Hubení krtků

0
před 7 měsíci Šimon

Dobrý den, prosím o vaše zkušenosti ohledně hubení krtků. Zatím jsem ve fázi, kdy mám z pet lahví udělané řehtačky, které ale tedy moc nefungují. Jaký přípravek se vám osvědčil?

0
před 7 měsíci Honza H.

Dobrý den Šimone... Jo, tak tohle jsem taky zkoušel, ale to je marný. Ty petlahve možná fungují jak oprevence, ale rozhodně ne, když už krtci jsou na místě :D Jinak v boji proti krtkům se mi nejvíc osvědčil Total Gel od stoppest. Tak zkuste ten :)

0
před 7 měsíci Šimon

Honzo, jak se ten gel používá?

0
před 6 měsíci Honza H.

Šimone, je pravda, že správné použití gelu je důležité pro ten správný efekt! Jako není to nic složitého, ale je třeba dodežet postup - motykou kopnout do krtiny k sobě dokud neuvidíte díru, do díry vytlačíte gel 5-10 cm a převrátite hlínu zpět. Hlínu převrátit tak,aby ta co byla dole u díry, byla zase dole na díře a ta co byla nahoře, byla zase nahoře. Pokud to uděláte špatně a dáte hlínu co byla nahoře dolů, krtek muže cítit pach kočky, psa atd a už tou dírou nepujde a udělá si krtinu vedle. Po aplikaci díru ničím nezakrývat, vytváří to průvan a krtek tama už nepujde... Nejde tak vědět, jak jste dopadl.

0
před 6 měsíci Šimon

Honzo, moc vám děkuji za vyčerpávající návod... Jen mám ještě dotaz... Jak dlouho trvalo kompletní vyhubení těch malých potvor?

0
před 5 měsíci Honza H.

Šimone, to je hrozně indididuální. Opravdu záleží na to, jaké množství krtků hubíte. Já jsem ale za 10 dní měl úplný klid.

0
před 5 měsíci Šimon

Honzo, ještě mě tak napadlo... Co pak s těma mršinama... Resp. za jak dlouho ty krysy pochcípají po požití jedu? Stačí odejít? Nebo pak je pak pochvcípaný budu sbírat? Děkuji.

0
před 4 měsíci Honza H.

Šimone, ty krysy většinou pojdou někde mimo. Gel nefunguje hned po pozření, takže se není čeho obávat.

0
před 3 měsíci Šimon

Aha, super, děkuji moc za info. Já jsem měl právě strach, že se pak budu muset ještě vypořádávat s mršinama. Jako já s nima tak nějak počítám, ale ptám se proto, abych věděl, na co mám být připravený... Děkuji ještě jednou moc!

0
před 3 měsíci Honza H.

Šimone, nemáte vůbec zač. Já jsem taky napřed vyděsil, že po tom, co aplikuju gel, že budu mít plný sklep mršin. Ale opravdu tomu tak není.

0
před 2 měsíci Šimon

No, víte co... Jako já se prostě ptám, abych měl jistotu. Teď jsem ten stoppest gel použil v týndu, tak jsem hodně zvědavý na výsledek...

0
před 2 měsíci Honza H.

Šimone, určitě pak dejte vědět, jak jste byl s účinky gelu spokojený...

0
před 2 měsíci Šimon

Honzo, jasně, že dám. Jsem Vám vdečný za Vaše rady. DOufám, že už se mi ta likvidace podaří jednou pro vždy...

0
před 4 týdny Kamča

Dobrý den, jen takový rychlý dotaz - náhodou někdo zkušenosti s tím stoppest gelem při likvidaci krys?

0
před 4 týdny Blanka

Kamčo, ano my... Koupili jsme si ho na základě doporučení v této diskuzi a na krtky teda zabírá naprosto perfektně. Pokud s nimi máte problém, určitě si ten gel kupte, rozhodně neuděláte chybu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 6


Přidat příspěvek