Hamleys

0
před 4 měsíci semka

Lidičky, byli jste někdo v Hamleys? Četla jsem o tom článek a je to tam prý super, ale nějak nevím, články toho napíšou.

0
před 3 měsíci Magda

Jasně, oni ho otevřeli v Praze nedávno. Mrkni i na stránky www.hamleys.cz, tam jsou obrázky. Naživo je to ještě víc super.

0
před 3 měsíci Semka

To vážně? No já bych se tam chtěla moc podívat, ale nevím jak nám to vyjde, když je už školní rok.

0
před 3 měsíci Milena

Hamleys můžu jedině doporučit! takové hračkářství nemá v ČR a vlastně v celé střední Evropě obdoby! dokonce dodávají hračky i britské královské rodině :-) přijdeš do obchodu a není to o nákupu hraček, prostě si tam hraješ a je to jeden obrovský zážitek :-) něco jako v Sám doma :-D

0
před 3 měsíci Magda

Milena má pravdu, nemusíš tam nakoupit. Jako je jasný, že určitě koupíte nějaké hračky. Ale je to opravdu hlavně o zážitku.

0
před 3 měsíci Semka

Holky by jste mě úplně navnadily. Já se tam těším snad víc než děti. Příští  víkend jedeme. :)

0
před 3 měsíci Magda

Počkej až budete tam. To nám budeš teprve říkat zážitky

0
před 3 měsíci Semka

Jako moc se těším. Už aby byla sobota a my si udělali rodinný výlet :)

0
před 3 měsíci Olga

Ahojky, chtela bych se zeptat zda jste v hemleys nekdo nevyzkousel usporadat detem tu narozeninovou oslavu prosim? Dekuji

0
před 3 měsíci lenka

olgo myslite hamleys ze? :-) kamaradka tam tu oslavu mela pro dceru a kdyz jsem videla fotky tak to byla velka parada. rozhodne pro deti skvela vec

0
před 2 měsíci Didi

vsak mrknete na jejich web www.hamleys.cz, mají tam info k těm narozeninovým oslavám, není to nejlevnější, ale mají to paráně připravené a my jsme si to tam dost užili!

0
před 2 měsíci Luccy

nechal jsem se tebou inspirovat a asi to vyzkoušíme, zní to strašně lákavě totiž

0
před 2 měsíci Luccy

nechala*

0
před 2 měsíci Aděla

Olgo, my jsme udělali oslavu synovi k jeho 10. narozeninám právě v Hamleys a všichni z toho byli nadšení, jestli váháte, můžu Vám jen doporučit

0
před 2 měsíci Aděla

Didi, jednou za čas si tu částku můžeme dovolit obětovat, ještě, když se jedná o kulaté výročí syna. Myslím, že to zas tolik neuškodí.

0
před 2 měsíci Pája

Perfektní party, měli jsme pirátskou loď a užili jsme si to všichni na maximum

0
před 2 měsíci Pája

Kdo váhá, tak rozhodně tu pirátskou loď doporučuji

0
před 2 měsíci Sabka

Adi,kde prosímtě najdu víc info o Hamleys, děkuju moc

0
před 2 měsíci Sabka

Pájo, až se ke mně dostane víc informací o Hamleys, tak dám na tebe a taky zvolíme Pirátskou loď, díky za tip

0
před 2 měsíci Pája

Sabi, mrkni se na hamleys.com a tam máš sekci narozeninová party a tam si vybereš a zarezervuješ jednotlivej termín + si vybereš jakou party chceš

0
před 2 měsíci Helen Meckur

zdravím,byla jsem tam s dětmi ,mohli si vyzkoušet různé zábavy a hry,něco je s zdarma,zbytek platíte,hračky jsou nádherné a hlavně drahé,i tak jsme tam byli už 3x,doporučuji každému se tam jít podívat. Také mohu doporučit si i přivydělat a pomoci tím spoustě lidí,pokud chcete vědět více napište mi na můj email helenmeckur@seznam.cz

0
před 4 týdny Vojtěška

no ceny jsou v Hamleys sice vyšší, ale hračky kvalitní s licencemi... teď jsme třeba využili akci, že k nákupu nad 2000Kč dostaneš dárek v hodnotě 500Kč zdarma...  a hlavně jsme teda zatím ještě nic nereklamovali na rozdíl od některých hračkářství, které nejspíš nakupují v Číně apod.

0
před 4 týdny Lili

Tak jsem donedávna o Hamleys pouze slyšela, tak jsem se tam ted byli podívat. Byla to fakt bomba, to pro děti jako nemá obdoby. Ty byly jak v nebi. Napsali dopis Ježíškovi, vozili se na kolotoči. No super. A taky jsme si odnesli nějakou tu hračku, nějakou na ted a nějakou i na Vánoce už.

0
před 4 týdny Evule

taky jsem musela slíbit dětem, že je tam vezmu :-) Byli jsme tam tedkon a koupila jsem tam nějaké hračky na Vánoce a dostali jsme jednu hračku zdarma :-) Jsou tam vážně moc fajn :-) Mívají tam dost akcí, tak je ted budu hlídat a určitě na nějakou s dětmi zase brzy vyrazíme.

0
před 4 týdny Marťa

Lili: my tam teď byli a nejvíc mě překvapilo, že si tam děti můžou napsat teď dopis pro Ježíška a hlavně když se svezou na kolotoči, tak můžou získat i odměnu, to jsem právě jen tak nikde neviděla takový výhody pro děti

0
před 4 týdny Marťa

Evule: naprosto s tebou souhlasím, stejnak si stojím za tím, že udělat tam pro malý narozeninovou "party" je to nejlepší co můžeš pro děcka udělat, v Hamleys zkrátka neexistuje nuda

0
před 4 týdny Peťa

Marťo, napsala by si mi prosím, jak to tam je s těmi narozeninovými party ?

0
před 4 týdny Peťa

My se tam právě byli jen kouknout a líbilo se nám to právě a docela nás ta party zaujala, akorát nevím, kde sehnat více info o tom.

0
před 3 týdny Evule

no narozeninová oslava, to by byla asi fakt pecka :-) To je pravda. Peto co nevíš kde sehnat? Se podívej na jejich webovky www.hamleys.cz ;-)

0
před 3 týdny Peťa

Evi, děkuji ti mnohokrát, myslela jsem více informací, kde seženu o té narozeninové party, ale už jsem to na těch jejich webovkách našla, takže paráda.

0
před 3 týdny Peťa

Docela mě dostalo, že děti dostanou odměnu za svezení na kolotoči a že si můžou napsat dopis Ježíškovi, ty jejich služby pro nás jsou "okouzlující". Mimochodem už jsem zarezervovala termín party, takže už se nemůžu dočkat, malýmu jsem to zatím ještě neříkala, bude to takový překvápko pro něj.

0
před 3 týdny Kamila

Napsat ježíškovi v Hamleys? To je krásná služba pro děti, zajdeme si zajezdit a napíšeme. Aspoň budu mít jednodušší výběr :)

0
před 3 týdny Peťa

ano, děti si tam skutečně můžou napsat dopis Ježíškovi, to se vidí málo kde, taková možnost :) proto jak jsme se to dozvěděli, tak jsme tam okamžitě šli

0
před 3 týdny Peťa

ještě jsem zapomněla dodat, že nás zaujela narozeninová party, kterou nám nabídli, že ji pořádají...určitě taky někdy musíme vyzkoušet :)

0
před 3 týdny Monika

Kolik vyjde oslava?

0
před 3 týdny Peťa

nás to vyšlo na 8500, sice je to šílená částka, ale jednou se to dá přežit

0
před 3 týdny Peťa

Moni, se podívej na narozeniny.hamleys.cz a tam máš vše podstatné

0
před 2 týdny Monika

Tak jako 8.500 není moc. Pokud to uděláte pro dvě děti a na půl, tak je to v pohodě :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 6


Přidat příspěvek