Grandoptical zkušenost

0
před 3 roky Karel

Dobrý den. Měl bych takový dotaz. Přítelkyni bych chtěl dát voucher k vánocům na brýle v grandopticalu, ale sám brýle nenosím takže s tím nemám žádnou zkušenost. Jaké jsou ty jejich služby a jestli to za to stojí aby to nebyl takový danajský dar. Budu rád za názory.

0
před 3 roky Marcel

Tak jestli přítelkyně brýle nosí, tak je to podle mě dobrej dárek. Akorát osobně žádnou zkušenost nemám, tak s optikou neporadím.

0
před 3 roky Adéla

Ahoj, nevím jak je to s vouchery ale kupovala jsem si v tom grandopticalu brýle už vícekrát a s kvalitou jsem spokojená. Je pravda, že jsem na ně déle čekala ale mají tam podle mě takový víc moderní obroučky než v jiných. Dají se tam pořídit i dost neobvyklé brýle.

0
před 3 roky Honza002

Viděl jsem na internetu reklamu, že dávají nějaké vouchery. Podívejte se na stránky přímo :)

0
před 3 roky Martina

Zdravím. Jestli přítelkyně brýle nosí a má nějaké starší tak je to podle mě hezký dar. Já jsem dávala takovýhle dárkový poukaz z grandopticalu v loni mamce k vánocům za 1500, částku si podle mě určíte sami a měla z toho radost. Přidali jsem jí takhle i se sourozenci a koupila si tam nové brýle s minimálním doplatkem.

0
před 3 roky Karel

Tak jsem se trefil. Měla radost a dneska už jsme byly vybírat. Dík za vaše názory, ujistili jste mě že jsem neudělal blbost. Jen jsme ještě doplácely za ty co si přítelkyně vybrala ale vypadá v nich dobře, tak to tu cenu omlouvá :D

0
před 3 roky Mariana

Můžu se zeptat kolik tak za ty brýle u nich dáte? :)

0
před 3 roky frantiska

Je to o tom jaké si vyberete. Jestli půjdete do značkových a vyberete si ty nejdražší sklíčka, tak za ně můžete nechat opravdu dost. Já jsem si u nich před rokem kupovala brýle za 7 tisíc ale partner si tam vybral snad za 4 tisíce myslím. Mají dražší i levnější sortiment.

0
před 3 roky Mariana

Děkuji za odpověď. Byla jsem tam teprve nedávno, pořád nebyl čas. A teda musím říct že klasicky se mi líbily víc ty dražší značkové obroučky, ale vycházelo to fakt na dost, tak jsem šla do podobného stylu jen neznačkových a cena v pohodě.

0
před 2 roky Cerol

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat. Byla jsem v grand opticalu před týdnem a vybrala jsem si tam neznačkové brýle na každém oku mám -1 dioptrii a vyšly by mě na necelé 4 tisíce. Myslíte si že je to moc? Ještě jsem si je nekoupila, ale pořád nad nimi přemýšlím. Jsou to moje první brýle tak jsem taková nejistá s tou cenou.

0
před 2 roky Bára

Já v grandopticalu koupila brýle za 3 tisíce ale i za 7. Myslím si že 4 tisíce jsou super cena. Já jsem hlavně spokojená s kvalitou těch jejich brýlí. Nikdy nebyl problém.

0
před 2 roky Cerol

Super, díky. Chtěla jsem mít jen takové menší srovnání. Obruby nejsou značkové ale jsou z toho trošku dražšího sortimentu co v obchodě mají, takže dobré vědět že to je přijatelné. Nedělá mi problém si připlatit, ale chci kvalitu :)

0
před 2 roky Bára

Tak jak jste dopadla? Koupila jste si už u nich brýle? :) Já jsem tam byla minulý víkend s tetou a jedny jsem si koupila :D Když jsem viděla finální cenu tak by byl hřích je tam nechat.

0
před 2 roky Cerol

Koupilaaa. A už je mám tak 14 dní doma. Byla jsem v grandopticalu na Smíchově a byla ta i skvělá obsluha, že ty prodavačky mi dost poradily. Takže děkuju za zprávy Baru.

0
před 2 roky Maruška

Holky byla jsem teď jen očkem nahlédnout do Grandopticalu, a ty slevy? :D V haji uplně. Objednala jsem si díky bohu jen jedny nové brýle, které čekají na zhotovení kvůli tomu, že tam semnou byl manžel. Kdybych šla sama tak bych u 1 neskončila :D Doporučuji si tam teď zajít.

0
před 2 roky Helča

Já jsem v GrandOpticalu byla také a mají pěkné slevy s přítelem jsme si tam oba vybrali, jsme si dali takový povánoční dárek :)

0
před 2 roky Miladka

Čauky, můžu se zeptat holky? Nechala jsem si z číny dovézt hezké brýlové obroučky, které byly opravdu za pakatel a napadlo mě, že bych zašla do grand opticalu jestli by mi byli schopni do nich dát dioptrické čočky? Já z grandu mám dvoje brýle, ale celé kupované u nich, proto se ptám na tuhle optiku.

0
před 2 roky Paka

Ahojky, skoč se tam určitě zeptat. Jde o to jaké ty obroučky jsou. Já jsem si to takhle nechávala dělat v grand opticalu cca před rokem a s brýlemi jsem mega spokojená ale byla jsem upozorněná na to, že by se mohlo stát, že ty obruby prasknou a tím pádem jsou to vyhozené peníze za dioptrická skla…ale já to riskla a jak píšu za mě super.

0
před 2 roky Miladka

Děkuju moc za zprávu. Byla jsem v grandu na Smíchově se zeptat a řekli mi přesně to samé, ale ta optička se na ty obroučky koukala a říkala, že si myslí, že se s nimi nic nestane. Tak jsem jim je tam nechala a do týdne je mám mít hotové

0
před 2 roky Miladka

Tak hlásím, že brýle jsou hotové a super. Za sebe grand optical doporučuju, protože mi ušetřili hodně peněz a mám nové hezké brýle. Všechno dopadlo dle mých představ.

0
před 7 měsíci Zlata

Holky měla bych jen dotaz, já jsem se teď koukala že na stránkách GrandOpticalu se dá objednat na přeměření zraku online? Zkoušel jste to někdo?

0
před 7 měsíci Sandra

Jo jo, já jsem se tam objednávala přes internet a uplně v pohodě. Rychlé to bylo a hlavně jsem pak rovnou šla na měření když jsem přišla. A teď mají myslím že měsíc měření zdarma jinak se něco málo platí :)

0
před 6 měsíci Janina

Mají, byla jsem si tam nechat přeměřit zrak a mám vyhlídnuté i jedny nové brýle, ale to si počkám zase na akci :D

0
před 4 měsíci Martinka

Tak holky já jsem teď přemýšlela, že bych koupila k vánocům mamce voucher právě v grandopticalu aby si po vánocích šla sama vybrat nové brýle. Že mi to přijde takové lepší, než pojd a vyber si je. Co myslíte?

0
před 4 měsíci Kateřina

Je to trochu opožděné, ale já jsem třeba babičce dala voucher do grandopticalu na brýle a měla radost. Už si tam vybrala jedny a doplácela jen pár stovek. Podle mě je to fajn dárek i k narozkám třeba.

0
před 2 měsíci Emily K.

Byla jsem si v grandu vybrat brýle, protože jsem to dostala jako dárek k vánocům a jelikož to byla moje první návštěva, tak musím konstatovat, že mě to velmi mile překvapilo.

0
před 3 týdny Petra

Fajn prodejna pro brýle, je OK že si tady člověk může nechat i dioptrie překontrolovat a když se jim něco nezdá, tak stejně odesílaj k dr.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 7


Přidat příspěvek