Housenky/červi v těle KAŽDÉHO člověka.

0
Obrázek uživatele Mishka
před 6 lety Mishka

Dobrý večer,

jak je to s housenkama v těle člověka? Myslela jsem si, že se vyskytují jen v těle nemocného jedince, ale prý jsou v každém. Tak prosím, aby se vyjádřil někdo erudovaný v tomto směru.
Také jsem dneska od taťky slyšela, že když byl malý, tak ho jednou babička potřela hmotou z vody z kysaného zelí + mouky a začali mu z těla vylézat housenky (z ruky, z nohy). Připadá mi to jako scifi! Na googlu jsem o tom žádné informace nenašla. Taťka byl malý a od babičky se už nic nedozvím. Prosím Vás o podrobný popis této praktiky a taky by mě zajímalo jestli ji v této době ještě někdo provozuje..
Budu Vám vděčna za každou odpověď. Míša.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Míšo, nejsem sice geniální vědec, nicméně v medicíně se pohybuji a věřte, že v těle červy apod. jako takové nemáme (neberu v úvahu mikrobiální bakterie apod.) Neberte to zle, jen jak popisujete "vylezání červíků" u tatínka z těla, myslím, že bych tomu moc váhu nedávala, nikdy se nikde nedokázalo, žew by v těle byly či vylézaly podobné mršky=)

A když by přece jen lidé přišli na to, jak z těla nějaké takové červíky vylákat, nejvíce by to asi oslovilo Japonce apod., kde je konzumace červů a larev velmi oblíbená:-)

Takže podle mě se nemáte čeho bát a v těle nic takového není (u běžného člověka, který konzumuje běžné potraviny:-) )

0
před 6 lety Pavel

Lucka: Noooo ;-) Tak ono se to klidne muze tykat tasemnic, roupu a podobnych mrsek a ikdyz s nima nemam osobni zkusenost, tak to je asi nejpravděpodobnější co tatínek Mishky popisuje. Představa, červů v těle je opravdu děsivá ...

0
Obrázek uživatele 6sense
před 6 lety 6sense

http://www.youtube.com/watch?v=GiHtUFuGgSA
Demodex folliculorum

0
Obrázek uživatele Dita
před 6 lety Dita

Raději nebudu odkaz otevírat dokážu si představit co v něm bude a měla bych po snídani. brrrr.
Červi v těle se mi zdají nesmysl, jedině jako cizopasníci v podobě roupů a tasemnic, jak píše Pavel. Myslím, si, že jak by farmacie viděla v něčem byznys, že by jsme byli v reklamách masírování na očistu od červů. Od doktorů, dokumentů a v odborných knížkách jsem nikdy na variantu červů v těle nenarazila.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 6 lety Jirka

Existuje červ svalovec.

0
Obrázek uživatele Frodik
před 6 lety Frodik

Jirka: To je pravda, ale v případě přítomnosti červa svalovce v těle mám pocit, že už člověk moc času nemá :-) a nezabíralo by na něj ani to kysané zelí ..

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Pavel: určitě, tady hodně záleží na tom, kdo si co pod tímto pojmem představí, samozřejmě tyto škrkavky, tasemnice atd.-toje něco jiného a naopak se vyskytují (i když ne zcela často)

1
před 6 lety Marie

Všechny zdravotní problémy nám způsobují, bakterie, viry, plísně a paraziti a začíná to u potravin. Všechny potraviny obsahují mnoho chemie a naše tělo to neumí zpracovat.Neustále s tím bojuje a oslabuje se imunitní systém. Potom už není problém aby se všechny mikroorganizmy v nás množily. Věřte, že vím co píši.Zažila jsem si to natvrdo a nepomohl mi žádný lékař až alternativní medicína. Je nutné vyčistit tělo a tím se zbavíme všech nemocí. Od té doby si dávám moc pozor co jím, čtu všechny etikety na výrobcích a peču si svůj kváskový chleba i mým známým.Zdraví je to nejcennější co máme a proto se o něj moc starejme. Opravdu je to o tom co jíme, tam to všechno začíná.

0
Obrázek uživatele MartinSX
před 6 lety MartinSX

:D Lidi sakra nebudte schizofrenní!!! Tohle všechno jsou parazitální nákazy, ne rutinní záležitost u většiny. A video z Youtube kde ošetřuje obyvatele pralesu je sice zajímavé, ale ne reálné v masové míře pro civilizaci. Tasemnice, svalovec, roupy a jine běžné parazity zde take nemame zas nějak extra a to jsme jim vystaveni téměř denně ve vepřovem mase, šunkách, párkách atd. Takže dobré je o nich vědět a dát si pozor, ale ne davově plašit. :)

0
Obrázek uživatele MartinSX
před 6 lety MartinSX

U svalovce to opět není tak hustý. Ano je to závažné a několik desítek lidí za éru ČR zemřelo,ale dnes máme jak diagnostiku, tak léčbu. Předejdeme tomu dobrým tepelným zpracováním mas a omezíme návštěvy restaurací. Jinak jsem se dočetl, že zde bylo 19 epidemií v historii a kauzu s cikánama, kteří jedli psí maso v klobásách a roznesli tuto nákazu dále. Toť vše podstatné co jsem vyčetl...Každopádně je svalovec sviňa :) A já zrovna jím hovězí syrové každý měsíc. :D

0
Obrázek uživatele btgreen
před 6 lety btgreen

"Housenky/červi v těle KAŽDÉHO člověka".
U mně zvláště na jaře v období třešní. Sice je nevyhledávám, ale jejich přítomnost mně nechává klidnou.
Nevyhnou se ani kysanému zelí nebo mouce, a při aplikaci na tělo se mohou dít věci, zvláště pokud je pacientem dítě...

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

btgreen: Přesně tak, mě taky nechávají červíci klidnou. Musím se ale přiznat, že mi ohromně chutná nedozrálé tvrdé ovoce- růžové jahody, broskve tvrdé jak kámen a tak. Tam mnoho červů nebývá. :-))Masa nejím mnoho, a jak píše MartinSX každý měsíc syrové- tatarák je obrovská pochoutka, a možná topinky hodně počesnekované mají splnit ten odčervovací účel. :-))Když si to takhle vysvětlím, pochutnám si.

0
před 5 lety monika

Zdravím všechny, zkuste svým dětem po koupeli v telplé vodě, kdy se přohřejou záda toto: vodu z kysaného zelí, mouku..toto promíchejte a naneste na záda..chvíli masírujte..cca 2-3 minuty a červíčci začnou vylízat. Pokud nevěříte..zkuste. Dnešní děti jsou hodně zaparazitované.

0
před 3 roky Honza pham

Mám takový problém muže mi někdo poradit,proč si cucháním prsty já nevím ale budou tu červi
A nejde to viléčit

0
Obrázek uživatele Boo67
před 3 roky Boo67

Nedávno jsem někde četla ,že parazity má v těle přes 90% populace.Ještě ve třicátých letech bylo zcela běžné,že se lidé každý půlrok odčervovali tinkturou z ořešáku,hřebíčkem a pelyňkem.Už si sháním pelyňek. :-)   http://www.masaze-pohoda-touskov.cz/parazite-ovlivnuji-nas-zivot/parazite-vam-berou-zdravi-energii-i-mladi-odcervete-se/ 

0
Obrázek uživatele radim
před 3 roky radim

Každý něco málo má. Od toho je tu imunitní systém těla aby to všechno držel v rozumných mezích. Sterilní určitě nido není. To by musel pít savo a ládovat se antibiotikama.

před 3 roky Daniela

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 2 roky Ondrej

Je to tak, bohužel jsou v každém člověku červy a na každém záleží jestli je odtsraní nebo ne..možnosti jsou, například wurm ex tablety. Červy se často přenášejí právě přes pejsky, tak pokud někdo máte, určitě byste tento přípravek měli použít

0
před 2 roky Lenka

Ondřeji: vy s wurmexem máte osobní zkušenosti? Právě o něm uvažuji a hledám an netu všemožné recenze...někde se člověk dočte jak nepomáhá, ale na druhou stranu člověk najde i recenze o tom že to je podvod...tak pak si vyberte :(

0
před 2 roky Ondřej

Lenka: Dobrý den, pracuji v útulku, takže Wurm-ex samozřejmě používám.  Jinak si nedokážu představit, jak by mi bylo, když jsem každý den ve styku s několika pejskama.

0
Obrázek uživatele Standa
před 2 roky Standa

Ondřej: Spíš bych to viděl tak: Kdo jí Wurm-ex, nemá červy. Kdo nejí Wurm-ex, také nemá červy. A má více peněz. Pokud ale navštíví dealera odčervovacích přípravků, tak ten mu „najde“ červy v těle vždy. (Schválně zkus navštívit jiného dealera, zamlčet mu, že tento produkt právě užíváš, a nechat si „změřit parazity v těle“.)

Ale teď vážně: Červů, jejichž nákaza reálně v současnosti hrozí, není moc: svalovec (viz výše), tasemnice (poznáte jí podle článků ve stolici), roupi a škrkavky (stolice se hýbe).

Svalovce se zbavit nelze, zůstane zapouzdřen ve svalech do smrti, a na ty ostatní existuje snadná diagnostika i léky. Účinné léky na odčervení nejsou zrovna nejzdravější, a nelze je doporučit k preventivnímu užíváni.

Od svých mazlíčků spíš chytnete leptospiru. Tou je nakažena zhruba polovina lidí, téměř všichni kočičkáři, a většina pejskařů. A na tu Wurm-ex nezabírá. Leptospira mění chování lidí a jejich sklony k riskantnímu chování, ba dokonce i tvar obličeje.

A zmíněný demodex je roztoč, a má ho v ČR v sobě každý pátý (údaj 50 let starý, od té doby se o to nikdo nezajímal). Většině lidí nepřináší vůbec žádné problémy. A ti, kteří jsou na něj alergičtí, nebo se u nich přemnoží, mají smůlu. V ČR není žádný registrovaný lék. Musí vyrazit za léčbou do zahraničí nebo k veterináři.

0
před 2 roky Lumír

Standa: tak to je pěkná blbost, já viděl ve stolici i červy..takže na tom asi něco bude ;) jen odpůrci si najdou vždycky něco

0
Obrázek uživatele Standa
před 2 roky Standa

Lumír: Já jsem také jednou viděl ve stolici červy. Ale to mi byli čtyři roky, a chytil jsem je asi olizováním lopatičky někde na pískovišti. Doktor mi na to tenkrát napsal léky (bez doplatku), červi pošli, a od té doby se nikdy znovu neobjevili.

Živí červi ve stolici se snadno dají poznat, tak nevím, proč bych měl polykat drahá, a buď ne zrovna zdravá nebo ne zrovna účinná antihelmetika preventivně. (Účinné antihelmetikum jaksi z principu nemůže být zrovna dvakrát zdravé, protože ty červy musí nějak usmrtit nebo vypudit z těla.)

0
před 2 roky Lenka

Čtu tady o tom wurm-exu? Může mi k tomuto přípravku někdo říct něco více?

0
před 2 roky Já to vím

Jasně Leňo, máš v sobě červi a nevíš jak s nima ven? wurm-ex ti s tím pomůže ;)

0
před 2 roky mourek

ANo, tak nějak. Lenko jestli máte doma pejsky, tak na nic nečekejte :)

0
před 2 roky Lenka

Nemám přímo doma psy, ale jednou za čas si nějakého půjčím z útulku a chodím ho vyvenčit. Zeptám se mamky, co na ten wurm-ex říká

0
před 2 roky Renka

Lenko: tak co mamka na ten wurm-ex říkala? :D

0
před 2 roky Naty

Wurm-ex je boží věc. cítím se s ním mnohem lépe :-)

0
před 2 roky Lenka

Prej že už ji o něm informovala i kolegyně v práci, takže zřejmě budeme objednávat :-) a jestli ne, tak mamce koupím asi na vánoce a uvidí se :)

0
před 2 roky Alena

No zrorvna na Vánoce bych takový dárek osobně nechtěla..ale jinač je wumr-ex super věc..není zase tolik drahý..takže si to člověk může v pohodě koupit jednou za čas

0
před 2 roky Bobina

Já bych asi taky neskákala dva metry do vzduchu, kdyby mi někdo dal wurm-ex. Pokud chcete, dejte ho jen tak, ale na vánoce určitě ne-e. ;-)

0
před 2 roky Simona

Já wurm-ex dostala na nározky :D jako byla jsem překvapená celkem, vůbec jsem to ani neznala, ale tatík věří na tyhle věci o červech zdravé výživě atd. tak mi to koupil, protože věděl, že sama bych na to ani nenarazila :D

0
před 2 roky Milan

"Tatík" dobře udělal! :-P doufám, že jste teď stejného názoru.

0
před 2 roky Simona

Nejsem zatím žádného názoru, dostala jsem to teď o víkendu a přečetla jsem si, že to obsahuje extrakt z ořechů na které jsem alergická..takže možná to brát ani nebudu..právě googlím

0
před 2 roky Milan

Hm, tak to je blbý ..škoda ..každopádně červy v sobě určitě máte, takže se nezapomeňte odčervit třeba i jiným způsobem ;)

0
před 2 roky Simona

No jo..další takový :D Já se cítím v pohodě a to je hlavní ;)

0
před 2 roky Milan

V pohodě však není skvěle! :-) Můžete mít příznaky, které berete jako normální a jak říkáte "v pohodě", ale třeba to jde i bez nich, ani o tom nevíte :-)

0
před 2 roky Eliška

Simi, wurm-ex muzes v klidu brat i pres alergii, kterou mas :-)

0
před 2 roky Simona

A jak to víš? Máš nějakou zkušenost...nerada bych dostala alergicou reakci!

0
před 2 roky Eliška

Taky mam alergii na vlasske orechy a prave jsem resila stejny problem..a ted wurm ex uzivam a jsem v klid

0
před 2 roky Simona

no nevím..nerada bych měla kvůli toho problémy..mám docela silne reakce..a odkud jste se dozvěděla, že to můžete brát bez starosti?

0
před 2 roky Eliška

Psala jsem primo na wurm-ex, kde mi rekli neco v tom smyslu, ze jsem alergicka na plody a ze oni maji pouze extrakt z lupenů nebo tak neco..ted presne nevim :)

0
před 2 roky Simona

Aha aha aha, tak děkuji. A kam presně jste jim psala? na mail?kdyžtak jaký..asi jim taky napíšu.

0
před 2 roky Eliška

Ne, na zadny e-mail. Normalne na jejich facebookovy profil, odepsali mi jeste ten den. :-) 

0
před 2 roky Simona

Super, tak díky moc, Jdu jim hned napsat.

0
před 2 roky Eliška

Nemas zac, vzdy je nejlepsi se obratit primo ke zdroji, alespon mate jistotu a nehrozi vam zadne mozne pofiderni reference na internetu :-)

0
před 2 roky Simona

Upřímně, já nejsem moc důvěřivá ani k firmám, protože to jsou hlavně ony, kteří si platí klamavou reklamu atd...ale u tohodle věřím že by snad nelhali, když jde o lidské zdraví :-)

0
před 2 roky Eliška

No to nikdy nevite ani tak...v dnesni dobe :-) to mate jako ten palmovy olej..skodlivy pro telo je, ale stejne je v kazdem druhem vyrobku

0
před 2 roky Simona

:D o něm teď slýchávám z každé strany, to je hrůza :D jako je škodlivý..ale ve velkém množství, nezabijě tě po snězení nutelly :D

0
před 2 roky Simona

Jinač už mi teď taky odepsali a prej že se ještě nesetkali s někým, kdo by dostal na wurm - ex allergickou rekaci..tak do toho asi jdu..ale pro jistotu až o víkendu a raději budu mít u sebe léky :)

0
před 2 roky Eliška

Tak drzim pesti, snad to tedy bude v pohode jako to bylo u me! 

0
před 2 roky Simona

Jo děkuji, ale stejně mám pořád pochyby..taťkovi fakt děkuji za skvělý dárek ty jo :D

0
před 2 roky Eliška

Ja jsem z wurmexem nadmiru spokojena, neni to sice top darek, ale aspon jde videt ze mysli na tve zdravi!

0
před 2 roky Milan

Ou nou, dostat doplněk stravy jako dárek? :D :D tak to bych nechtěl

0
před 2 roky Simona

wurm- ex jsem začala používat po prvé letos, mám za sebou teprve 4 tabletku a zatím nic necítím :(

0
před 2 roky Martin

Jej simona..tak to nezabere asi hned ne? 

0
před 2 roky Simona

Máte vlastní zkušenost? a kdy to zabere? :-)

0
před 2 roky Martin

Nemám, ale tak nikdy nic nezabere ze dne na den ne? logicky..nejsme v bradavicích aby tady fungovaly kouzla :D :D

0
před 2 roky Simona

Hm, tak když nemáte zkušenosti, tak se prosím nevyjadřujte. O takové názory nestojím.

0
před 2 roky Ewa

Simona: Nebojte se, na mě wurm-ex začal působit až po 8. tobolce :-) vydržte

0
před 2 roky Simona

Opravdu? Tak to ráda slyším..já už jsem se bála, že to bude bez výsledku. :))) Děkuji za info

0
před 2 roky Ewa

Jojo neboj se. Jinak je dobře, že slyším o dalším člověku, který myslí na své zdraví. Škoda, že se stále najdou odpůrci tohoto přípravku :-)

0
před 2 roky Simona

Tak na takové sere pes, jak se říká! :-) Já na své zdraví myslím a když člověk pro sebe může něco lehce udělat, tak nevidím důvod proč ne. :-)

0
před 2 roky Ewa

Moje řeč! :-) já se občas lidi snažím přesvědčit...ale tak po internetu těžko..ale známým jsem wurm-ex doporučila, z prvu se někteří bránili, ale teď mi děkuji :-)

0
před 2 roky Simona

Dobře děláte...já wurm--ex koupila akorát svým rodičům..ale moc se netvářili, tak jsem zvědavá jestli ho budou brát :-) možná až uvidí výsledky na mě, tak se do něho taky pustí :-)

0
před 2 roky Lucka

Wurm-ex také užívám a mě zabral až při druhé plátíčku :-)

0
před 2 roky Milada

Mám takoovu otázečku ohledně toho wurm-exu...to je na předpis či kde jste se k tomu dostali?:

0
před 2 roky Renata

Ne, co blázníš....normálně na netu koupíš a v lékárnách bez předpisu myslím taky :-)

0
před 2 roky Milada

Aha, tak to je dobré. No a kde jste k tomu přišli..já jsem se teď o tom dočetla po prvý

0
před 2 roky Renata

NA netu... :)

0
před 2 roky Alosek

Alóšek
Já kupuju na parazity a červy přípravek od fi Jukl. Za 440,-Kč toho máte dost a jsou tam i kapky z ořešáku černého, pelyněk a hřebíček v tabletách a čaj na Slezinu!!!!

0
před 11 měsíci Jana

Jedině Wurm-Ex vážení, mám ověřeno!  ;););)

0
před 11 měsíci Nepovím

ále, kušuj z wurme-exm ten je na červy a ne na únavu :)

0
před 11 měsíci Jana

ale červy způsobují únavu ;) to je jedno s druhým, takže bacha na to

0
před 6 měsíci Sandra

Myslím, že je to pravda, že člověk je určitě zamořený různými parazity. Jen jak se jich zbavit.

0
před 5 měsíci Hana

Já jsem si koupila před měsícem od www.parazitex.cz a jsem dojedla jsem před pár dny dávku. A cítím se líp. Na záchod jsem chodila, ani to radši nebudu popisovat. A co se únavy týče, pokud máte zanesené střeva, tak unavení budete určitě.

0
před 5 měsíci Sandra

Takže ti paraziti na nás můžou působit celkově?

0
před 5 měsíci Hana

Samozřejmě  může, ono se to nezdá, ale není to sranda.

0
před 4 měsíci Sandra

To vážně? A tyto látky http://www.parazitex.cz/proc-parazitex/prirodni-slozeni/ mi mají pomoci?  To se mi nezdá.

0
před 4 měsíci Hana

Jsou pro parazity nepříjemné a dostanou je z tvého těla :) Věř mi, zkoušela jsem  :)

0
před 4 měsíci Helen Meckur

dobrý den všem,ráda bych vám nabídla novou technologii v léčení,pro všechny dostupné,pište mi na email helenmeckur@seznam.cz

0
před 4 měsíci Havlu

Jsou chemické tablety dobré na zničení parazitů? Podle mě není dobrý nápad zatěžovat tělo chemií.

0
0
před 3 měsíci Havlu

Ten by byl asi úplně nejlepší. Koupím ho na předpis?

0
před 3 měsíci Hana

Nenene je volně prodejný. Není tam žádná látka, která by nebylo normálně dostupná. Žádná chemie

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 6


Přidat příspěvek