Garážová vrata

0
před 3 měsíci Silva

Ahoj, přišla sem si za váma pro radu. Budeme si na domeček pořizovat garážová vrata, ale bohužel s firmou LOMAX nemáme moc dobré zkušenosti, tak by mě zajímaly tipy, na jiného výrobce, děkuji za rady.

0
před 3 měsíci Radka

Taky teď řešíme nový vrata. Už sem si pročetla pár diskuzí a hodně doporučují vrata Kružík. Tak si asi necháme udělat cenovou nabídku.

0
před 3 měsíci Jrka.P

Ahoj, my si nechávali dělat tyhle https://www.kruzik.cz/sortiment/dvere/vedlejsi-dvere/vedlejsi-dvere-s-prerusenym-tepelnym-mostem.html mají na výběr z mnoha dekorů, dodání taky rychlý a komunikace bez problémů. Určitě doporučuju.

0
před 3 měsíci Kamila

Ahoj, my je sice nemáme, ale hodně sem slyšela chválu. Kamoška si teď taky nechávali dělat a byla hodně spokojená i s jednáním obchodního zástupce. A cenově prý taky dobrý.

0
před 3 měsíci Silva

Holky, dík za vaše zkušenosti. Zkusíme jim poslat poptávku a uvidíme.

0
před 3 měsíci Marek

Co se týče garáže, tak pak doporučuji zelenou střechu na zastřešení. Ceník a materiál pro garáž zde http://www.ekrost.cz/garazovy-set.html.

0
před 2 týdny Jana

Ahoj a zeptám se, jaký by ste doporučli garážový vrata? Docela uvažujeme nad těma sekčníma, ale nevím....

0
před 2 týdny Leona

Ahoj, my máme sekční s pohonem Marantec, taky od Kružíka a tak tichý vrata sem snad ještě nikdy neviděla. Krásný a měkký dojezd.

0
před 2 týdny Jana

Fakt sou tichoučký? Tak to by bylo fakt super. Díky za tip, mrknu na to.

0
před 2 týdny Tereza

Taky máme pohon marantec. Pořídili sme ho na doporučení a byla to skvělá volba.

0
před 6 dny BáraHar

Ahoj, my zařizovali garážová vrata z https://www.zaluzie24.eu/garazova-rolovaci-vrata komunikace rychlá, dodání rychlý a dokonce nám pomohli i s instalací. Vrata fungují bezproblémově pořád (máme je 4. rokem) Snad jsem trochu pomohla :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 10


Přidat příspěvek