Hypotéka

0
před 5 měsíci Lenka

Kam pro nejvýhodnější hypoteční úvěr?

0
před 5 měsíci Adam

Já když jsem hledal, kde si půjčit, tak jsem nejvýhodněji našel díky https://www.usetreno.cz/hypoteky/

0
před 5 měsíci Lenka

A jak to funguje potom? když se rozhodnu to hledat tam?

0
před 4 měsíci Adam

Najdou vám tu nejlepší možnou nabídku a když nan i přistoupíte, tak pak vše vyřídí za vás :-) máte pak minimum starostí ;-)

0
před 3 měsíci Klára

No já jsem byla v bance, a hypotéku bych dostala, ale je problém, že nedostanu na nemovitost 100% financí, že musím mít našetřeno, plus bych platila daň z převodu nemoviosti, a na tém nemám….

0
před 3 měsíci Olda

Tak stačí jít jinam než do banky, já mám třeba hypotéku, kde jsem dostal 100% financí

0
před 3 měsíci Klára

A od koho to máte?

0
před 3 měsíci Olda

Od společnosti https://acema.cz/pujcky-a-uvery/osobni-pujcka

0
před 3 měsíci Alžběta

Hypotéka, není, žádná procházka, růžovým, sadem a určitě bych si ji nebrala hned od první banky. Vše je potřeba zvážit a hlavně záleží, kolik je % úrok. Jsou to svině, lžou nám všude. Omlouvám, se za sprosté slovo ale je to tak.

0
před 4 dny Janka

Ahoj, my to nejspíš zkusíme u České spořitelny, protože tam s drahou poličkou máme oba zřízené bankovní účty a výhodné spoření. Ono si dneska asi moc nevybereš. Všude nás nějakým způsobem okrádají. Nejspíš si budeme brát hypotéku na nové bydlení. Dosud jsme bydleli s rodiči a už to takhle dál nejde.

0
před 4 dny Hanka

Využijte nějakou hypoteční kalkulačku, ukáže Vám, jaká banka Vám dá nejlepší podmínky. S výpočtem z kalkulačky zajděte do banky. Většinou tu nabídku opravdu získáte. Pak je dobré zajít třeba ještě do 2 bank, jestli tu nabídku nevylepší. Ukázka kalkulačky: https://www.hypotecnikalkulacka.cz/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 5


Přidat příspěvek