Genussfestival ve Vídni

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

Fanoušky trhů a dobrého jídla upozorňuji na to, že příští víkend od 6. do 8. května pořádají ve vídeňském Stadtparku další ročník Genussfestivalu, který se vyznačuje specialitami z celého Rakouska... !!! Já tam nejspíš pojedu, protože dobré jídlo miluju a ráda vyzkouším na jednom místě speciality z celého Rakouska :-) Loňský rok měl výborné ohlasy. Tak to sem dávám jako typ :-) pro víkendový výlet...

další info:

http://www.kulinarisches-erbe.at/index.php?id=89genussfestival%2F

0
Obrázek uživatele Frodik
před 6 lety Frodik

Panečku, díky moc za ten odkaz, ta akce vypadá opravdu hodně lákavě, takže se tam asi potkáme :-)

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

kdo má možnost, tak zítra tam zajeďte... naprostý luxus, jsem nadšená, bylo to boží. Rakušáci jsou na tom co se týče trhů mnohem lépe než my. Kdo není BIO jako by nebyl... naprosto luxusní speciality... dovezla jsem si domů čtyři kabele jídla... víno, sýry, klobásy, sušená masa, pesta, medy, marmelády... luxus... hlavně vše můžete ochutnat a některé ochutnávky jsou fakt bizardní... např. jsem si zakoupila výborný med s dýňovými semeny, ale nejvíce mě dostala čokoládová hořčice. Asi bych si ji nekoupila, ale za ochutnávku určitě stála!!! takže všichni tam!!! pro lidi co milují bio a poctivou domácí stravu, tak hurá tam... rakouské speciality ve velkém. příští rok jedu určitě znovu!!!

0
Obrázek uživatele Frodik
před 6 lety Frodik

happy.lenulka: Absolutní luxus, nemám slov, prostě sen. Myslím, že bysme se mohli společně předhánět v tom, kdo je z téhle akce víc nadšený !!! Jídla v tak vysoké kvalitě a způsobu zpracování se v Čechách nevyskytují. Sýry, pečivo, pomazánky, atd... jak z jiného světa. Dnešek posunul mou touhu se do Rakouska přestěhovat do pozice odhodlání. Mňam, jdu si dát ještě ten výborný uležený sýr s žitným chlebem a zapít BIO sirupem z malin.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

jsem ráda, že se líbilo... já jsem byla tak nadšená, že příští rok mám program na první víkend v květnu jistý!!! mě naprosto dostali netypické rychlé občerstvení v podobě např. domácího chleba s pršutem a křenem, nebo bílé vinné klobásky se zelím. jo ještě jsem zapoměla... pro milovníky výborné zmrzliny - jejich BIO zmrzlinka byla naprosto fam=ozní... kopečky velikosti obří - tak jak jsme zvyklí z přímořských států... ochutnala jsem straciatellu, hrušku a makovou zmrzlinku... naprostá lahoda... jako kdybyste lízali poctivou, nefalšovanou domácí smetanu :-)

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 5 lety happy.lenulka@

Diskuzi posouvám dopředu, protože další Genussfestival ve Vídni se blíží. Tentokrát od 11. do 13. 5.!!! Ve Stadtparku. Kdo jede?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 5


Přidat příspěvek