Grandoptical zkušenost

0
před 7 měsíci Karel

Dobrý den. Měl bych takový dotaz. Přítelkyni bych chtěl dát voucher k vánocům na brýle v grandopticalu, ale sám brýle nenosím takže s tím nemám žádnou zkušenost. Jaké jsou ty jejich služby a jestli to za to stojí aby to nebyl takový danajský dar. Budu rád za názory.

0
před 7 měsíci Marcel

Tak jestli přítelkyně brýle nosí, tak je to podle mě dobrej dárek. Akorát osobně žádnou zkušenost nemám, tak s optikou neporadím.

0
před 7 měsíci Adéla

Ahoj, nevím jak je to s vouchery ale kupovala jsem si v tom grandopticalu brýle už vícekrát a s kvalitou jsem spokojená. Je pravda, že jsem na ně déle čekala ale mají tam podle mě takový víc moderní obroučky než v jiných. Dají se tam pořídit i dost neobvyklé brýle.

0
před 7 měsíci Honza002

Viděl jsem na internetu reklamu, že dávají nějaké vouchery. Podívejte se na stránky přímo :)

0
před 7 měsíci Martina

Zdravím. Jestli přítelkyně brýle nosí a má nějaké starší tak je to podle mě hezký dar. Já jsem dávala takovýhle dárkový poukaz z grandopticalu v loni mamce k vánocům za 1500, částku si podle mě určíte sami a měla z toho radost. Přidali jsem jí takhle i se sourozenci a koupila si tam nové brýle s minimálním doplatkem.

0
před 6 měsíci Karel

Tak jsem se trefil. Měla radost a dneska už jsme byly vybírat. Dík za vaše názory, ujistili jste mě že jsem neudělal blbost. Jen jsme ještě doplácely za ty co si přítelkyně vybrala ale vypadá v nich dobře, tak to tu cenu omlouvá :D

0
před 6 měsíci Mariana

Můžu se zeptat kolik tak za ty brýle u nich dáte? :)

0
před 6 měsíci frantiska

Je to o tom jaké si vyberete. Jestli půjdete do značkových a vyberete si ty nejdražší sklíčka, tak za ně můžete nechat opravdu dost. Já jsem si u nich před rokem kupovala brýle za 7 tisíc ale partner si tam vybral snad za 4 tisíce myslím. Mají dražší i levnější sortiment.

0
před 5 měsíci Mariana

Děkuji za odpověď. Byla jsem tam teprve nedávno, pořád nebyl čas. A teda musím říct že klasicky se mi líbily víc ty dražší značkové obroučky, ale vycházelo to fakt na dost, tak jsem šla do podobného stylu jen neznačkových a cena v pohodě.

0
před 2 měsíci Cerol

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat. Byla jsem v grand opticalu před týdnem a vybrala jsem si tam neznačkové brýle na každém oku mám -1 dioptrii a vyšly by mě na necelé 4 tisíce. Myslíte si že je to moc? Ještě jsem si je nekoupila, ale pořád nad nimi přemýšlím. Jsou to moje první brýle tak jsem taková nejistá s tou cenou.

0
před 2 měsíci Bára

Já v grandopticalu koupila brýle za 3 tisíce ale i za 7. Myslím si že 4 tisíce jsou super cena. Já jsem hlavně spokojená s kvalitou těch jejich brýlí. Nikdy nebyl problém.

0
před 5 týdny Cerol

Super, díky. Chtěla jsem mít jen takové menší srovnání. Obruby nejsou značkové ale jsou z toho trošku dražšího sortimentu co v obchodě mají, takže dobré vědět že to je přijatelné. Nedělá mi problém si připlatit, ale chci kvalitu :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 11


Přidat příspěvek