Grandoptical zkušenost

0
před 2 měsíci Karel

Dobrý den. Měl bych takový dotaz. Přítelkyni bych chtěl dát voucher k vánocům na brýle v grandopticalu, ale sám brýle nenosím takže s tím nemám žádnou zkušenost. Jaké jsou ty jejich služby a jestli to za to stojí aby to nebyl takový danajský dar. Budu rád za názory.

0
před 2 měsíci Marcel

Tak jestli přítelkyně brýle nosí, tak je to podle mě dobrej dárek. Akorát osobně žádnou zkušenost nemám, tak s optikou neporadím.

0
před 2 měsíci Adéla

Ahoj, nevím jak je to s vouchery ale kupovala jsem si v tom grandopticalu brýle už vícekrát a s kvalitou jsem spokojená. Je pravda, že jsem na ně déle čekala ale mají tam podle mě takový víc moderní obroučky než v jiných. Dají se tam pořídit i dost neobvyklé brýle.

0
před 5 týdny Honza002

Viděl jsem na internetu reklamu, že dávají nějaké vouchery. Podívejte se na stránky přímo :)

0
před 5 týdny Martina

Zdravím. Jestli přítelkyně brýle nosí a má nějaké starší tak je to podle mě hezký dar. Já jsem dávala takovýhle dárkový poukaz z grandopticalu v loni mamce k vánocům za 1500, částku si podle mě určíte sami a měla z toho radost. Přidali jsem jí takhle i se sourozenci a koupila si tam nové brýle s minimálním doplatkem.

0
před 4 týdny Karel

Tak jsem se trefil. Měla radost a dneska už jsme byly vybírat. Dík za vaše názory, ujistili jste mě že jsem neudělal blbost. Jen jsme ještě doplácely za ty co si přítelkyně vybrala ale vypadá v nich dobře, tak to tu cenu omlouvá :D

0
před 2 týdny Mariana

Můžu se zeptat kolik tak za ty brýle u nich dáte? :)

0
před 6 dny frantiska

Je to o tom jaké si vyberete. Jestli půjdete do značkových a vyberete si ty nejdražší sklíčka, tak za ně můžete nechat opravdu dost. Já jsem si u nich před rokem kupovala brýle za 7 tisíc ale partner si tam vybral snad za 4 tisíce myslím. Mají dražší i levnější sortiment.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 7


Přidat příspěvek