Garážová vrata

0
před 12 měsíci Silva

Ahoj, přišla sem si za váma pro radu. Budeme si na domeček pořizovat garážová vrata, ale bohužel s firmou LOMAX nemáme moc dobré zkušenosti, tak by mě zajímaly tipy, na jiného výrobce, děkuji za rady.

0
před 12 měsíci Radka

Taky teď řešíme nový vrata. Už sem si pročetla pár diskuzí a hodně doporučují vrata Kružík. Tak si asi necháme udělat cenovou nabídku.

0
před 12 měsíci Jrka.P

Ahoj, my si nechávali dělat tyhle https://www.kruzik.cz/sortiment/dvere/vedlejsi-dvere/vedlejsi-dvere-s-prerusenym-tepelnym-mostem.html mají na výběr z mnoha dekorů, dodání taky rychlý a komunikace bez problémů. Určitě doporučuju.

0
před 12 měsíci Kamila

Ahoj, my je sice nemáme, ale hodně sem slyšela chválu. Kamoška si teď taky nechávali dělat a byla hodně spokojená i s jednáním obchodního zástupce. A cenově prý taky dobrý.

0
před 12 měsíci Silva

Holky, dík za vaše zkušenosti. Zkusíme jim poslat poptávku a uvidíme.

0
před 12 měsíci Marek

Co se týče garáže, tak pak doporučuji zelenou střechu na zastřešení. Ceník a materiál pro garáž zde http://www.ekrost.cz/garazovy-set.html.

0
před 10 měsíci Jana

Ahoj a zeptám se, jaký by ste doporučli garážový vrata? Docela uvažujeme nad těma sekčníma, ale nevím....

0
před 10 měsíci Leona

Ahoj, my máme sekční s pohonem Marantec, taky od Kružíka a tak tichý vrata sem snad ještě nikdy neviděla. Krásný a měkký dojezd.

0
před 10 měsíci Jana

Fakt sou tichoučký? Tak to by bylo fakt super. Díky za tip, mrknu na to.

0
před 10 měsíci Tereza

Taky máme pohon marantec. Pořídili sme ho na doporučení a byla to skvělá volba.

0
před 10 měsíci BáraHar

Ahoj, my zařizovali garážová vrata z https://www.zaluzie24.eu/garazova-rolovaci-vrata komunikace rychlá, dodání rychlý a dokonce nám pomohli i s instalací. Vrata fungují bezproblémově pořád (máme je 4. rokem) Snad jsem trochu pomohla :-)

0
před 9 měsíci Petra

Ahoj, máte někdo zkušenost s tímhle potiskem garážových vrat? www.duraprint.cz Neolupuje se to, nebo nějak neodírá? Má to velkou životnost?

0
před 9 měsíci Honza

Ahoj máme, máme i 10 let záruku na povrchovou úpravu, Máme zatím 2 roky a nijak se s nima nic neděje. Takže bych se toho určitě nebál.

0
před 9 měsíci Petra

Tak ta záruka je super, to sem teda nečekala. Chceme právě trochu atipický dekor, tak mě tahle technologie docela zaujala.

0
před 9 měsíci Radka

Proboha, hlavně si nevyberte firmu LOMAX. Objednala jsem si u nich vrata 5.9.2017 a dnes 31.10.2017 je stále nemám, už to řeším přes majitele, ale s firmou je těžké pořízení - hlavně pobočka Kralupy nad Vltavou. Už nedoufám, že vratu budu mít. Radka

0
před 9 měsíci Petra

Tak třeba já za sebe mám s Lomaxem jenom dobrou zkušenost, dělali nám rolety i garažové vrata a oboje supr, rychlá komunikace a všechno brzo doma.

0
před 9 měsíci Mirka

My máme vrata Kružík, udělali sme si je ve stejné barvě jako okna, dodání byla rychlovka, zatím sme neměli žádný problém a navíc sme dostali 11 let záruku, takže za mě super.

0
před 9 měsíci Petr

Ta záruka je super. Taky nad nima s manželkou uvažujeme. Mají je známí, s el.pohnem, a strašně tichounký vrata.

0
před 6 měsíci Jirka

Ahoj.. Úplně tě chápu. S lomaxem jsem si také prožil své. Nakonec jsem si nechal garážová vrata udělat od http://www.vrata-frami.cz/ Ceny nemají špatné, vrata jsem měl nainstalována poměrně rychle a narozdíl od lomaxu je s nimi super domluva. Za mě určitě palec nahoru. :)

0
před 4 měsíci Pavel

Pavel Takhle vypadají vrata KRUŽÍK po 7 letech viz.foto.

0
před 4 měsíci Zdeněk

Garážová vrata jsme si nechávali dělat na míru od TOORS – HORMANN. Je to česká společnost, tak jsme neváhali dlouho. Rozhodli jsme se pro výklopná garážová vrata.

0
před 4 měsíci Linda

Taky máme Kružíka. Jsme spokojeni, bez problému či reklamace. 

0
před 4 měsíci Láďa

Nám dělal dveře - interiérové i exteriérové a k velké spokojenosti nakonec i vrata. Ano, mluvím taky o firmě www.kruzik.cz 

0
před 3 měsíci BURIANOVI

Zdravím! Určitě nezkousejte Rollo. Mechanismy se kazí a pozáruční servis je katastrofický! Nedoporucujeme!

0
před 3 měsíci gaba

Já mám výbornou zkušenost s firmou kruzik.cz,vrata máme na míru,rolovací,ale nabízí i jiné typy,však sama mrkněte na web a projděte to,ale zkušenost super

0
před 3 měsíci Kam

Vrata od Kružíka mám už přes 10 let a bez jediného problému či reklamace. Spokojenost! Můžu naopak doporučit. 

0
před 3 měsíci Drábek

My máme vrata od Kružíka 10 let a bez vad. Možná vadný kus, nebo špatná manipulace. Firma spolehlivá.

0
před 4 týdny alex

My máme vrata od firmy LOMAX a jsme absolútně spokojeni! Tahle firma je velice férová, dostupná no hlavně jejich kvalita nemá konkurenci. Určite mrkněte. https://www.lomax.cz/

0
před 2 týdny Radek Kováč

Co se týče garážových vrat, tak existuje několik typů. Takže nejprve by jsme měli vědět jaký typ. Každopádně já jsem si vyzkoušel kružíka a až někdy budu dělat něco dalšího tak klidně znovu u nich. https://www.kruzik.cz/sortiment/vrata-a-brany/garazova-vrata/

0
před 2 týdny Radek Kováč

Pavle, já tedy nevím, ale podle mě ta folie není nesmrtelná a podle fotek to vypadá spíše jako by to někdo odtrhl. A taky jak duraprint uvádí: Záruka na povrchovou úpravu 10 let, takže?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 8


Přidat příspěvek