Hypotéka zkušenosti

0
před 2 měsíci Marie

Dobrý den, měla bych na vás veřejný dotaz. Chtěli bychom si ještě letos vzít s partnerem hypotéku a zajímali by mě vaše zkušenosti. Koho by jste mi doporučili? jestli nějakého poradce nebo ne? jestli jste si někdo sám srovnával nabídky jednotlivých bank? Chtěli bychom minimalizovat celkové náklady. Budu ráda za vaše odpovědi a doufám, že pro mě budou přínosné. Hezký zbytek dne Marie.

0
před 2 měsíci Fanny

Dejte si pozor na výši úroku, na RPSN, na to abyste si fixaci dali na co nejméně let, no a taky na poplatky za zástavu a na to, jestli ta banka vůbec komunikuje – má vlastní zkušenost.

0
před 2 měsíci Bendrik

Za sebe doporučuji poradce. Nevím jak ostatní ale pro mě byla úleva že jsem se nemusel o nic starat a ještě mi vše vypočítal, naplánoval atp…Kdyby jste chtěl můžu dát kontakt podle toho odkud jste. Já mám pár let už poradce z partners.

0
před 5 týdny Marie

Děkuji vám za odpovědi. Manžel je v tomhle směru víc zběhlý než já, ale chci mít trochu větší jistotu od nějakého profesionála. Bendriku jsem z Prahy, a vy? Já jsem o partners už něco četla a slyšela ale nemám nikoho na doporučení tak jsem taková nesvá. Chtěla bych mít někoho na doporučení a kdyby vám to nevadilo a šlo by to tak bych kontakt uvítala. Před týdnem jsme zrovna řešili nějaké nesrovnalosti v bance a už mě to přestává bavit.

0
před 4 týdny Bendrik

Taky praha. Napište mi sem svůj email s zkontaktujeme se takto. Kontakt vám dám bez problému pokud bude vzdalenost nějak přijatelná. Za mě doporučím kvalitu.

0
před 3 týdny Franty

Dobrý den Marie, jen pro info v Praze budete mít spoustu dobrých lidí z Partners. Stačí když si to zadáte na netu a vyjedou vám přesně v jakém kraji je jaký poradce a hlavně si najdete i dost zkušenosti od lidí jako jsme my.

0
před 4 dny Marie

Já vím, už jsem to taky tak udělala. Akorát jsem si našla, že je dobré zajít si přímo do té jejich partners pobočky a tu jsem měla shodou náhodou i blízko bydliště. Takže už jsme tam s manželem byli. Ale děkuju vám moc všem za vaše zprávy.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 5


Přidat příspěvek