Hypotéka

0
před 2 roky Tom

Dobrý den, poradíte mi prosím, od koho si vzít hypotéku? od koho se to nejvíce vyplatí?

0
před 2 roky Jirka

Jestli hledáte nejvýhodnější nabídku hypoték, tak doporučuji se podívat na některý ze srovnávacích portálů. Já když jsem hledal hypotéku, tak se mi to vyplatilo, protože jsem to nemusel obcházet vše sám.

0
před 2 roky Tom

Doporučíte mi prosím nějaký srovnávací portál? a když jste si tam vybral, tak co jste dál dělal?

0
před 2 roky Jirka

Mohu vám doporučit srovnávací portál https://www.usetreno.cz/, přes který jsem si také vybíral hypotéku a pak už se nemusel moc o nic starat, vše zařídí a připraví smlouvu k podpisu.

0
před 2 roky donaaald

Ahoj, my jsme si nedávno žádali s přítelkyní o hypotéku na https://www.burinka.cz/hypouver/ Vše nám schválili poměrně rychle a to i přes to, že národní banka začala hypotéky trošku víc regulovat. Nemáme totiž zrovna nějak extra vysoký měsíční příjem a tak jsme se báli, aby jsme na tom neztroskotovali, naštěstí se tak nestalo. :)

0
před 4 měsíci donlabuznik

Ahoj, myslím si, že každý má každý přecejen trošku jiné podmínky, takže každému může vyhovovat jiná hypotéka. Mě ji třeba ani vůbec nedali, protože jsem neměl nic naspořeno bokem. Naštěstí jsem si i tak díky https://www.coolnajem.cz/ mohl pořídit vlastní bydlení, které splácím formou nájmu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 3


Přidat příspěvek