Housenky/červi v těle KAŽDÉHO člověka.

0
Obrázek uživatele Mishka
před 7 lety Mishka

Dobrý večer,

jak je to s housenkama v těle člověka? Myslela jsem si, že se vyskytují jen v těle nemocného jedince, ale prý jsou v každém. Tak prosím, aby se vyjádřil někdo erudovaný v tomto směru.
Také jsem dneska od taťky slyšela, že když byl malý, tak ho jednou babička potřela hmotou z vody z kysaného zelí + mouky a začali mu z těla vylézat housenky (z ruky, z nohy). Připadá mi to jako scifi! Na googlu jsem o tom žádné informace nenašla. Taťka byl malý a od babičky se už nic nedozvím. Prosím Vás o podrobný popis této praktiky a taky by mě zajímalo jestli ji v této době ještě někdo provozuje..
Budu Vám vděčna za každou odpověď. Míša.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Míšo, nejsem sice geniální vědec, nicméně v medicíně se pohybuji a věřte, že v těle červy apod. jako takové nemáme (neberu v úvahu mikrobiální bakterie apod.) Neberte to zle, jen jak popisujete "vylezání červíků" u tatínka z těla, myslím, že bych tomu moc váhu nedávala, nikdy se nikde nedokázalo, žew by v těle byly či vylézaly podobné mršky=)

A když by přece jen lidé přišli na to, jak z těla nějaké takové červíky vylákat, nejvíce by to asi oslovilo Japonce apod., kde je konzumace červů a larev velmi oblíbená:-)

Takže podle mě se nemáte čeho bát a v těle nic takového není (u běžného člověka, který konzumuje běžné potraviny:-) )

0
před 7 lety Pavel

Lucka: Noooo ;-) Tak ono se to klidne muze tykat tasemnic, roupu a podobnych mrsek a ikdyz s nima nemam osobni zkusenost, tak to je asi nejpravděpodobnější co tatínek Mishky popisuje. Představa, červů v těle je opravdu děsivá ...

0
Obrázek uživatele 6sense
před 7 lety 6sense

http://www.youtube.com/watch?v=GiHtUFuGgSA
Demodex folliculorum

0
Obrázek uživatele Dita
před 7 lety Dita

Raději nebudu odkaz otevírat dokážu si představit co v něm bude a měla bych po snídani. brrrr.
Červi v těle se mi zdají nesmysl, jedině jako cizopasníci v podobě roupů a tasemnic, jak píše Pavel. Myslím, si, že jak by farmacie viděla v něčem byznys, že by jsme byli v reklamách masírování na očistu od červů. Od doktorů, dokumentů a v odborných knížkách jsem nikdy na variantu červů v těle nenarazila.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

Existuje červ svalovec.

0
Obrázek uživatele Frodik
před 7 lety Frodik

Jirka: To je pravda, ale v případě přítomnosti červa svalovce v těle mám pocit, že už člověk moc času nemá :-) a nezabíralo by na něj ani to kysané zelí ..

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Pavel: určitě, tady hodně záleží na tom, kdo si co pod tímto pojmem představí, samozřejmě tyto škrkavky, tasemnice atd.-toje něco jiného a naopak se vyskytují (i když ne zcela často)

1
před 7 lety Marie

Všechny zdravotní problémy nám způsobují, bakterie, viry, plísně a paraziti a začíná to u potravin. Všechny potraviny obsahují mnoho chemie a naše tělo to neumí zpracovat.Neustále s tím bojuje a oslabuje se imunitní systém. Potom už není problém aby se všechny mikroorganizmy v nás množily. Věřte, že vím co píši.Zažila jsem si to natvrdo a nepomohl mi žádný lékař až alternativní medicína. Je nutné vyčistit tělo a tím se zbavíme všech nemocí. Od té doby si dávám moc pozor co jím, čtu všechny etikety na výrobcích a peču si svůj kváskový chleba i mým známým.Zdraví je to nejcennější co máme a proto se o něj moc starejme. Opravdu je to o tom co jíme, tam to všechno začíná.

0
Obrázek uživatele MartinSX
před 7 lety MartinSX

:D Lidi sakra nebudte schizofrenní!!! Tohle všechno jsou parazitální nákazy, ne rutinní záležitost u většiny. A video z Youtube kde ošetřuje obyvatele pralesu je sice zajímavé, ale ne reálné v masové míře pro civilizaci. Tasemnice, svalovec, roupy a jine běžné parazity zde take nemame zas nějak extra a to jsme jim vystaveni téměř denně ve vepřovem mase, šunkách, párkách atd. Takže dobré je o nich vědět a dát si pozor, ale ne davově plašit. :)

0
Obrázek uživatele MartinSX
před 7 lety MartinSX

U svalovce to opět není tak hustý. Ano je to závažné a několik desítek lidí za éru ČR zemřelo,ale dnes máme jak diagnostiku, tak léčbu. Předejdeme tomu dobrým tepelným zpracováním mas a omezíme návštěvy restaurací. Jinak jsem se dočetl, že zde bylo 19 epidemií v historii a kauzu s cikánama, kteří jedli psí maso v klobásách a roznesli tuto nákazu dále. Toť vše podstatné co jsem vyčetl...Každopádně je svalovec sviňa :) A já zrovna jím hovězí syrové každý měsíc. :D

0
Obrázek uživatele btgreen
před 7 lety btgreen

"Housenky/červi v těle KAŽDÉHO člověka".
U mně zvláště na jaře v období třešní. Sice je nevyhledávám, ale jejich přítomnost mně nechává klidnou.
Nevyhnou se ani kysanému zelí nebo mouce, a při aplikaci na tělo se mohou dít věci, zvláště pokud je pacientem dítě...

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

btgreen: Přesně tak, mě taky nechávají červíci klidnou. Musím se ale přiznat, že mi ohromně chutná nedozrálé tvrdé ovoce- růžové jahody, broskve tvrdé jak kámen a tak. Tam mnoho červů nebývá. :-))Masa nejím mnoho, a jak píše MartinSX každý měsíc syrové- tatarák je obrovská pochoutka, a možná topinky hodně počesnekované mají splnit ten odčervovací účel. :-))Když si to takhle vysvětlím, pochutnám si.

0
před 6 lety monika

Zdravím všechny, zkuste svým dětem po koupeli v telplé vodě, kdy se přohřejou záda toto: vodu z kysaného zelí, mouku..toto promíchejte a naneste na záda..chvíli masírujte..cca 2-3 minuty a červíčci začnou vylízat. Pokud nevěříte..zkuste. Dnešní děti jsou hodně zaparazitované.

0
před 5 lety Honza pham

Mám takový problém muže mi někdo poradit,proč si cucháním prsty já nevím ale budou tu červi
A nejde to viléčit

0
Obrázek uživatele Boo67
před 4 roky Boo67

Nedávno jsem někde četla ,že parazity má v těle přes 90% populace.Ještě ve třicátých letech bylo zcela běžné,že se lidé každý půlrok odčervovali tinkturou z ořešáku,hřebíčkem a pelyňkem.Už si sháním pelyňek. :-)   http://www.masaze-pohoda-touskov.cz/parazite-ovlivnuji-nas-zivot/parazite-vam-berou-zdravi-energii-i-mladi-odcervete-se/ 

0
Obrázek uživatele radim
před 4 roky radim

Každý něco málo má. Od toho je tu imunitní systém těla aby to všechno držel v rozumných mezích. Sterilní určitě nido není. To by musel pít savo a ládovat se antibiotikama.

před 4 roky Daniela

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 3 roky Ondrej

Je to tak, bohužel jsou v každém člověku červy a na každém záleží jestli je odtsraní nebo ne..možnosti jsou, například wurm ex tablety. Červy se často přenášejí právě přes pejsky, tak pokud někdo máte, určitě byste tento přípravek měli použít

0
před 3 roky Lenka

Ondřeji: vy s wurmexem máte osobní zkušenosti? Právě o něm uvažuji a hledám an netu všemožné recenze...někde se člověk dočte jak nepomáhá, ale na druhou stranu člověk najde i recenze o tom že to je podvod...tak pak si vyberte :(

0
před 3 roky Ondřej

Lenka: Dobrý den, pracuji v útulku, takže Wurm-ex samozřejmě používám.  Jinak si nedokážu představit, jak by mi bylo, když jsem každý den ve styku s několika pejskama.

0
Obrázek uživatele Standa
před 3 roky Standa

Ondřej: Spíš bych to viděl tak: Kdo jí Wurm-ex, nemá červy. Kdo nejí Wurm-ex, také nemá červy. A má více peněz. Pokud ale navštíví dealera odčervovacích přípravků, tak ten mu „najde“ červy v těle vždy. (Schválně zkus navštívit jiného dealera, zamlčet mu, že tento produkt právě užíváš, a nechat si „změřit parazity v těle“.)

Ale teď vážně: Červů, jejichž nákaza reálně v současnosti hrozí, není moc: svalovec (viz výše), tasemnice (poznáte jí podle článků ve stolici), roupi a škrkavky (stolice se hýbe).

Svalovce se zbavit nelze, zůstane zapouzdřen ve svalech do smrti, a na ty ostatní existuje snadná diagnostika i léky. Účinné léky na odčervení nejsou zrovna nejzdravější, a nelze je doporučit k preventivnímu užíváni.

Od svých mazlíčků spíš chytnete leptospiru. Tou je nakažena zhruba polovina lidí, téměř všichni kočičkáři, a většina pejskařů. A na tu Wurm-ex nezabírá. Leptospira mění chování lidí a jejich sklony k riskantnímu chování, ba dokonce i tvar obličeje.

A zmíněný demodex je roztoč, a má ho v ČR v sobě každý pátý (údaj 50 let starý, od té doby se o to nikdo nezajímal). Většině lidí nepřináší vůbec žádné problémy. A ti, kteří jsou na něj alergičtí, nebo se u nich přemnoží, mají smůlu. V ČR není žádný registrovaný lék. Musí vyrazit za léčbou do zahraničí nebo k veterináři.

0
před 3 roky Lumír

Standa: tak to je pěkná blbost, já viděl ve stolici i červy..takže na tom asi něco bude ;) jen odpůrci si najdou vždycky něco

0
Obrázek uživatele Standa
před 3 roky Standa

Lumír: Já jsem také jednou viděl ve stolici červy. Ale to mi byli čtyři roky, a chytil jsem je asi olizováním lopatičky někde na pískovišti. Doktor mi na to tenkrát napsal léky (bez doplatku), červi pošli, a od té doby se nikdy znovu neobjevili.

Živí červi ve stolici se snadno dají poznat, tak nevím, proč bych měl polykat drahá, a buď ne zrovna zdravá nebo ne zrovna účinná antihelmetika preventivně. (Účinné antihelmetikum jaksi z principu nemůže být zrovna dvakrát zdravé, protože ty červy musí nějak usmrtit nebo vypudit z těla.)

0
před 3 roky Lenka

Čtu tady o tom wurm-exu? Může mi k tomuto přípravku někdo říct něco více?

0
před 3 roky Já to vím

Jasně Leňo, máš v sobě červi a nevíš jak s nima ven? wurm-ex ti s tím pomůže ;)

0
před 3 roky mourek

ANo, tak nějak. Lenko jestli máte doma pejsky, tak na nic nečekejte :)

0
před 3 roky Lenka

Nemám přímo doma psy, ale jednou za čas si nějakého půjčím z útulku a chodím ho vyvenčit. Zeptám se mamky, co na ten wurm-ex říká

0
před 3 roky Renka

Lenko: tak co mamka na ten wurm-ex říkala? :D

0
před 3 roky Naty

Wurm-ex je boží věc. cítím se s ním mnohem lépe :-)

0
před 3 roky Lenka

Prej že už ji o něm informovala i kolegyně v práci, takže zřejmě budeme objednávat :-) a jestli ne, tak mamce koupím asi na vánoce a uvidí se :)

0
před 3 roky Alena

No zrorvna na Vánoce bych takový dárek osobně nechtěla..ale jinač je wumr-ex super věc..není zase tolik drahý..takže si to člověk může v pohodě koupit jednou za čas

0
před 3 roky Bobina

Já bych asi taky neskákala dva metry do vzduchu, kdyby mi někdo dal wurm-ex. Pokud chcete, dejte ho jen tak, ale na vánoce určitě ne-e. ;-)

0
před 3 roky Simona

Já wurm-ex dostala na nározky :D jako byla jsem překvapená celkem, vůbec jsem to ani neznala, ale tatík věří na tyhle věci o červech zdravé výživě atd. tak mi to koupil, protože věděl, že sama bych na to ani nenarazila :D

0
před 3 roky Milan

"Tatík" dobře udělal! :-P doufám, že jste teď stejného názoru.

0
před 3 roky Simona

Nejsem zatím žádného názoru, dostala jsem to teď o víkendu a přečetla jsem si, že to obsahuje extrakt z ořechů na které jsem alergická..takže možná to brát ani nebudu..právě googlím

0
před 3 roky Milan

Hm, tak to je blbý ..škoda ..každopádně červy v sobě určitě máte, takže se nezapomeňte odčervit třeba i jiným způsobem ;)

0
před 3 roky Simona

No jo..další takový :D Já se cítím v pohodě a to je hlavní ;)

0
před 3 roky Milan

V pohodě však není skvěle! :-) Můžete mít příznaky, které berete jako normální a jak říkáte "v pohodě", ale třeba to jde i bez nich, ani o tom nevíte :-)

0
před 3 roky Eliška

Simi, wurm-ex muzes v klidu brat i pres alergii, kterou mas :-)

0
před 3 roky Simona

A jak to víš? Máš nějakou zkušenost...nerada bych dostala alergicou reakci!

0
před 3 roky Eliška

Taky mam alergii na vlasske orechy a prave jsem resila stejny problem..a ted wurm ex uzivam a jsem v klid

0
před 3 roky Simona

no nevím..nerada bych měla kvůli toho problémy..mám docela silne reakce..a odkud jste se dozvěděla, že to můžete brát bez starosti?

0
před 3 roky Eliška

Psala jsem primo na wurm-ex, kde mi rekli neco v tom smyslu, ze jsem alergicka na plody a ze oni maji pouze extrakt z lupenů nebo tak neco..ted presne nevim :)

0
před 3 roky Simona

Aha aha aha, tak děkuji. A kam presně jste jim psala? na mail?kdyžtak jaký..asi jim taky napíšu.

0
před 3 roky Eliška

Ne, na zadny e-mail. Normalne na jejich facebookovy profil, odepsali mi jeste ten den. :-) 

0
před 3 roky Simona

Super, tak díky moc, Jdu jim hned napsat.

0
před 3 roky Eliška

Nemas zac, vzdy je nejlepsi se obratit primo ke zdroji, alespon mate jistotu a nehrozi vam zadne mozne pofiderni reference na internetu :-)

0
před 3 roky Simona

Upřímně, já nejsem moc důvěřivá ani k firmám, protože to jsou hlavně ony, kteří si platí klamavou reklamu atd...ale u tohodle věřím že by snad nelhali, když jde o lidské zdraví :-)

0
před 3 roky Eliška

No to nikdy nevite ani tak...v dnesni dobe :-) to mate jako ten palmovy olej..skodlivy pro telo je, ale stejne je v kazdem druhem vyrobku

0
před 3 roky Simona

:D o něm teď slýchávám z každé strany, to je hrůza :D jako je škodlivý..ale ve velkém množství, nezabijě tě po snězení nutelly :D

0
před 3 roky Simona

Jinač už mi teď taky odepsali a prej že se ještě nesetkali s někým, kdo by dostal na wurm - ex allergickou rekaci..tak do toho asi jdu..ale pro jistotu až o víkendu a raději budu mít u sebe léky :)

0
před 3 roky Eliška

Tak drzim pesti, snad to tedy bude v pohode jako to bylo u me! 

0
před 3 roky Simona

Jo děkuji, ale stejně mám pořád pochyby..taťkovi fakt děkuji za skvělý dárek ty jo :D

0
před 3 roky Eliška

Ja jsem z wurmexem nadmiru spokojena, neni to sice top darek, ale aspon jde videt ze mysli na tve zdravi!

0
před 3 roky Milan

Ou nou, dostat doplněk stravy jako dárek? :D :D tak to bych nechtěl

0
před 3 roky Simona

wurm- ex jsem začala používat po prvé letos, mám za sebou teprve 4 tabletku a zatím nic necítím :(

0
před 3 roky Martin

Jej simona..tak to nezabere asi hned ne? 

0
před 3 roky Simona

Máte vlastní zkušenost? a kdy to zabere? :-)

0
před 3 roky Martin

Nemám, ale tak nikdy nic nezabere ze dne na den ne? logicky..nejsme v bradavicích aby tady fungovaly kouzla :D :D

0
před 3 roky Simona

Hm, tak když nemáte zkušenosti, tak se prosím nevyjadřujte. O takové názory nestojím.

0
před 3 roky Ewa

Simona: Nebojte se, na mě wurm-ex začal působit až po 8. tobolce :-) vydržte

0
před 3 roky Simona

Opravdu? Tak to ráda slyším..já už jsem se bála, že to bude bez výsledku. :))) Děkuji za info

0
před 3 roky Ewa

Jojo neboj se. Jinak je dobře, že slyším o dalším člověku, který myslí na své zdraví. Škoda, že se stále najdou odpůrci tohoto přípravku :-)

0
před 3 roky Simona

Tak na takové sere pes, jak se říká! :-) Já na své zdraví myslím a když člověk pro sebe může něco lehce udělat, tak nevidím důvod proč ne. :-)

0
před 3 roky Ewa

Moje řeč! :-) já se občas lidi snažím přesvědčit...ale tak po internetu těžko..ale známým jsem wurm-ex doporučila, z prvu se někteří bránili, ale teď mi děkuji :-)

0
před 3 roky Simona

Dobře děláte...já wurm--ex koupila akorát svým rodičům..ale moc se netvářili, tak jsem zvědavá jestli ho budou brát :-) možná až uvidí výsledky na mě, tak se do něho taky pustí :-)

0
před 3 roky Lucka

Wurm-ex také užívám a mě zabral až při druhé plátíčku :-)

0
před 3 roky Milada

Mám takoovu otázečku ohledně toho wurm-exu...to je na předpis či kde jste se k tomu dostali?:

0
před 3 roky Renata

Ne, co blázníš....normálně na netu koupíš a v lékárnách bez předpisu myslím taky :-)

0
před 3 roky Milada

Aha, tak to je dobré. No a kde jste k tomu přišli..já jsem se teď o tom dočetla po prvý

0
před 3 roky Renata

NA netu... :)

0
před 3 roky Alosek

Alóšek
Já kupuju na parazity a červy přípravek od fi Jukl. Za 440,-Kč toho máte dost a jsou tam i kapky z ořešáku černého, pelyněk a hřebíček v tabletách a čaj na Slezinu!!!!

0
před 3 roky Jana

Jedině Wurm-Ex vážení, mám ověřeno!  ;););)

0
před 3 roky Nepovím

ále, kušuj z wurme-exm ten je na červy a ne na únavu :)

0
před 3 roky Jana

ale červy způsobují únavu ;) to je jedno s druhým, takže bacha na to

0
před 2 roky Sandra

Myslím, že je to pravda, že člověk je určitě zamořený různými parazity. Jen jak se jich zbavit.

0
před 2 roky Hana

Já jsem si koupila před měsícem od www.parazitex.cz a jsem dojedla jsem před pár dny dávku. A cítím se líp. Na záchod jsem chodila, ani to radši nebudu popisovat. A co se únavy týče, pokud máte zanesené střeva, tak unavení budete určitě.

0
před 2 roky Sandra

Takže ti paraziti na nás můžou působit celkově?

0
před 2 roky Hana

Samozřejmě  může, ono se to nezdá, ale není to sranda.

0
před 2 roky Sandra

To vážně? A tyto látky http://www.parazitex.cz/proc-parazitex/prirodni-slozeni/ mi mají pomoci?  To se mi nezdá.

0
před 2 roky Hana

Jsou pro parazity nepříjemné a dostanou je z tvého těla :) Věř mi, zkoušela jsem  :)

0
před 2 roky Helen Meckur

dobrý den všem,ráda bych vám nabídla novou technologii v léčení,pro všechny dostupné,pište mi na email helenmeckur@seznam.cz

0
před 2 roky Havlu

Jsou chemické tablety dobré na zničení parazitů? Podle mě není dobrý nápad zatěžovat tělo chemií.

0
0
před 2 roky Havlu

Ten by byl asi úplně nejlepší. Koupím ho na předpis?

0
před 2 roky Hana

Nenene je volně prodejný. Není tam žádná látka, která by nebylo normálně dostupná. Žádná chemie

0
před 2 roky Karla

Ten wurm-ex je docela zajímavý, dávněji jsem na to viděla nějakou reklamu se psem v telce. Jako uvažuji že to prubnu na jaře..nebo kd ymyslíte že je ideální doba?

0
před 2 roky Míša

Jaro je urči ideál..a taky podzim..období kdy se provádí detox těla ;)

0
před 2 roky Karla

A vy máte s wurmexem zkušenosti? Bych měla pár otázek. :)

0
před 2 roky Míša

To nemá, já se detoxikují pomocí smoothie at. :)

0
před 2 roky Sarka

Jako malym detem nam mamka obcas ve vane matlala mouckovej cukr a hladkou mouku smichanou s vodou na zada.opravdu sme po chvilce meli na zadech maly cerviky,spis to vypada jako zmolky. Radila ji to pred lety babicka. Ja mam dnes 1,5 rocni dceru,ktera se neustale vzteka,v noci nespi a celkove je neklidna. Dnes sem aplikovala cukr a mouku a zirala sem jak mela za chvili cely zada zmolkovy! Rozhodne budu provadet pravidelne a treba se zklidni. Kdo neveri at vyzkousi,taky bude zirat...

0
před 2 roky Linda

  Má někdo účinný přípravek na celkovou očistu střev? 

0
před 6 měsíci Martina

Ano, mám. Doporučuji užívat křemelinu. Očista trávicího traktu.Absorpce patogenů. Odstraní všechny nečistota v těle.

0
před 5 měsíci Dominik

Dobrý den, prosím vás potřebuji poradit minulý týden jsem u sebe doma za postelí při úklidu objevil podivného červa tvaru a velikosti zrnka rýže. Byl světlý s tmavými prouzky a černým předkem. Choval se divně a jakmile jsem na něj opatrně sáhl hned vypadl. Docela jsem dostal strach a za postelí si pořádně vyčistil. Jenomže dnes jsem ho objevil ve svém spodním prádle. Neporadili by jste mi?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 6


Přidat příspěvek