Taky něco vybírám, ale pořád jsem nerozhodná. Díky za info

0
před 9 měsíci Denisa

No myslím, že dobrým nápad jsou tzv "Motýlí zahrádky." O co tu jde? Jde tu o to, že na vlastní oči můžete sledovat housenky proměnující se do  barevných motýlů...je to velice zajímavé a poučné :)

0
před 9 měsíci Kateřina

Už dva modely stavebnic co sdílela Looly máme doma a přikláním se k tomu že to je skvělá zábava a rozvíjející se činnost pro dítě.

0
před 8 měsíci Blanka

Právě "motýlí zahrádky" si koupila má sestra a my uvažujeme taky o koupi, zdá se to velice zajímavé a určitě je

0
před 8 měsíci Jolana Rosice

co třeba koupit na rozvoj dítěte do domu nebo do bytu vlastní dětskou zahrádku? Je to krabice s hlínou a semínky. Dítě si ji bude doma samo pěstovat, pečovat o ni a zalévat. Dá se to sehnat na www.tipa.eu

0
před 8 měsíci Eva

A co tuto kovovou stavebnici? http://www.modadeti.cz/hracky/stavebnice/kovova-stavebnice-jerab.html Přijde mi náročnější než lego, hlavně na jemnou motoriku.

0
před 7 měsíci Terezka

Co takhle mu koupit první kolo?

0
před 7 měsíci Uja

Ano, první kolo není špatný nápad..My ho synovi dali právě ve 4 letech

0
před 7 měsíci Dáša

taky bych potřebovala dárek pro bratrance do má necelých 5 let..lámeme si hlavu s tím, že nechceme žádnou elektriku i nic obyčejného..Jinak kolo už má

0
před 7 měsíci Karel

Nevíte někdo co koupit pro 2 leté dítě? Půjdu na oslavu a nevím co koupit neteři….

0
před 7 měsíci Katka

Zkuste se podívat na www.iqhracky.cz, na BubaBloon, já to kupovala také jako dárek, a mělo to velký úspěch :-)

0
před 7 měsíci Lenka

My ho máme doma, nevíte jestli ho můžu vyprat v pračce?

0
před 7 měsíci Katka

Ano to můžete, já ho normálně peru, aby byl vždy čistý :-) musíte ho ale vyfouknout

0
před 6 měsíci Honza

Co třeba nějaká pěkná stavebnice nebo autíčko na dálkové ovládání? Náš kluk si s ním hraje celé hodiny a hrozně ho to baví.. zkuste třeba mrknout na https://www.dronyrc.cz/ , mají tam dost slušný výběr, takže myslím, že byste tam určitě nějakou pěknou hračku vybral :)

0
před 4 měsíci Gabča

Jojo, autíčka na ovládání baví i našeho Pavlíka. Teďka jsme mu dávali k narozeninám tohle - https://hrackyzadobrekacky.cz/rc-modely/rc-auto-audi-r8-performance-lms-1-14 - a on ho pomalu nedá z ruky. :)

0
před 4 měsíci Iva

Ahoj :) Je tu někdo, kdo má doma stavbenici http://www.magformers.cz/? :) Jak se dětem líbí? Vyhrají si s ní? Uvažuji o tom, že bych ji koupila na vánoce :)

0
před 3 měsíci Elika

Tak tahle stavbenice mě teda taky zajímá :) Budu sledovat :)

0
před 3 měsíci Barča

A co je to za stavebnici? Nějaká skládačka nebo montovačka? :)

0
před 3 měsíci Miška

Ahojky, my Magformers máme. Zaujala nás na veletrhu v Letňanech. Malej ji dostal k narozeninám a docela dost si s ní vyhraje. Je to proste stavbenice, která obsahuje několik dílků, které při vhodném nakombinování sestaví nejrůznější skládačky  :)

0
před 2 měsíci Tomáš

Já ještě doplním, že na webu magformers je takove pekne video, kde je presne videt, co je ta stavebnice zač :)

0
před 2 měsíci Lucie

Tomáši, vy stavebnici doma máte? Já jsem ji viděla u syna kamarádky a myslím, že by to byl skvělý dárek :) Myslíte, že mi ještě do váno dojde?

0
před 4 týdny Tomáš

Ano, máme :) A co Vy Lucie, objednala jsta nakonec? Pokud ano, jak se na to děti tvářily? :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 4


Přidat příspěvek