Hudba - převod na harmonické frekvence

0
Obrázek uživatele roztomilymedvidek
před 5 lety roztomilymedvidek

1.Každá skladba je normována na ISO 440hz, coz je negativní stav, který má velký dopad na vše živé, protože je to destruktivní frekvence a bylo to zavedeno i přes protesty hudebníků.
2.Je potřeba změnit ISO na 432hz což je harmonická frekvence, protože je dělitelná 3,6,9.
3.Proč teda máme hudbu v negativní frekvenci? Protože to funguje jako jedy v jídle-destabilizace organismu.
4.Návod jak to změnit:
Převod hudby na 432 Hz
http://uloz.to/xwoT4ft7/prevod-hudby-na-432-hz-pdf  (freeware)
5.Další info o frekvencích:
http://energieupramene.blogspot.cz/2011/07/vesmir-je-harmonicka-vibrace.html

Přeju krásný relaxační poslech :)

1
Obrázek uživatele Jiritek
před 5 lety Jiritek

jen můj úhel pohledu :

1) 440Hz není negativní stav. Jen stimuluje levou hemisféru,(kde je uloženo naše EGO (do 1cm2) ) smysl pro detail/matematiku/logiku a materialismus-ve smyslu "co vidím/slyším ..  musí být pravda "

2) 432Hz je blíže přirozenému zvuku (zpěv ptáků,lidský zpěv) a je příjemnější na poslouchání (opravdu,zkoušel jsem) a stimuluje Pravou hemisféru. (cit,empatie,tušení,)

3) Ta destabilizace spočívá v neustálém podporování L.hemi. na úkor P.hemi.
 No a výsledek všichni vidí,teda doufám,snad,určitě jednou.  :)

 Když nedávno vědci potvrdili,že i nervové buňky se obnovují.
 Tak my přijde že to EGO (co si myslíme,že jsme MY) není "nainstalované" přímo v nervových    buňkách,ale je to pouze chemická reakce mezi synapsemi.

0
Obrázek uživatele roztomilymedvidek
před 5 lety roztomilymedvidek

Levá hemisféra mozková nás uzavírá ve hmotném rámci a jsme pak otroky svého ega, které není špatné, když nás neovládá, změnou frekvence na 432hz dosáhneme vyrovnaného dialogu mezi levou a pravou hemisférou, tím pádem převezme kontrolu myšlení srdce a to je přirozený stav, který nás dostane ze zotročení levé hemisféry hmotného rámce.

1
Obrázek uživatele Jiritek
před 5 lety Jiritek

Schumann-ova frekvence 7.83Hz (věděcky změřena už před 60lety)
 Nebo taky se nazývá "Tep země"  je naše spojení se zemí,a napomáhá k vyrovnanému
používání obou hemisfér.Ovlivňuje pozitivně naše emoce apod. Toto je "pojistka přírody".

Mno a když je toto spojení narušováno  Elektromagnetickým smogem. (vysílače,wifi,telefon atd.- a že jich neustále přibývá,stačí se podívat na střechy paneláků ve velkých městech)
Já bych 1 nebo 2 patra pod tím shlukem výkoných vysílačů nebydlel ani zadarmo.

..tak jen posloucháním muziky ve 432Hz nestačí. Samozřejmě to pomáhá. Ale není to jedinné na co by se měl brát zřetel..

0
Obrázek uživatele roztomilymedvidek
před 5 lety roztomilymedvidek

Můžeš používat více frekvencí zvuků a tak stimulovat skoro všechno, když víš jak je to brnkačka :)
http://unisonicascension.com/solfeggio/

0
před 5 lety Kuba

Nevím teda jestli pomůže převod hudby z 440 na 432 Hz, lepší by byla originální nahrávka rovnou v 432 Hz. Převodem se přecijen zvuk zkreslí a ztratí něco na kvalitě, jako např. při zvětšování/zmenšování fotky v editoru.

Co se týče elektromagnetického smogu by mě zajímalo, mohla by (teoreticky) pomoci třeba rušička gsm signálu?

0
Obrázek uživatele roztomilymedvidek
před 5 lety roztomilymedvidek

Převodem hudby se nic neztratí, ba naopak nahrávka je kvalitnější. Program písničku rozloží, změní a zase složí, pak si to uložíš v kvalitě jaké chceš.

ano můžeš použít nějakou rušičku signálu, ale mnohem lepší je varianta kdy použiješ orgonit či éterit.

0
Obrázek uživatele Jiritek
před 5 lety Jiritek

No ale když nad tím přemýšlím,tak 440Hz je vlastně zkomolený analogový zvuk(vlna,přírozený),digitálně rozsekán,a pak přehráván.To samý platí pro 432Hz,ale tato frekvence je příjemnější pro lidské uši.
Proto je tak úžasné poslouchat muziku naživo,je to vlnění.

No jo ale když veškerá hudba se od 30-40 let. nahrává pouze ve 440Hz.Tak toto ce cesta okolo.

Takovej Bob Marley ve 432Hz le fakt lepší,je to na YT  (a to mám hudební hluch)

GSM rušička,nevím jak funguje,ale tipnul bych,že je to zase nějakej jinej signál/frekvence,který lokálně
"přehlušuje" ostatní signály. Z dlouhodobého hlediska bych řekl že to bude možná jěště škodlivější,protože se budete zdržovat blízko zdroje.

 Preferoval bych pasivní ochranu,něco jako izolace.

0
před 5 lety Kuba

Tak jsem dnes večer zkusil poslouchat hudbu převedenou do 432 Hz a fakt je to příjemnější na poslech. Sice některé skladby zní trochu jinak/nezvykle.

Co se týče převodu jsem našel, že Audacity nabízí ještě jednu možnost jak to převést. Menu Efekty - Změnit klouzavě tempo/výšku tónu a tam v těch kolonkách nejníž (druhý/poslední řádek v sekcích "Výška tónu na ..."), které jsou v %, tak do obou napsat -1.776. Těch -1.776 odpovídá procentuelně změně z 440 Hz do 432.186 Hz, které je na netu doporučované víc než zaokrouhlených 432 Hz. Převod tím způsobem, co jsem tady napsal já, trvá déle a přijde mně kvalitnější - slyším docela výrazný rozdíl.


O orgonitech jsem už něco četl loni, tak asi zkusím nějaký objednat. Taky nevím, jak ta GSM rušička funguje, ale napadlo mě právě aby to nebylo ještě horší.

0
Obrázek uživatele Jiritek
před 5 lety Jiritek

Kubo,přesně na tý stránce o návodu pro Audiocity jsem také byl. Je to superka   :)
 a 432Hz jsem psal,páč je to kratší než pořád psát 432,186Hz.

Ale i tak jsi našel cos potřeboval,a to je pozitvní.  ;)

Existují totiž lidé citlivý na elektromagnetický smog,a ta izolace je pro ně jediná spása.

0
Obrázek uživatele roztomilymedvidek
před 5 lety roztomilymedvidek

Hudba na 432hz pomáhá zvedat vibraci těla:
http://objevto.blog.cz/1002/vibracni-hodnoty-dle-bovisova-biometru
http://www.zdravi-az.cz/Potraviny_jako_jedy_i_leky_03.php

Čím vyšší vibraci máš tím vyšší uvědomění máš a tím je vše jednodušší.
Každý si může snadno svoji vibraci změřit.
Před pár dny jsem vibroval na 16 000 jednotkách, ale nyní vím že už mám víc, nechlubím se, jen ukazuju, že je VŠE možné, proč by nebylo, žijeme v Iluzi.

0
před 5 lety Kuba

Jiritek: akorát tahle pomalejší metoda asi nejde dávkově zpracovat.


Na ochranu před zářením z mobilů apod. jsem našel kámen Šungit :-)

0
Obrázek uživatele Jiritek
před 5 lety Jiritek

Ono to záření,není až tak velké,ale to,že máme tel. neustále u sebe,ten efekt násobí.
(někteří si ho pokládají na noční stolek,když spí,po celodenním nošení tel.v kapse)

Ale pozor,v každém manuálu,u každého nového telefonu je velmy malým písmem (patrně úplně dole) napsáno,že máš držet přístroj ve vzdálenosti 1-2cm od ucha když telefonuješ.
(každej tel. to má trochu jinak,podle výkonu antény)

0
před 5 lety Kuba

Ještě k tomu 440Hz vs 432Hz - na zjištění v jaké frekvenci je daná písnička, jde použít třeba digitální ladičku pro Android např.

0
před 4 roky Jiří

Ještě v době, kdy se hrálo z magneťáků, měl jsem walkmana. Jako správný šťoura rozladil jsem si rychlost motůrku při prozkoumávání vnitřku. Poté bylo třeba zase motůrek nastavit tak aby kazeta zněla dobře. Naladil jsem tu rychlost podle sluchu, a světe div se, všechny kazety najednou hrály lépe než kdy předtím. To mi bylo 14 let. Na 20 let jsem vlastně zapoměl, co se to tenkrát stalo a teprve dnes mohu znovu potvrdit ten obrovský rozdíl v poslechu obou variant. Svým sluchem inklinuji ke 432hz ladění, pokud jde o pocit při ladění podle sluchu. Když dnes zpívám bez doprovodu nástrojů, dělá mi to lepší pocit, než s nástroji. Nástroje jsou zpravidla laděné právě podle normy. Svůj hlas přirozeně ladím níže než je norma. Pokud jde o pocity z hudby laděné na 440hz, napadly mě už takové věci jako "hysterické A", "fašistické A". Při poslechu rádiových kanálů "kdyby tisíc klaksonů" a "dobrý, stěrače stírají, klaksony troubějí". U větších elm. zářičů ve velkých reprobednách mě ve slabé chvilce přepadla i bolest hlavy. Tak všem citlivým lidem přeji méně slabých chvilek a Sílu s Vámi.

0
před 4 roky Honza

Děláte si srandu?! Když to přepnu na těch 432 Hz tak mě to jen nepříjemně piští a trhá uši, to má být příjemné?

0
před 4 roky Joe

Honza: Zřejmě jsi něco udělal špatně, nemělo by nic pištět.

0
0
před 3 roky Jiří

Zdravím, asi tak po dvou letech. Tato záležitost mi nedala klidu a tak jsem dále zkoumal. Víte že existuje takzvané harmonické zkreslení? V praxi se to odehrává tak že například nahrávka na youtube je zakódovaná v CD kvalitě (44100/16bit), flash přehrávač ji takto posílá do zvukového mixéru, ten je již dlouhou dobu standartně nastaven na DVD kvalitu (48000/16,24bit), takže při přehrávání dojde k převzorkování z CD do DVD kvality. Právě toto převzorkování vytvořilo fenomén ošklivého 440 a hezčího 432. Problém lze vyřešit přepnutím mixéru do CD kvality ovšem s tím, že DVD zdroje budou zase nějak zkreslené, nebo koupí opravdu pořádné a drahé zvukovky. Pro koumáky v kostce vysvětlím; 48000/44100=1.08843537414965986394, to je iracionální číslo a to způsobuje zkreslení, harmonické zvlnění. 192000/44100 taktéž. Pokud zvukovka umí 88200, 176400 Hz není problém ji takto nastavit a poslouchat jako hifi, protože se jedná o celé násobky CD kvality. Když si pouštím 48000 zdroj není problém mixér přepnout na 192000Hz, poslech bude hifi a žádné zkreslení se nekoná. Windows i Linux toto umí, ale nedělají to automaticky. Je od tvůrců operačních systémů velmi nezodpovědné tolerovat harmonické zkreslení způsobené nedělitelností různých vzorkovacích frekvencí. Tedy zkoušel jsem poslouchat rozdíl mezi dobrým a špatným (špatně převzorkovaným) zvukem, bylo jasně slyšet že dochází k podobné změně vyšších harmonických jako u převodu ze 440 na 432. Nakonec celého povídání musím uzavřít, že fenomén 432Hz je z obrovské části omyl a že toto ladění lze použít, ale né k převodu ze 440Hz, jelikož tato cesta je nesprávná a disharmonie přetrvávají jen v jiné formě. PS: Pro koumáky; nejmenším společným násobkem 44100 a 192000 je 28224000, což je šíléné číslo a také jediné řešení které znám.

0
před 3 roky Erika

lidičky prosím vás má někdo z vás nějaký tip nebo radu na který hudební nástroj hrát aby se člověk uklidňoval? slyšela jsem že prý to pomáhá tak bych to ráda vyzkoušela... a za každou radu a tip budu moc ráda, tak kdyby někdo o něčem věděl, nebo měl zkušenost... děkuji

0
před 3 roky Marek

každý člověk se prostě uklidňuje jinak, někomu vyhovujou bubny a někdo má rád prostě elektrickou kytaru, ale dobrá je foukací harmonika, ta je uplně v klídku... není náročné na ni hrát a docela je super i klavír nebo pianino, když budeš chctí pomoct, tak ti rád pomůžu ;)

0
před 3 roky Erika

děkuji za rady, koukala jsem se na internetu a vůbec moc nevím kde si koupit takový nástroj, a ani nevím jaký, když se v tom prd vyznám... :/ takže helpneš? :D

0
před 3 roky Marek

jasně nejlepší je to na www.kytary.cz tam seženeš všechno za super cenu, kvalitu a taky to nemusíš řešit přes obchod, ale normálně přes internet ;) takže je to díky tomu uplně v klídku, hlavně teda dobře vyber abys toho pak nelitovala... to by byla velká škoda :/

0
před 3 roky Erika

tak jsem se na to koukala a je tam teda parádní výběr ;) to se musí nechat, tak mám o víkendu co dělat ;) aspoň se nebudu nudit :D děkuji tak snad vyberu

0
před 3 roky Marek

jasně že to chce klídek a pěkne pomalu to vybrat a víkend uplynul a já se teda zeptám jak to dopadlo jestli si něco vybrala nebo ne :D ale doufám že jo :D

0
před 3 roky Erika

tak jsem to konečně všechno proklikala a rozhodla se že koupím kytaru a to je jedno jeslti akustickou nebo elektroakustickou, která je lepší?

před 3 roky akinom

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Nevhodný příspěvek

0
před 3 roky Ondra

lidičky prosím vás máte někdo zkušenost s nějakým dobrým pianem nebo klavírem na který se dá naučit hrát? rozhodl jsem se že se chci naučit hrát

0
před 3 roky Michal

na naučení se je nejlepší si nejdřív pořídit nějaké piano nebo keyboard... ten není moc drahý a seženeš jej za dobré penízky a naučíš se na něm hodně. já jsem zastánce toho, že až když se člověk naučí hrát, tak poté si má koupit kvalitní nástroj... ale to je o názoru... takže tak

0
před 3 roky Julča

já hraji na harmoniku už asi dvacet let a musím říct, že je docela těžké tady sehnat kvalitní nástroj za super cenu ... když už je nějaký na obzoru, tak stojí moc penízků :/

0
před 3 roky Eva

já jsem si minulý týden koupila tuhle foukací harmoniku http://kytary.cz/hohner-jean-jacques-milteau-f-major/HN148507/ je skvělá, jen já jsem asi kopýtko :/ moc mi to teda nejde, ale snad se do toho někdy nějak dostanu nebo nevím... jsem asi nemehlo...

0
před 3 roky Hanka

jééé foukací harmoniky jsou nejlepší... já mám úžasnou vzpomínku na dědečka, protože ten na ni hrával a teď se mi to uplně vybavilo, tak si ji asi taky koupím a budu s dětičkama foukat, jen tak pro radost, snad mi to teď nedají sežrat umělci, že budu jen takhle využívat nástroj...

0
před 3 roky Eva

právě, taky máme na to vzpomínku z dětství, s mužem... tak jsme ji pořídili a už si pohráváme a je to moc super, protože se nasmějeme a jaksi tvoříme umění, jestli se to dá nazvat uměním ;) ale to pude časem, až v tom budeme trošku víc profíci... jinak je to super i jen tak pro radost :D

0
před 3 roky Lída

já mám zase takhle vzpomínku na kytaru u táboráku, a to ze strany mého bráchy, který hrával. uplně jsem si na to též vzpomněla...

0
před 3 roky Kata

lidičky, přemýšlím o tom že se naučím hrát na nějaký nástroj. jen teda uplně nevím na který se mám zaměřit... nebo který vůbec vybrat... za každou radu nebo doporučení budu jenom ráda, děkuji moc a přeji hezký večer

0
před 3 roky Monika

katko, však proč by ne? jdi do toho!!! stojí to za to, aspoň se nebudeš nudit ;) jinak ti klidně pomůžu jen musíš sama říct jaký nástroj chceš umět hrát ;;) pak ti moc ráda poradím co a jak... nějakou dobu jsem i učila na zušce :D

0
před 2 roky Katka

jenom budu ráda, za každou pomoc... chtěla bych se naučit hrát, nejlépe na akustickou kytaru, jen teda fakt nevím kterou koupit a co a jak je všechno k tomu potřeba a s cenou bych to viděla maximálně do deseti tisíc korun ;) víc bohužel si v tuhle chvíli dovolit nemůžu :/

0
před 2 roky Monika

zkus se kouknout tady na tuto kytaru http://kytary.cz/oscar-schmidt-og2ce-b/HN157916/ nebo nějakou takovou podobnou... hlavně si vem podle toho jestli seš levačka nebo pravačka.. ať si nekoupíš jinou ;) to by byla pak škoda :/

0
před 2 roky Katka

děkuji, koukala jsem se na ni a musím teda říct že je docela hezká a i cena je super, jen se teda na těch stránkách kouknu ještě na nějaké, abych rovnou nekoupila hned první která mi padla do ruky ;) ale moc děkuji, kdyžtak když bude potřeba ještě písnu ;)

0
před 2 roky Monika

tak co Katko? pokročila jsi někam s tou kytárkou nebo ses na to vybodla? :/ to doufám že né, protože to by byla škoda.. tak co jak jsi dopadla?

0
před 2 roky Katka

nevybodla jsem se nato!!! taková lemra nejsem ;) jen jsem teď měla docela dost práce kolem okolo, takže jsem koukala jen tak z poloviny ;) ale už mám vyhlídlé dvě a mezi nima se rozhoduji...

0
před 2 roky Monika

a které to sou? ukaž mi je!!! ať se můžu kouknout a porovnat a taky třeba i pomoci při rozhodování :D to já dělám ráda :D :D jsem měla dělat nějakou poradkyni v takovém obchodě :D :D

0
před 2 roky Katka

nejvíc se mí líbí tahle kytárka http://kytary.cz/simon-patrick-trek-natural-folk-solid-spruce-sg/HN159529/ takže asi si ji koupíma  budu to mít vyřešené a konečně se budu moci učit na ni hrát :D co si o ní myslíš? myslíš že to má smysl do ní investovat peníze?

0
před 2 roky Monika

ta je hezká :)) já si chci taky koupit kytaru!!!!! novou!!! :D mám už ji nějaký ten rok a už to chce novou :D tak musím našetřit a jinak jestli máš penízky a chceš ji, tak si ji prostě kup a nebudeš toho litovat. jestli si nejsi jistá bo tak něco, tak si klidně zajdi do nějaké prodejny a oni ti poradí ;) ale myslím že by mohla být v cajku!!!

0
před 2 roky tom

srghdrfsgh

0
před 6 měsíci Robert

Hezký večer, nevím jestli píši do správného fora, ale zkusím to. Prosím je tady někdo kdo by mi poradil ohledně hudebního nástroje? Je to dobré přes https://kytary.cz/ ?? za radu budu rád

0
před 5 měsíci Iva

tam ti přímo v obchodě moc hezky poradí, ja si tam kupovala hudební nástroj a neměla jsem problém, naopak ono moc mi pomohli a docela i vysvětlili co a jak, tak je můžu moc doporučit :))

0
před 5 měsíci Robert

V tom případě to teda přes ně vyzkouším a uvidím jestli budu taky spokojený, ale snad jo :) páč jsem byl teď v jednom obchodě a tam o nástrojích věděli stejně jako já :(

0
před 5 měsíci Pavel

tak snad v dnešní době už dokážou poradit v každém obchodě, ne? Mám pocit že doba je k tomu ideální aby prodavači věděli o svých produktech co nejvíc informací a pokud to tak není, tak je asi někde chyba :/

0
před 5 měsíci roman

tak záleží kam jdete, do jakého obchodu. Jsou specializované kde vám opravdu poradí jak jen to nejlíp jde :) pokud nevíte tak klidně poradím, ale přece jenom bacha na podvodníky ;)

0
před 4 měsíci Patrik

tak pokud nedokážou dobře poradit, tak musíte prostě do jiného obchodu, jinak to nemá smysl

0
před 4 měsíci Robi n

Prosím vás nějaký obchod s hudební technikou pro DJ? potřeboval bych koupit jako dárek nějakou takovou výbavu, tak jestli poradíte budu rád

0
před 4 měsíci Michal

Robine a co by jsi si přesně představoval za techniku? Klidně ti poradím, jsem DJ, tak něco málo o technice vím..

0
před 4 měsíci Robin

tak nějaké mixáky, dost dobré sluchátka a třeba i nějaké světla, ty taky nejsou na škodu ne? :)

0
před 3 měsíci Mirek

Pokud jste DJové, tak mrkněte sem https://kytary.cz/dj/ tady je mega výběr za dobrou cenu, též jsem si tam kupoval DJskou výbavu :))

0
před 3 měsíci Robin

Vůbec jsem netušil že prodávají i něco takového. Myslel jsem si, že jedou jen v nástrojích, tak to je mazec. Myslím, že jsem si vybral :D

0
před 3 měsíci Michal H

Takaaaak Vy smradi teď mě budete poslouchat změřte mi Frekvenci stupnice od e do E!!!

0
Obrázek uživatele Květinka123
před 3 měsíci Květinka123

Já jsem tedy zastáncem toho, že hudba léčí obecně. Pokud máte rádi nějakou skladbu nebo píseň, vždy vám udělá radost a dodá energii. S těmi frekvencemi je to určitě zajímavé, ale pro mě zbytečně komplikované:-D Pokud na to ale někdo má čas, tak proč ne!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 10


Přidat příspěvek