Hubnutí

0
Obrázek uživatele Matadasek
před 4 měsíci Matadasek

Zdar potřeboval bychom pomoc chci si pořídit běžící pás a chci zhubnout pomuzeto ? (Samozřejmě jídelníček je zdraví) fitko mam hodně daleko a nemám ještě řidičák a rodiče jsou v praci.. =D takže jestliže máte nějaké rady,tipy tak pište budu moc rád za každou radu nebo rád za kezdej tip

0
před 4 měsíci eva

http://vegall.cz

0
před 4 měsíci Miriam

Záleží na tvé váze. Běhání je určitě jeden z nejlepších způsobů jak hubnout, ale pokud vážíš "víc" může to být zbytečná zátěž na kolena. V případě nadváhy by bylo možná lepší začít například s plaváním. Pokud chceš běhat tak já raději běhám v přírodě než na pásu, je zdravější a taky to víc motivuje než jen doma čučet do zdi :) Co ale doporučuji, je si pořídit nějaký fitness náramek, nebo něco podobného http://www.zdravi-sport.cz/beurer-as-80-gr/ aby jsi si mohl udržet přehled o tepové frekvenci, vzdálenostech a podobně. Je to dobré nejenom k uhlídání zdraví, ale i sledování pokroku. Zpočátku také stačí zrušit sladké a nahradit některé potraviny jejich zdravější variantou (např. celozrnné pečivo místo bílého a pod.) Není hned potřeba začít s nějakou drastickou dietou, to častokrát jen odradí.

0
před 4 měsíci eva

http://vegall.cz/clanek

0
před 4 měsíci Klára

Ahoj, já to mám podobně, ale našla jsem vedle školy fitko - www.zone4you.cz, tak chodím vždy po škole a taťka mě vyzvedává, jak jede z práce - občas si jde taky ještě zacvičit, ale to kdyžtak čekám v bazénu nebo ve vířivce :) Jinak běhat doma mě nebaví, chodím taky běhat, ale jedině venku, což je v zimě nic moc..

0
Obrázek uživatele Tira
před 4 měsíci Tira

Běhání je určitě jeden z nejlepších sportů na hubnutí - viz článek https://www.prodetox.cz/ktery-sport-nejlepsi-hubnuti/ anebo článek s praktickými tipy: https://www.slimming.cz/beh-a-hubnuti/ A běžící pás je fajn, protože člověk se fakt nemůže na nic vymlouvat. Jinak se dá dobře natrénovat a na jaře (až bude venku pěkně) vyběhnout. Držím pěsti.

0
před 4 měsíci Lada

A proč nezkusíš nějaký cvičící program, který je na doma? :) Já třeba teď jedu 90denní výzvu na hubnutí https://90dennivyzva.cz/vyzva-90/chci-zhubnout a je to super - dáš za to míň než za běžící pás, ale přesto tě to něco stojí takže máš motivaci. A je to sestavené skutečnými odborníky takže víš co děláš.

0
před 3 měsíci Jiřina

Pěkný den všem, já bych se s Vámi chtěla podělit o svou zkušenost. Po několika neúspěšných pokusech jsem se musela rozhodnout pro odborníka. Jinak by všechny moje další pokusy dopadly stejně - neúspěšně. Rozhodla jsem pro Svět zdraví, protože ti jsou podle mě nejlepší. V CŘ mají skvělou síť a jsou to prostě profíci. Tito mi pomohli (-15kg) a jsem zase konečně šťastná.

0
před 3 měsíci Ema

Dobrý den JIřino, mohu se prosím zeptat, jak hubnutí ve Světě zdraví probíhá? A do jaké pobočky jste docházela?

0
Obrázek uživatele ditavonmee
před 3 měsíci ditavonmee

Super Lado, můžu se zeptat jak dlouho už 90denní výzvu cvičíte? Taky jsem se minulý týden zaregistrovala, ale do Tukožrouta, moc mě to baví a zatím jedu opravdu poctivě tak doufám, že i výsledky se brzy dostaví :-)

0
před 2 měsíci Veronika

Ten Svět Zdraví to je toto? https://www.svet-zdravi.cz/ Mají spousty pobočet po Česku, co se tak dívám. Má někdo další s nimi také zkušenost, prosím?

0
před 2 měsíci MichalaK

Běžecký pás je super i já mám jeden doma, ale je pravda, že raději chodím běhat do lesa. Běžecký pás proto nejvíce využívám v zimním období. Jinak v hubnutí mi pomohla i tahle nutriční váha https://www.zdravi-sport.cz/formatovani-postavy/nutricni-vahy/.

0
před 2 měsíci adela

Ahoj, už nejde vydržet jak vypadám, nemá někdo nějakou radu kam zajít do fitka nebo co se sebou mam dělat ? :) Díky :)

0
před 2 měsíci miša

Podle toho odkud jsi ?

0
před 2 měsíci adela

Brno venkov, ale není problém dojet do brna :) tady po těch dedinách jsem tezko neco nasla

0
před 2 měsíci miša

mrkni na www.zone4you.cz budeš spokojená, dobrá kvalita posilovny, moc milý personál potréninkové welness. :) 

0
před 5 týdny adela

Já zkoušela pár tréninků a dobrý, ještě určitě zkusím to welness jaké tam mají, jinak za mě spokojenost :)

0
před 5 týdny Sandra

Tak klasický bazén a vířivečku, fakt si tam člověk po cvičení odpočne, a neznám kde by jinde měli takové welnessko jako v zone4you..

0
před 4 týdny adela

sakra chodila jsem do tolika posiloven a nikdy jsem nezazila aby tam byla welness zona 

0
před 4 týdny Ivuš

Neznám jiný fitness klub kromě zone4you kde by byla taková super welness zona :D :)

0
před 2 týdny Anita

Holky, v tom Brně je naprosto úžasný cvičení Body express - http://www.bodyexpress.cz/ Já chodím do M-Paláce, ale pobočky mají i jinde... Jako je to cvičení, kde jsem sama s trenérkou a to mi naprosto vyhovuje!

0
0
před 21 hodinami Ivonka

Na nějaký diety se vykašlete a raději si jděte zacvičit :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 7


Přidat příspěvek