Hypotéka zkušenosti

0
před 2 roky Marie

Dobrý den, měla bych na vás veřejný dotaz. Chtěli bychom si ještě letos vzít s partnerem hypotéku a zajímali by mě vaše zkušenosti. Koho by jste mi doporučili? jestli nějakého poradce nebo ne? jestli jste si někdo sám srovnával nabídky jednotlivých bank? Chtěli bychom minimalizovat celkové náklady. Budu ráda za vaše odpovědi a doufám, že pro mě budou přínosné. Hezký zbytek dne Marie.

0
před 2 roky Fanny

Dejte si pozor na výši úroku, na RPSN, na to abyste si fixaci dali na co nejméně let, no a taky na poplatky za zástavu a na to, jestli ta banka vůbec komunikuje – má vlastní zkušenost.

0
před 2 roky Bendrik

Za sebe doporučuji poradce. Nevím jak ostatní ale pro mě byla úleva že jsem se nemusel o nic starat a ještě mi vše vypočítal, naplánoval atp…Kdyby jste chtěl můžu dát kontakt podle toho odkud jste. Já mám pár let už poradce z partners.

0
před 2 roky Marie

Děkuji vám za odpovědi. Manžel je v tomhle směru víc zběhlý než já, ale chci mít trochu větší jistotu od nějakého profesionála. Bendriku jsem z Prahy, a vy? Já jsem o partners už něco četla a slyšela ale nemám nikoho na doporučení tak jsem taková nesvá. Chtěla bych mít někoho na doporučení a kdyby vám to nevadilo a šlo by to tak bych kontakt uvítala. Před týdnem jsme zrovna řešili nějaké nesrovnalosti v bance a už mě to přestává bavit.

0
před 2 roky Bendrik

Taky praha. Napište mi sem svůj email s zkontaktujeme se takto. Kontakt vám dám bez problému pokud bude vzdalenost nějak přijatelná. Za mě doporučím kvalitu.

0
před 2 roky Franty

Dobrý den Marie, jen pro info v Praze budete mít spoustu dobrých lidí z Partners. Stačí když si to zadáte na netu a vyjedou vám přesně v jakém kraji je jaký poradce a hlavně si najdete i dost zkušenosti od lidí jako jsme my.

0
před 2 roky Marie

Já vím, už jsem to taky tak udělala. Akorát jsem si našla, že je dobré zajít si přímo do té jejich partners pobočky a tu jsem měla shodou náhodou i blízko bydliště. Takže už jsme tam s manželem byli. Ale děkuju vám moc všem za vaše zprávy.

0
před 2 roky Karlos

Sám řeším podobné dilema a říkám si jestli s hypotékou ještě počkat nebo ne, přece to nemůže být tak těžké na ní dosáhnout do nekonečna, co myslíte, jaký máte názor?

0
před 2 roky Petr

No já nevím teda. Mám poradce z partners který má moje peníze na „starosti“ už docela dlouho. Hypotéku už máme zařízenou asi 5 let dozadu, ale když na tuhle tému narazíme tak říká že svým klientům ještě stále doporučuje aby do toho šli teď, že situace na trhu není ještě nejhorší, takže jen bůh ví jak to všechno ještě bude.

0
před 2 roky Gabriel

Dobrý den, nevím jestli vám to ještě někomu tady pomůže, ale chtěl jsem jen napsat že akorát máme v řešení hypotéku od poradce z partners a je to na dobré cestě, hlavně bezstarostně. Takže za sebe doporučuji.

0
před 2 roky Lebron

Dobrý den, my jsme si ještě před tím, než ČNB nastolila přísnější podmínky k udělení hypoúvěru vzali přes https://www.burinka.cz/hypouver/ A musím říct, že zatím naprostá spokojenost, samozřejmě ale musíte zvážit vaše možnosti, aby jste hypotéku zvládali splácet a zároveň se nijak extra v životě neomezovali.

0
před 2 roky Jelpy

Karlosi chtěl bych reagovat na vás, nevím jestli se doba změní, jestli se celkový trh nějakým způsobem změní, ale podle mě by se čekat nemělo. Sám jsem hypotéku od léta řešil. Sestra mé manželky nám dala číslo na fin. odborníka z partners. Hodně nám s tím pomohl a hlavně díky jeho kontaktům a celkově větším zkušenostem máme už hypotéku schválenou. Tak jako tak, jestli chcete mít své bydlení, musíte platit, jestli teď nebo později, myslím že nás velká změna nezastihne.

0
před 2 roky Karlos

Asi máte pravdu no. My se ženou máme nějaké úspory tím pádem bychom z velké části byli schopni dát ten vklad, ale ještě aby nám schválili hypotéku no. Můj zeťák má poradce u partners, tak to zkusíme přes něj a uvidíme. Furt to chceme nějak odkládat ale asi není kam no…

0
před 2 roky Jelpy

Hypotéku podle mě nemá cenu odkládat. Jestli změna přijde nebo nepřijde na to nemá smysl se spoléhat. U partners mají dobré poradce podle mého a myslím si, že vám určitě nějaké možnosti nabídne. Dejte když tak vědět, když si vzpomenete.

0
před 2 roky Karlos

Máme už naplánovanou schůzku s tím poradcem z partners, takže v dohledné době dám vědět a děkuji za vaše názory.

0
před 12 měsíci Vráťa

Hezký den. Mám takový dotaz. Myslíte si, že je zapotřebí využívat služeb finančního poradce pokud bych chtěl zřídit nějaké spoření? Odkládám si peníze doma, což už nechci tak mě zajímá jestli mi poradí lépe jak třeba nějaký bankovní poradce. Ptám se na partners přímo, jednoho tam přes známost znám, tak váhám s oslovením.

0
před 12 měsíci Patrik

Ohledně spoření vám já sám neporadím, já peníze investuji. Myslím, že je to lepší forma zhodnocení peněz jednou do budoucna. Osobně bych se nebál někoho z partners oslovit pokud tam máte známého je to sázka na jistotu.

0
před 11 měsíci Hebr

Jestli znáte z partners někoho přes známého, tak do toho klidně jděte na doporučení je to nejzaručenější, že budete spokojený a na víc odkládat peníze doma už není tak výdělečné a bezpečné, poradce by vám měl přijít s lepší nabídkou.

0
před 10 měsíci Vráťa

Díky za zprávy. Tak příští týden mám schůzku s tím poradcem z Partners, tak doufám že překvapí a přijde s něčím lepším než v bankách...

0
před 8 měsíci tony

Potom co jsem i tady početl koukám, že většina dává na doporučení a známosti. Já jsem si teda sám vyhledal experta z této firmy. Vzhledem k tomu, že jsou už v hodně městech, tak to bylo dost jednoduché. Dal jsem sám na sebe, zkusil to a udělal jsem dobře.

0
před 3 měsíci žaneta

Ahoj, když jsem řešila financování našeho nového bydlení já, chodila jsem prostě osobně do banky ptát se na podmínky. Bohužel se však získání hypotéky značně zpřísnilo, a tak mi ji nikde nechtěli dát. Naštěstí jsem ale narazila na https://www.coolnajem.cz/ což je skvělá alternativa k hypotéce kdy nemovisto splácíte formou nájmu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 4


Přidat příspěvek