Granule pro středního psa

0
před 10 měsíci ancza

ahoj, měním granule svojí borderce a rozhoduju se mezi několika značkami. docela se mi líbí optimanova AMANOVA Active, krmí tím někdo tady?

0
před 4 měsíci Jana

Tak tady tu značku bohužel neznám a spíš bych volila něco známějšího na vašem místě.

0
před 3 měsíci Milena

Taky jsme měsíc zpátky měnili krmivo a šla jsem do značky husse, protože se mi líbilo složení granulí a ten poměr masa a bílkovin je oproti jinýmm značkám výrazně vyšší a mnohem cenově vychází taky mnohem líp.

0
před 3 měsíci Martina

Mohla bych se zeptat jaké konkrétně máte ? Jsou s nějakou příchutí ? Buď je ten náš pes rozežranej nebo já už nevím co mu dávat. Dostává každý den granulky s hovězím neo kuřecím masíčkem, ale vždycky k tomu čuchne a odejde. zajímalo by mě jestli by mu třeba šmakovaly lososové nebo pak jsou ještě jaké příchutě ?

0
před 3 měsíci Vendula

Taky se připojím do diskuze, jsem ráda, že nejsme sami co mají tyto problémy, protože máme vlčáka a ten nám teda nechce vůbec žrát :( Jako kdžy hárají feny, tak to pochopím, ale teď takové období není, tak nevím, co mu zase je ..

0
před 3 měsíci Milena

Kupuju holky přímo tady tyhle https://czech.husse.com/optimal. Proplanky se moc chuťově neosvědčily, tak jsem zkusila na doporučení tyhle a super. Vendy: a čím psa krmíš ? Zkus mu třeba koupit konzervu, aby měl nějaké zpestření :) já to taky střídám.

0
před 2 měsíci Vendula

Já mu kupuju pedigree granule, tak nevím kde je chyba jestli mu fakt nechutnají nebo jestli není nemocný :/

0
před 2 měsíci Milena

Pedigree je nejhorší značka granulí, co může být. Granule jsou hrozně slané a odravnávají zvířatům ledviny. Ty určitě vyměň a opravdu zkus vyzkoušet Husse. To buď ráda, že ti ty pedigree moc nežere, protože by mu to v těle nadělalo pěknou paseku.

0
před 2 měsíci Karla

Pedigree hnedka vyhoď do koše, náš pes měl kvůli tomu zdravotní potíže, takže už nikdy víc.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 4


Přidat příspěvek